Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να πουλήσουμε παιχνίδι που είναι σε digital μορφή;

Φιλε μου απαξ και χρησιμοποιησεις τον κωδικα ακυρώνεται, αυτό υσχυει αν το εχεις σε μορφη κωδικου. Αν παλι το εχεις αγορασει από το Live εχω την εντυπωση ότι δεν μ,πορεις να το μεταβιβάσεις σε αλλον.

 

Αλλα ας απαντησουν και τα υπολοιπα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το λες είναι. Το ίδιο ισχύει σε όλες τις πλατφόρμες (Steam, Origin κλπ). Το παιχνίδι συνδέεται με το λογαριασμό του χρήστη και δεν υπάρχει τρόπος να μεταπωληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το λες είναι. Το ίδιο ισχύει σε όλες τις πλατφόρμες (Steam, Origin κλπ). Το παιχνίδι συνδέεται με το λογαριασμό του χρήστη και δεν υπάρχει τρόπος να μεταπωληθεί.

Αν πωληθεί η κονσόλα και τα παιχνίδια είναι στο σκληρό, ο νέος ιδιοκτήτης θα μπορεί να τα παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση.Ξερετε εαν υπαρχει καποιο προβλημα εαν μ φερει η θεια μου την κονσολα απο το εξωτερικο αν πχ θα εχει θεμα να το περασει ή αν θα εχω θεμα εγω εδω και τετοια;

Ευχαριστω εκ των προτερων παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο θέμα θα είναι ή εγγύηση που δεν σε καλύπτει εδώ στην Ευρώπη αν είναι αγορασμένη από άλλο region...αν είναι από ευρωπαϊκή χώρα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση.εχω ελληνικο account κ το αλλαξα σε χονγκ κονγκ για το marketplace,με την χρεωστικη πειραιως π εχω μπορω να αγορασω απο εκει?

Οχι δε μπορεις πλεον αλλα μπορεις να φτιαξεις paypal με hk διευθυνση και να ψωνιζεις ετσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ολον τον κοσμο οι μεγαλυτερες προσφορες γινονται στην εναρξη της εορταστικης περιοδου...μονο στην Ελλαδα ειναι μαζεμενοι ολοι οι εξυπνοι που μας δουλευουν με ψευτοπροσφορες πριν τα χριστουγεννα και μετα δινουν σε προσφορες ο,τι τους εχει μεινει απο το προηγουμενο ετος...στην Αμερικη 330 δολαρια το One με 3 παιχνιδια...ξεφτυλα...μετα κλαιγονται εδω και κανουν απεργιες παντου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα μπηκα στο store και ειδα οτι το RYSE SON OF ROME και το ΒΑΤΤLEFIELD 4 ειναι σε προσφορα και κανουν απο 25 euro... Πηρα με 37 euro μια gift card 50 euro απο το goldbox.gr αρα με 37 ευρω τσιμπησα και τα 2 παιχνιδια.. Νομιζω πως εκανα καλο deal :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα μπηκα στο store και ειδα οτι το RYSE SON OF ROME και το ΒΑΤΤLEFIELD 4 ειναι σε προσφορα και κανουν απο 25 euro... Πηρα με 37 euro μια gift card 50 euro απο το goldbox.gr αρα με 37 ευρω τσιμπησα και τα 2 παιχνιδια.. Νομιζω πως εκανα καλο deal :P

στο ελληνικο marketplace?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...