Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To lords of fallen σε 900p στο οne!αν δεν κανω λαθος τρεχει ue4 το παιχνιδι!1080 σε ps4!ουτε με τις νεες μηχανες δεν δειχνει το one να καλυπτει την διαφορα!κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To lords of fallen σε 900p στο οne!αν δεν κανω λαθος τρεχει ue4 το παιχνιδι!1080 σε ps4!ουτε με τις νεες μηχανες δεν δειχνει το one να καλυπτει την διαφορα!κριμα...

δεν τρέχει σε καμία περίπτωση ue4.....ο τίτλος είχε σχεδιαστεί αρχικά για 360/ps3..... Εδω ειναι και τα official tech που εχουν δώσει....

 

http://www.slideshare.net/mobile/philiphammer/the-rendering-technology-of-lords-of-the-fallen

Σελίδα 5 λένε άφησαν τους dx9 και το 360/ps3 και πήγαν σε dx11.....

Τεχνικά το παιχνίδι ειναι μια απο τα παλιά......

 

Gold συνδρομή για ενα έτος 39 € απο hk store....θα ισχυει για όλα τα regions?Ρωταω γιατί όταν είχα τις 14 μέρες free κατεβαζα games απο us store αλλά δεν με άφηνε να τα παίξω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τρέχει σε καμία περίπτωση ue4.....ο τίτλος είχε σχεδιαστεί αρχικά για 360/ps3..... Εδω ειναι και τα official tech που εχουν δώσει....

 

http://www.slideshare.net/mobile/philiphammer/the-rendering-technology-of-lords-of-the-fallen

Σελίδα 5 λένε άφησαν τους dx9 και το 360/ps3 και πήγαν σε dx11.....

Τεχνικά το παιχνίδι ειναι μια απο τα παλιά......

 

Gold συνδρομή για ενα έτος 39 € απο hk store....θα ισχυει για όλα τα regions?Ρωταω γιατί όταν είχα τις 14 μέρες free κατεβαζα games απο us store αλλά δεν με άφηνε να τα παίξω.....

Στο goldxbox έχει 13 μήνες στα 35€

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επέστρεψα την κονσόλα στο πλαίσιο και μου έδωσαν καινούρια η οποία δυστυχώς έκανε πάλι τον περίεργο θόρυβο και σε λίγο μεγαλύτερη ένταση. Ευτυχώς μου έκαναν πίστωση του ποσού και θα περιμένω το bundle με το Sunset... btw εκτός από τον θόρυβο στην πρώτη κονσόλα είχα θέμα με το auto login του profile, freezarismata στο menu και πολλές φορές όταν επέλεγα κάποιο παιχνίδι δεν μου το φόρτωνε αλλά με πέταγε στο dashboard. Το μόνο θετικό είναι ότι forza πλέον είναι στο profile μου και όταν έρθει με το καλό το λευκό θα προσθέσω και το Sunset. 

 

67 σελίδες και συνεχίζουμε....

 

Hey guys! I see a few of you have had repairs done and are still experiencing the noise. I am so sorry to see that is the case. If you received a console from us that still has the noise, please send me a private message (you can see the instructions how in the verified post above).

 

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1805665.aspx?pi7962=67

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gold συνδρομή για ενα έτος 39 € απο hk store....θα ισχυει για όλα τα regions?Ρωταω γιατί όταν είχα τις 14 μέρες free κατεβαζα games απο us store αλλά δεν με άφηνε να τα παίξω.....

 

Νομίζω δεν θα έχεις πρόβλημα και θα μπορείς να παίξεις. Αλλά γιατί να το ρισκάρεις ή να πληρώσεις περισσότερα, όταν στο ebay (ή ακόμα καλύτερα στο goldxbox) η συνδρομή είναι αρκετά φθηνότερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 360 μαζεύτηκε οριστικά, έγινε χώρος για το one και το kinect και αύριο με το καλό παραλαμβάνω! Ελπίζω να μην έχω θεματάκια με θόρυβο κλπ...καλοπαίχνιδα σε όλους τα one, πιστεύω θα μας κρατήσουν παρέα κάμποσα χρόνια :-)

Καλοριζικο!! Από Ελλαδα το πηρες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο!! Από Ελλαδα το πηρες?

Σε ευχαριστώ! Όχι από το ιταλικό amazon το πήρα. Τελικά όμως μάλλον αύριο θα το έχω το νωρίτερο. Σήμερα έφτασε Αθήνα, θέλει άλλη μια μέρα για επαρχία. Δεν πειράζει, υπομονή :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E!!, άλλη μια μερα, υπομονη :) (αν και σε καταλαβαινω γιατι και εγω μεχρι να μου πουν ελατε να παραλαβετε ημουν.....)

 

Σου ηρθε πιο φθηνα? (εγω πηρα το "πακετο" FORZA5, Destiny 429Ε).

