Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πείτε καναν λόγο να αλλάξω στρατόπεδο και να πάω σε Xbox One αντι να πάρω το PS4 (ps2 and ps3 user)

Το θέλω πιο πολύ να παίζω με φιλους μου Fifa, ΝΒΑ15 και αμα κάνει κολπάκια με VPN να βλέπω κανα Netflix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: δημιουργία Xbox account ελληνικό η αγγλικό να φτιάξω;

 

 

Ρε παιδιά πείτε καναν λόγο να αλλάξω στρατόπεδο και να πάω σε Xbox One αντι να πάρω το PS4 (ps2 and ps3 user)

Το θέλω πιο πολύ να παίζω με φιλους μου Fifa, ΝΒΑ15 και αμα κάνει κολπάκια με VPN να βλέπω κανα Netflix.

Και εγώ έκανα αλλαγή από PS4 σε Xbox one σήμερα εάν δεν μου βγει Χριστούγεννα επιστροφή και τέρμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ps3 αν ηταν ελληνικό δεν έμπαινε netflix με τίποτα.

Μήπως να το πάρω απο Αγγλία το Χboxone για να εχω HULU και Netflix  ή θα μου τα φέρει αν κάνω απλώς αγγλικό account?

Το VPN εχει κανα client ή πρεπει να κάνω πατέντες στο Router?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soko, το αν θα έχεις πρόσβαση στο Netflix και στο Amazon ή σε οποιοδήποτε άλλο παρόμοιο δεν έχει καμία σχέση με την κονσόλα, αλλά με αυτές τις υπηρεσίες. Τα παιχνίδια κοίτα για να αποφασίσεις ποια κονσόλα να πάρεις, όχι από ποια δε θα μπορείς να βλέπεις Netflix :P

 

Και οι δύο αυτές υπηρεσίες IP κοιτούν, οπότε και αγγλικό προφίλ να φτιάξεις στο Live/PSN, το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να μπορείς απλώς να κατεβάσεις το app, όχι να το χρησιμοποιήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πείτε καναν λόγο να αλλάξω στρατόπεδο και να πάω σε Xbox One αντι να πάρω το PS4 (ps2 and ps3 user)

Το θέλω πιο πολύ να παίζω με φιλους μου Fifa, ΝΒΑ15 και αμα κάνει κολπάκια με VPN να βλέπω κανα Netflix.

 Και μονο που μιλας για στρατοπεδα δειχνει οτι εχεις χασει τελειως το νοημα....οσο για το λογο θα σου δωσω εγω.Το XBOX κανει αυτον τον υπεροχο χαμηλο ηχο που ειδικα το βραδυ οταν εχει ησυχια ειναι το καλυτερο νανουρισμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχχαχαχαχαχ για τον ηχο δονητη φανταζομαι αναφερεσαι? Τελικα η ms τοποθετηθηκε πανω σε αυτο το problem η ακομα τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και οι πρωτες παρτιδες του ps4 το εκαναν αυτον τον ηχο μοτερ, ενας ισχυριστηκε οτι  εχει αλλαξει 5 κονσολες με το ιδιο προβλημα και τελικως η Sony του εκανε δωρο game στην 6η κονσολα και τον πηραν τηλ να του ζητησουν και συγνωμη. 

 

Να και το σχετικο βιντεο οπου και τον ρωταω αν οντως εγινε και μου απαντησε σημερα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται άσχημο. Άντε να πάρει λίγο τα πάνω της η σειρά, μπας και πιεστεί η 2k sports να βελτιώσει επιτέλους το ανύπαρκτο online του NBA 2k (και κάμποσα άλλα πράγματα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 36ευρο η

nostromo edition του alien isolation στο hong kong marcetplace

Το σκεφτομαι εντονα

Απλα δε ξερω αν αξιζει να περιμενω περισσοτερο μηπως κατρακυλησει η τιμη μετα απο κανα 2 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...