Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσει τοσο πολυ το λευκο που σκεφτομαι να παω το δικο μου στον φαναρτζη μου να μου ριξει μια αμμοβολη και κανα βαψιματακι σε λευκη περλα.. λολ

Μ'αρέσει κι εμένα πολύ το λευκό...σκέφτομαι να πάρω κανένα skin από amazon/ebay αλλά δεν ξέρω πως θα κάτσει και πως θα δείχνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολλές θετικές αλλαγές μέσα σε ενα χρόνο για το one,σχεδόν απίστευτες!!!!!

Απο την τιμή , τα updates,τις υπηρεσίες , τα multi platform και φυσικά απο τους exclusive τίτλους, που την καθιστούν αυτή τη στιγμή την πιο ελκυστική next gen κονσόλα....

Καλώς η κακώς οτι σοβαρός exclusive τίτλος υπάρχει στην αγορα τώρα, βρίσκεται στο Χ1 .

Σωστος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μωρέ το κλασσικό μαύρο είναι.Αυτοκολλητάκι είναι από amazon με 15 ευρώ γιατί γραντζουνίζεται εύκολα το γυαλιστερό μαύρο και μου έσπαγε τα νεύρα να το βλέπω με τις γραντζουνιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ναι καλα η γυναικα μου που εβαλε το skin γιατι αν το εκανα μονος μου κλαφτα χαραλαμπε.
Εχω κι αλλο ενα skin ,μαυρο ματ με κοκκινη ριγα,θα το βαλω οταν βαρεθω το ασπρο.

@nzeppos τα ποτηρια αυτα ειναι μακραν τα πιο βολικα..... :mrgreen:  B) 
@zio την οθονη την εχω πανω στο γραφειο ρε συ νομιζω ειναι υπεραρκετη
@metallica ευχαριστω φιλε μου
@gkalas θα βρω απο που τα ειχα παραγγειλει και θα ποσταρω πιο μετα

 

Το βρήκα

 

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_2?rh=n%3A300703%2Ck%3ASmartSkins&page=2&keywords=SmartSkins&ie=UTF8&qid=1412921832

 

Είναι λίγο τσιμπημένα αλλά είναι πολύ καλής ποιότητας

Επεξ/σία από etf13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ναι καλα η γυναικα μου που εβαλε το skin γιατι αν το εκανα μονος μου κλαφτα χαραλαμπε.

Εχω κι αλλο ενα skin ,μαυρο ματ με κοκκινη ριγα,θα το βαλω οταν βαρεθω το ασπρο.

 

@nzeppos τα ποτηρια αυτα ειναι μακραν τα πιο βολικα.....

@zio την οθονη την εχω πανω στο γραφειο ρε συ νομιζω ειναι υπεραρκετη

@metallica ευχαριστω φιλε μου

@gkalas θα βρω απο που τα ειχα παραγγειλει και θα ποσταρω πιο μετα

 

Το βρήκα

 

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_2?rh=n%3A300703%2Ck%3ASmartSkins&page=2&keywords=SmartSkins&ie=UTF8&qid=1412921832

 

Είναι λίγο τσιμπημένα αλλά είναι πολύ καλής ποιότητας

Σκέφτομαι να χτυπήσω κι εγώ ένα λευκό skin. Έχω και άσπρο έπιπλο και μου χαλάει το feng shui! :P

 

Καλά για τέτοια απόσταση σούπερ είναι η οθόνη, με μεγαλύτερη θα σου βγαίνανε τα μάτια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να χτυπήσω κι εγώ ένα λευκό skin. Έχω και άσπρο έπιπλο και μου χαλάει το feng shui! :P

 

Καλά για τέτοια απόσταση σούπερ είναι η οθόνη, με μεγαλύτερη θα σου βγαίνανε τα μάτια!

 

Απλά επειδή έχει και μεταφορικά καλό θα ήταν να πάρεις 2 skins , σε συμφέρει νομίζω καλύτερα.

Το βραδάκι μπες να κάνουμε κανά τουρνουά.

 

Και ξαναλέω προσοχή αν δεν πιάνουν τα χέρια σας (εγώ είμαι τελείως άμπαλος με αυτά) να σας βάλει το skin κάποιος που είναι της λεπτομέρειας και της υπομονής για να γίνει ωραίο.

Παρτε και ένα βιντεάκι

 

https://www.youtube.com/watch?v=jK9dbpHEaNA

 

Εντάξει εμένα η κυρά δεν το έκανε έτσι απλά έχει πολύ σταθερό χέρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τo κουδουνίσμα που έκανε το drive, σας το φτιάξανε με κανένα update?

Δεν ξέρουμε σε τι αναφέρεσαι.... :rolleyes:

 

Χωρίς πλάκα, δεν ξέρω αλλά άκουσα πως κάτι κάνανε. Το δικό μου είναι ήσυχο πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...