Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εδώ τα ίδια, μόλις έκανα τη δήλωση και μου βγάζει:

 

Διατίθεται αντικατάσταση συσκευής και συνοδευτικού αξεσουάρ χωρίς χρέωση έως την τυπική ημερομηνία λήξης της εγγύησης στις Νοε 24, 2016.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με 2 παιδιά που πόσταραν στο επίσημο forum το τελευταίο beta update (που θα δοθεί επίσημα σε όλους τον Οκτώβρη) διορθώνει το θέμα του περίεργου θορύβου. Οποιος έχει την δυνατότητα ας δοκιμάσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον αυτο που λες φιλε....για να δουμε.

 

Και πάλι όμως η MS πρέπει να πάρει θέση & να μας εξηγήσει που οφείλεται, γιατί από την στιγμή που δεν έχουν όλες οι κονσόλες το θέμα μπορώ να υποθέσω ότι με το update απλώς καμουφλάρει τον περίεργο ήχο.... δεν θα ήθελα για παράδειγμα λίγο μετά την λήξη της εγγύησης να παραδώσει πνεύμα το πηνίο ή κάποιος πυκνωτής και να ψάχνομαι. Υπάρχουν επίσης περιπτώσεις κονσολών που γύρισαν από το service και το θέμα του ήχου είχε εξαλειφθεί. Λογικά οι χρήστες θα βρουν αν με το update έχει αλλάξει τίποτα με την κατανάλωση ρεύματος στο dashboard πριν και μετά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δουλεψει κανενας καποιο απο τα maxrace f-1 v4 και chronus max να μου πει εντυπωσεις με τιμονιερα g25/27; εχετε αποψη ποιο μπορει να ειναι καλυτερο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγω έχω παραγγείλει το titan one και είναι καθοδόν...αλλα δεν το αγόρασα για τιμονιερα,αλλά για την εναλλαγή των gamepad...κόστισε λιγο(59.95$ και 11.95$ μεταφορικά....71.90$...58euro) αλλά δυστυχώς είναι αναγκαίο μιας και λύνει όλα τα προβλήματα με ασυμβατότητες χειριστηρίων σε PC και προπάντων σε κονσόλες...

 

http://www.consoletuner.com/products/titan-one/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια έχει γεμίσει ο τόπος ανταπτοράκια τρίτων, γιατί οι ***-MS/Sony δεν κάνουν το αυτονόητο (εν έτει 2014). Να βάλουν στις κονσόλες τους πλήρη (βλ. όχι μόνο για chat) υποστήριξη για standard πληκτρολόγια/ποντίκια και για τις πιο δημοφιλείς τιμονιέρες της αγοράς.

 

Δεν ξέρω αν το Titan One είναι καλύτερο από το Cronus Max (τουλάχιστον για τους χρήστες του Χ1), πάντως με βλέπω να παίρνω κι εγώ τέτοιο ανταπτοράκι. Αρκεί να βγει κανα παιχνίδι της προκοπής πρώτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα το cronus max. Αίσθηση σαν του υπολογιστή δεν έχει και χρειάζεται καλό πείραγμα στις ρυθμίσεις για να προσεγγίσει την αίσθηση. Το ίδιο βέβαια θα συμβαίνει και με τα υπόλοιπα καθώς είναι δύσκολο να μεταφραστεί η κίνηση του αναλογικού μοχλού από το ποντίκι. Fps μετά από λίγο καιρό πάντως, παίζεις άνετα.

Επεξ/σία από Alejandro
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα μονο για την τιμονιερα με ενδιαφερει! το τιταν απο οτι μου ειπαν σε κατι αλλα ξενα φορουμ ειναι λιγο χειροτερο απο το cronus. σε ολα εχει dead zone και lag αλλα οποιος το εχει λεει οτι το δικο του δεν εχει προβληματα αλλα εχει το αλλο που δεν εχει...

το maxrace το εχει και το ebw αλλα απο οτι εχω δεν σε βιντεο εχει και αυτο προβληματακια. Λενε οτι φταιει το forca αλλα δεν εχει και τιποτα αλλο για τεσταρισμα. Τα Χριστουγεννα βγαινει καινουριο cronusmax και λενε οτι θα ειναι οτι καλυτερο, αλλα με τρωει το χερι μου για αγορα και για αγωνες!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...