Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια ερωτηση.σημερα διαπιστωσα οτι το τροφοδοτικο του xbox one  μου κανει ενα θορυβο οταν ειναι κλειστο το xbox το εχει παρατηρησει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι επειδη το εχεις στο instant on.Τραβα settings-power start up και στο power options βαλτο energy saving.Τωρα θα δεις οτι το φωτακι του τροφοδοτικου θα γινεται κιτρινο οταν σβηνει και δε θα ακουγεται τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειναι επειδη το εχεις στο instant on.Τραβα settings-power start up και στο power options βαλτο energy saving.Τωρα θα δεις οτι το φωτακι του τροφοδοτικου θα γινεται κιτρινο οταν σβηνει και δε θα ακουγεται τιποτα.

 

 

ok σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι βλέπω ούτε στο εξωτερικό δεν πωλείται αυτόνομο. Το Amazon (US και UK) διαθέτει λίγα κομμάτια αλλά μόνο μεταχειρισμένα από τρίτους πωλητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 360 μαζεύτηκε οριστικά, έγινε χώρος για το one και το kinect και αύριο με το καλό παραλαμβάνω! Ελπίζω να μην έχω θεματάκια με θόρυβο κλπ...καλοπαίχνιδα σε όλους τα one, πιστεύω θα μας κρατήσουν παρέα κάμποσα χρόνια :-)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλώς να σου έρθει!

 

Εγώ το 360 δεν θα το αποχαιρετήσω τόσο εύκολα, ένεκα Rockband και Guitar Hero. Ελπίζω να δουλεύει για άλλα λίγα χρόνια, ακόμα κι αν δεν βγαίνουν πλέον νέα τραγούδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 360 μαζεύτηκε οριστικά, έγινε χώρος για το one και το kinect και αύριο με το καλό παραλαμβάνω! Ελπίζω να μην έχω θεματάκια με θόρυβο κλπ...καλοπαίχνιδα σε όλους τα one, πιστεύω θα μας κρατήσουν παρέα κάμποσα χρόνια :-)

 

Καλορίζικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα regions έχει αρχίσει να μη τη βιδώνει πάντως. Τις προάλλες ήταν που είχα δει πως το Super Time Force δίνεται τζάμπα για όσους έχουν gold συνδρομή. Και έψαχνα σαν μλακας σε EU/HK κλπ, δεν έβρισκα τίποτα και το παράτησα. Σήμερα άλλαξα πρώτη φορά σε US (μπας και ξεκλειδώσει νωρίτερα το Fifa15) και, τσουπ, νάτο το Super Time Force! Κατεβαίνει τώρα.

 

Ρε παλουκάρια της MS, αν είναι να δίνεται κάτι τζάμπα, βάλτε το σε όλα τα regions, ήμαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα regions έχει αρχίσει να μη τη βιδώνει πάντως. Τις προάλλες ήταν που είχα δει πως το Super Time Force δίνεται τζάμπα για όσους έχουν gold συνδρομή. Και έψαχνα σαν μλακας σε EU/HK κλπ, δεν έβρισκα τίποτα και το παράτησα. Σήμερα άλλαξα πρώτη φορά σε US (μπας και ξεκλειδώσει νωρίτερα το Fifa15) και, τσουπ, νάτο το Super Time Force! Κατεβαίνει τώρα.

 

Ρε παλουκάρια της MS, αν είναι να δίνεται κάτι τζάμπα, βάλτε το σε όλα τα regions, ήμαρτον.

 

Το Fifa, τελικά το ξεκλείδωσε;

 

edit: Άκυρο. Τώρα είδα το post στο thread του Fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Αρχικά (βλ. US region) μου έλεγε ότι ξεκλειδώνει στις 23/9 και όταν πέρασε 10 η ώρα (βλ. μεσάνυχτα Δυτικής Άκτής) το άλλαξε σε... "Buy $59.99". Μετά έβαλα Hong Kong και εξακολουθεί να λέει για 23/9.

 

Τι να γίνει, υπομονή μιάμιση μέρα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...