 

Αν θες κανε με add Viper 71S to Gamertag Μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε προσφορά το πακέτο με το kinect στα 399€ χωρίς παιχνίδια. Είχα και μια επιπλέον έκπτωση λόγω τιμολογίου οπότε μου βγήκε σε καλή τιμή. Θα σε κάνω add μόλις το πάρω, μόνο fifa θα έχω στην αρχή πάντως! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο και εκπληκτική τιμή μπορώ να πω. Welcome to the club!!! :)

thanks! ο fakiris31 εντόπισε την προσφορά, κράτησε πολύ λίγο και μετά άρχισε να ανεβαίνει πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ κατέληξα να μην πάρω και να πάρω ps4 :(. είχα αποφασίσει να πάρω xbox σε αυτή την γενιά αλλά με τον θόρυβο αυτόν δεν μου κολούσε να κρατήσω την κονσόλα,  να ξέρω δηλαδή ότι έδωσα 400 ευρώ και έχω κάτι "χαλασμένο". και μου άρεσε η ιδέα ότι κάνει και άλλα πράγματα εκτώς του ότι παίζεις παιχνίδια. (το ps ακόμα δεν έχει καν  εφαρμογή για youtube ακόμα πχ) και σε συνδιασμό με το ότι έβλεπα η ms να βελτιώνει πολύ το xbox όσο πέρναγε ο καιρός συν ότι τα παιχνίδια μπορείς να τα πάρεις πολύ ποιο φθηνά. αν αργότερα φτιάξει το πρόβλημα μπορεί να δώσω το ps4 και να πάρω xbox εκτώς άν με κρατήσει η sony αλλάζοντας κάποια πράγματα. 

καλορίζικο πάντως ζιο! αφού δεν θα σε ενοχλήσει αυτό με τον ήχο την καλύτερη δουλειά έκανες 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ κατέληξα να μην πάρω και να πάρω ps4 :(. είχα αποφασίσει να πάρω xbox σε αυτή την γενιά αλλά με τον θόρυβο αυτόν δεν μου κολούσε να κρατήσω την κονσόλα,  να ξέρω δηλαδή ότι έδωσα 400 ευρώ και έχω κάτι "χαλασμένο". και μου άρεσε η ιδέα ότι κάνει και άλλα πράγματα εκτώς του ότι παίζεις παιχνίδια. (το ps ακόμα δεν έχει καν  εφαρμογή για youtube ακόμα πχ) και σε συνδιασμό με το ότι έβλεπα η ms να βελτιώνει πολύ το xbox όσο πέρναγε ο καιρός συν ότι τα παιχνίδια μπορείς να τα πάρεις πολύ ποιο φθηνά. αν αργότερα φτιάξει το πρόβλημα μπορεί να δώσω το ps4 και να πάρω xbox εκτώς άν με κρατήσει η sony αλλάζοντας κάποια πράγματα. 

καλορίζικο πάντως ζιο! αφού δεν θα σε ενοχλήσει αυτό με τον ήχο την καλύτερη δουλειά έκανες 

Κάτσε μη το γκαντεμιάζεις δεν το έχουν όλα το πρόβλημα! Το δικό μου μπορεί να είναι από τα καλά! :P  Thanks και πάλι, κι εσύ να χαρείς το ps4 σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε προσφορά το πακέτο με το kinect στα 399€ χωρίς παιχνίδια. Είχα και μια επιπλέον έκπτωση λόγω τιμολογίου οπότε μου βγήκε σε καλή τιμή. Θα σε κάνω add μόλις το πάρω, μόνο fifa θα έχω στην αρχή πάντως! :P

Μια χαρα!! παρα πολύ καλη τιμη!!! θα σου προτεινα να αγορασεις το FORZA 5 ή ακομα καλυτερα το HORIZON 2 σε λιγες ημερες, καθως και το DESTINY σε περιπτωση που σου αρεσουν τα FPS, παρολο το θαψιμο που εχει φαει, πιστευω ότι είναι παιχνιδι που ή θα το "λατρεψεις" ή θα το μισήσεις, προσωπικα μου αρεσει πολύ (και φαντασου ότι δεν είμαι λατρης των FPS).

και εγώ κατέληξα να μην πάρω και να πάρω ps4 :(. είχα αποφασίσει να πάρω xbox σε αυτή την γενιά αλλά με τον θόρυβο αυτόν δεν μου κολούσε να κρατήσω την κονσόλα,  να ξέρω δηλαδή ότι έδωσα 400 ευρώ και έχω κάτι "χαλασμένο". και μου άρεσε η ιδέα ότι κάνει και άλλα πράγματα εκτώς του ότι παίζεις παιχνίδια. (το ps ακόμα δεν έχει καν  εφαρμογή για youtube ακόμα πχ) και σε συνδιασμό με το ότι έβλεπα η ms να βελτιώνει πολύ το xbox όσο πέρναγε ο καιρός συν ότι τα παιχνίδια μπορείς να τα πάρεις πολύ ποιο φθηνά. αν αργότερα φτιάξει το πρόβλημα μπορεί να δώσω το ps4 και να πάρω xbox εκτώς άν με κρατήσει η sony αλλάζοντας κάποια πράγματα. 

καλορίζικο πάντως ζιο! αφού δεν θα σε ενοχλήσει αυτό με τον ήχο την καλύτερη δουλειά έκανες 

Δεν το εχουν όλα το πρόβλημα, πχ το δικο μου, δεν το εχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το ps ακόμα δεν έχει καν  εφαρμογή για youtube ακόμα πχ) 

Για την ιστορία, αν στον browser γράψεις τη διεύθυνση του youtube και στο τέλος βάλεις /tv είναι ακριβώς σαν το app του ps3, απλώς τα κλικ τα κάνεις με τον κέρσορα. Οχι και το πιο βολικό πράγμα, αλλά τη δουλειά του την κάνει. 

Κατά τ' άλλα, έχεις δίκιο, ακόμα δεν έχουν αξιωθεί να βάλουν ένα notification όταν μπαίνει φίλος σου online, αλλά ε... Τα παιχνίδια τα παίζει μια χαρά, οπότε μικρό το κακό (για μένα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...