Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. 

Η αληθεια ειναι πως προς το παρον θα παιζω σε ενα 23αρι μονιτορ που εχω αλλα στο μελλον θα μπει σε τηλεοραση .

Οποτε προχωραω σε One S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τελειως καινουργιος σε θεμα xbox και γενικα console gaming. 

Κατι αλλο που ηθελα να ρωτησα υπαρχει συνδρομη σαν το playstation , στην οποια υπαρχουν και δωρεαν παιχνιδια καθε μηνα?

Επισης αν ληξει η συνδρομη αυτη , τα παιχνιδια που εχω παρει free θα μπορω να τα παιξω κανονικα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, iCyd είπε

Ειμαι τελειως καινουργιος σε θεμα xbox και γενικα console gaming. 

Κατι αλλο που ηθελα να ρωτησα υπαρχει συνδρομη σαν το playstation , στην οποια υπαρχουν και δωρεαν παιχνιδια καθε μηνα?

Επισης αν ληξει η συνδρομη αυτη , τα παιχνιδια που εχω παρει free θα μπορω να τα παιξω κανονικα ετσι?

Ναι, λέγεται Xbox Live Gold και δίνει κάθε μήνα δωρεάν παιχνίδια.

Όχι, τα παιχνίδια free (όπως και στο psn) αν λήξει η συνδρομή δεν μπορείς να τα παίξεις. Όποτε την ξανά βάλεις φυσικά θα είναι ξανά διαθέσιμα να τα παίξεις.

Ρίξε μία ματιά και στο Xbox Game Pass που πραγματικά αξίζει! Με 10 ευρώ το μήνα μπορείς να παίζεις πάνω από 150 παιχνίδια (xbox one και xbox 360) συν ότι έχεις και για αγορά παιχνιδιών 20% έκπτωση συν άλλα 10% για πρόσθετο υλικό!

Υπάρχει και το EA Access που για 25 ευρώ (αν θυμάμαι καλά) το χρόνο παίζεις κάποια παιχνίδια της EA αλλά δεν έχει πολύ καλούς τίτλους και πολλούς όπως το Game Pass!

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Ναι, λέγεται Xbox Live Gold και δίνει κάθε μήνα δωρεάν παιχνίδια.

Όχι, τα παιχνίδια free (όπως και στο psn) αν λήξει η συνδρομή δεν μπορείς να τα παίξεις. Όποτε την ξανά βάλεις φυσικά θα είναι ξανά διαθέσιμα να τα παίξεις.

Ρίξε μία ματιά και στο Xbox Game Pass που πραγματικά αξίζει! Με 10 ευρώ το μήνα μπορείς να παίζεις πάνω από 150 παιχνίδια (xbox one και xbox 360) συν ότι έχεις και για αγορά παιχνιδιών 20% έκπτωση συν άλλα 10% για πρόσθετο υλικό!

Υπάρχει και το EA Access που για 25 ευρώ (αν θυμάμαι καλά) το χρόνο παίζεις κάποια παιχνίδια της EA αλλά δεν έχει πολύ καλούς τίτλους και πολλούς όπως το Game Pass!

Eυχαριστω πολυ για την αναλυτικη σου απαντηση. Συνδρομη συμφερει απο κλειδαδικα? Υπαρχει τετοια δυνατοτητα? Ή παντου ειναι η ιδια τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, iCyd είπε

Eυχαριστω πολυ για την αναλυτικη σου απαντηση. Συνδρομη συμφερει απο κλειδαδικα? Υπαρχει τετοια δυνατοτητα? Ή παντου ειναι η ιδια τιμη?

Φυσικά και συμφέρει γιατί η Microsoft την 12μηνη Xbox Live Gold την έχει 60 ευρώ ενώ σε κλειδάδικα 40!

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, iCyd είπε

Eυχαριστω πολυ για την αναλυτικη σου απαντηση. Συνδρομη συμφερει απο κλειδαδικα? Υπαρχει τετοια δυνατοτητα? Ή παντου ειναι η ιδια τιμη?

1.http://www.goldxbox.gr/ 

2.https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/l/xbox-live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλημερα μια ερωτηση εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα τιποτα ιδιαιτερο εχετε να προτεινετε παιχνιδια παρτυ;Έτσι για παρεα χαβαλε κλπ;επισης υπαρχουν coop παιχνιδια για αναλαφρο διπλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Gears-Halo τρεχουν  ολοκληρο το campaign σε co-op, ειδικα το πρωτο ειναι οτι πεις..

Μάλλον ο φίλος babis13 θα εννοεί παιχνίδια όπως στο Wii τα Carnival και στο Playstation buzz, η γνώση είναι δύναμη κτλ που αυτά όντως είναι παιχνίδια για πάρτυ/χαβαλέ! Δυστυχώς η Microsoft δεν έχει τέτοια παιχνίδια από όσο ξέρω.:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας

θα ήθελα να κάνω και εγώ μία ερώτηση 

είδα ότι τέθηκε προγενέστερα το θέμα απλό one η one s

απλώς βρήκα ένα one απλό εκθεσιακό στα 150 ευρώ με εγγύηση

αξίζει η διαφορά με τα 280 που ζητάει στο s (με τις τρέχουσες τιμές της αγοράς) 

είμαι κάτοχος ps3 και θα ήθελα μία επόμενη κονσόλα για games οχι απαραίτητα τα exclusives

γιατί είδα σε έναν φίλο μου το shadow of war στο One s σε full hd tv και έπαθα πλάκα σε σχέση με το ps3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, WASDE123 είπε

καλησπέρα σας

θα ήθελα να κάνω και εγώ μία ερώτηση 

είδα ότι τέθηκε προγενέστερα το θέμα απλό one η one s

απλώς βρήκα ένα one απλό εκθεσιακό στα 150 ευρώ με εγγύηση

αξίζει η διαφορά με τα 280 που ζητάει στο s (με τις τρέχουσες τιμές της αγοράς) 

είμαι κάτοχος ps3 και θα ήθελα μία επόμενη κονσόλα για games οχι απαραίτητα τα exclusives

γιατί είδα σε έναν φίλο μου το shadow of war στο One s σε full hd tv και έπαθα πλάκα σε σχέση με το ps3 

Φίλε μου τα εκθεσιακά κομμάτια εγώ προσωπικά τα ψιλό φοβάμαι. Το One s από την άλλη, είναι πιο καινούρια κονσόλα και την βρίσκεις από 236 ευρώ! Εγώ πήρα το Xbox one s στα 195 ευρώ πριν από κανά μήνα!!!!!!

EDIT: Τώρα είδα πως δεν είναι διαθέσιμες οι κονσόλες με τιμή 236. Είναι με τιμή από 246 ευρώ που για μένα πάλι αξίζει!!!!

EDIT: Εδώ είσαι φίλε μου!!!

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-s-1tb-fifa-17-bundle-1186815.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκθεσιακο μπορει να ειναι βιτρινας αδουλευτο.Μπορει να  του εχουν βγαλει τα σωθικα.Ειναι λαχειο συνηθως τα εκθεσιακα.Αν μπορει να μαθεις τι χρηση εχει κανει η κονσολα δεν ειναι κακη τιμη τα 150 με εγγυηση.Μπορεις να κοιταξεις και τις αγγελιες να βρεις με 100 ευρω ενα παλιο μοντελο οχι το s.Θα μεινεις απολυτα ευχαριστημενος με το παλιο μοντελο και θα εχεις γλιτωσει αρκετα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...