Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε τι τιμή (σε ευρώ) παίζει το GoW4 στο HK store; Περιλαμβάνει και τα 4 προηγούμενα games;

 

http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php

 

Ναι περιλαμβάνει όλα τα παιχνίδια της σειράς αν το αγοράσεις μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο horizon 3 πρέπει να είναι τσακωμενοι με την audi. Δεν εχει κανενα απο τα καινούρια Α4 Α5 Α6 RS6. Μου μυρίζει addin με πληρωμή.

 

Στα Forza πλέον πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι που δεν πληρώνουμε in-game με το χιλιόμετρο. Λογικά θα το πάρω κι εγώ αύριο πρωί πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω το Gears of War Ultimate σε Windows 10. Έχει Play Anywhere αυτό; Αν όχι, υπάρχει περίπτωση να μου στείλουν κωδικό για το X1, αν τους το ζητήσω πολύ ευγενικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο horizon 3 πρέπει να είναι τσακωμενοι με την audi. Δεν εχει κανενα απο τα καινούρια Α4 Α5 Α6 RS6. Μου μυρίζει addin με πληρωμή.

Όντως κάτι έχουν με τους τέσσερις κύκλους...

επειδή πήρα την ultimate edition δεν βλέπω κάτι στα πρόσθετα.

Στα μελλοντικά add-ons να συμπεριληφθούν μακάρι, αλλά το βλέπω λίγο χλωμό. Η λογική λέει ότι τέτοια αυτοκίνητα (με εξαίρεση το RS6) θα έπρεπε κανονικά να συμπεριληφθούν ως standard cars στην αρχική λίστα του παιχνιδιού (όχι μόνο στο forza).

Το θρυλικό S1 ως "legend/historic/retro" car πάντως το έχουν, αν και δεν κατάλαβα αν συμπεριλαμβάνεται στην standard έκδοση ή την ultimate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχει και η standard  εκδοση το S1 quattro. Ακόμη και το Horizon 2 είχε τουλάχιστον  το  Α4 το απλό. κρίμα γιατί έχουν κουτσουρεμένη μία απο τις κορυφαίες στα αυτοκίνητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost Odyssey backwards compatibility μόνο δισκακι οχι το digital.

 

τρεχατεεεεεεεεεεεεεε

Λιωσιμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

και έρχετε και Blue Dragon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άιντε και το πήρα, 420 χονγκονγκέζικα δολάρια ή κάτι τέτοιο, ούτε καν είδα (εννοείται μιλάμε για την standard έκδοση). 44GB να κατέβουν στο Xbox και άλλα τόσα στο PC, καλά Χριστούγεννα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για οποιους δεν το εχουν παιξει, απο σημερα το Lost Odyssey ειναι συμβατο με το Xbox One. Ενα απο τα καλυτερα Jrpgs που εχουν βγει ποτε.

 

Θα συμφωνήσω, απίστευτο παιχνίδι. Κρίμας που δεν παίζουν τα αντιγραμμένα δισκάκια του 360 στο X1 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...