Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω Xbox ONE ειχα και το 360 παλιοτερα.Αξιζει λετε να κανω αυτην την αγορα και υπαρχει κανα καλο bundle τωρα ή να περιμενω τα χριστουγεννιατικα.

Eυχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bundle με το assassins αν σαρεσει, αξίζει. 399

 

racing επίσης έχει τα καλύτερα που μπορείς να βρεις σε next gen,

ποδοσφερο μπασκετ κομπλέ.

 

αν διαθέτεις τώρα τα φράγκα, χαλαρά χτύπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το πήρα το Cod:AW αλλά κατά την άποψή μου δεν είναι σε καμία περίπτωση η επανάσταση που μας έλεγαν, είναι απλά ενα game που είναι Titanfall wannabe και αποτυγχάνει σχεδόν σε όλους τους τομείς εν σχέση με το Titanfall. 1) Όταν είσαι σε jump σχεδόν με τπτ δεν μπορείς να πυροβολήσεις και οι σφαίρες πάνε αλλού γιαλού. 2) υπάρχουν περιορισμοί που θα πηδηξεις, δεν σε αφήνει σε όλα τα κτήρια. 3)πολλά νέα ηλιθια perks.4) στο hardcore mode κυρίως, παραμένει camperoπαιχνιδο δλδ τίποτε απολύτως δεν άλλαξε από τα προηγούμενα games. 5) δεν έχει dedicated servers και είναι με host πάλι. 6) τα γραφικά αν εξαιρέσεις το campaign, είναι ξεπερασμένα. 7) Αφού ήθελαν να κτυπήσουν το Titanfall έπρεπε να βάλουν και wall running. 8) απελπιστικά μικρές οι πιστες εν σχεση με το titanfall.

 

Αυτά από εμένα αν έχει κάποιος καμιά απορία ας ρωτήσει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο anamenos συμφωνώ, βασικά στο titanfall την ελευθερία κινήσεων που έχεις και τον τρελό ρυθμό που έχει το παιχνίδι δεν το έχει κανένα άλλο multi game ειδικά με το AW δεν παιζει καν σύγκριση...άντε να βγει το 2 να γουστάρουμε ρε :)

 

Ερώτηση σχετικά με τα χειριστήρια ξέρουμε αν το άσπρο controller θα βγει και μόνο του η θα είναι μόνο στο bundle με sunset?

κάπου διάβασα πως η ms δεν σκοπεύει να το βγάλει μόνο του για αγορά κρίμα και μου αρέσει.Έχω του titanfall εδώ και καιρό, το οποίο είναι πανέμορφο και βελτιωμένο αρκετά στιβαρό και με πιο γερά πλαστικά, σε ένα απλό μαύρο που έχω τρίζουν τα πλαστικά και του day one edition... στου Tf είδα βελτιωμένα τα Lb,Rb πατιούνται πιο πολύ μέσα και πιο εύκολα από ότι στο απλό pad.

Είδα και το special edition armed forces και με ψήνει έχω και μια δωροεπιταγη οπότε σκέφτομαι να το τσιμπήσω.Και του cod θα βγει νομίζω ξεχωριστά αλλά δεν μου αρέσει καθόλου.

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά το controller δεν παιζεται, θεωρώ ότι είναι το top απο ολα της αγοράς ανεξαρτήτου κονσόλας.

 

Πρακτικά είναι βελτίωση του ήδη εξαιρετικού 360 controller (για μένα το καλύτερο μακράν, τουλάχιστον μέχρι να κυκλοφορήσει αυτό του Χ1). Καμία σχέση με οτιδήποτε άλλο έχω πιάσει στα χέρια μου (από Atari 2600 μέχρι PS3. Μόνο του PS4 δεν έχω δοκιμάσει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...