Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 4/24/2018 στις 12:01 ΜΜ, babis13 είπε

Παίδες καλημερα μια ερωτηση εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα τιποτα ιδιαιτερο εχετε να προτεινετε παιχνιδια παρτυ;Έτσι για παρεα χαβαλε κλπ;επισης υπαρχουν coop παιχνιδια για αναλαφρο διπλο;

Καλησπέρα. 

Αναφέρεσαι σε Co op διπλό χαλαρό; 

Αν ναι, τότε μπορεί να σου κάνει αυτό το είχα βρει σε προσφορά με gold. 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/aerea/c5h7kszfcrxt

Το έχω αγοράσει για να παίζω με την γυναίκα. :P

Για παρέα σαν ανταγωνιστικο αναλαφρο είναι κ αυτό 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/coffin-dodgers/bxf6k0cjzkmw

 

Είχε κάποια πάρτυ αλλά είναι ακριβά κ δεν ασχολήθηκα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν αισθανοαι σιγουρια με το ανακατασκευαμενο χ που μου στειλανε μου οτι το drive δεν εξαγει τοσο καλα το δισκακι μπορει να ειναι και η ιδεα μου Αλλα εχω χασει την σιγουρια μου. Μεα σε ολα η ms δεν μου εδωσε εγγυηση μεχρι τον1/2020 που ειχα στο πρωτο χ αλλα μεχρι το 11/2019 και μου λεγανε οτι το πριν ειναι συστημικο λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου στειλανε ανακατασκευσμενο την 2η φορα? Αν θυμαμαι ειχες προβλημα με το eject.Για την εγγυηση λογικα πιανει η αποδειξη αγορας.Απο την ημερα αγορας εχεις 2 χρονια εγγυηση.

Μιλησε με την ms να σου φτιαξουν τον χρονο της εγγυησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Σου στειλανε ανακατασκευσμενο την 2η φορα? Αν θυμαμαι ειχες προβλημα με το eject.Για την εγγυηση λογικα πιανει η αποδειξη αγορας.Απο την ημερα αγορας εχεις 2 χρονια εγγυηση.

Μιλησε με την ms να σου φτιαξουν τον χρονο της εγγυησης.

ναι και στειλανε ανακατασκευασμενο η ms δινει 2 χρονια απο την αγορα ενω αν δηλωσεις κονσολα την πρωτη φορα σου δινει 26 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει όλη η σειρά Dead Rising και Gears of War για το Xbox One η αν δεν υπάρχουν όλα τα παιχνίδια αν είναι συμβατά από το Xbox 360 στο One; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τη σειρα gears of war υπαρχουν ολα μεσω compatibility στο xbox one.

Υπαρχει και το gears of war ultimate που στην ουσια ειναι το remaster του gears of war 1 συν καποιες εξτρα σκηνες που δεν ειχε ποτε το κλασικο xbox360 gears of war 1.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα xbox one x  και σε τυχαίες στιγμές κολλάει η κονσόλα (Μαυρίζει η οθονη, για τρία δευτερόλεπτα ο ήχος κολλάει και μετά τίποτα μένει εκει πχ για 10 λεπτά) Προσπάθησα να πατήσω το home κτλ αλλά τίποτα, μετά από λίγο σβήνει και το χειριστήριο. Δοκίμασα το eject κάνει μπιπ (παιχνίδια από σκληρό όχι δισκο), δοκίμασα να το κλείσω κλείνει αλλα ανοίγει κολλημένο (μαύρη οθόνη). Αν το βγάλω από το ρεύμα ξεκινάει κανονικά. Κόλλησε σύνολο 3 φορές: μία φορά κατά το αρχικό σεταρισμα όταν έβαλα τον κωδικό για το wifi  kai άλλες δύο φορές ενώ έπαιζα κανένα 20λεπτο παιχνίδια από το σκληρό του.

Είναι συνδεδεμένο σε ενισχυτη και αυτόs σε tv 1080. Για αρχή το έβαλα offline και απευθείας στην tv, θα του βάλω και την επιλογή να μην εκκινεί γρήγορα και θα το παρακολουθήσω. Ούτε 30 ώρες δεν έχει κλείσει. Έχετε ακούσει ξανά κάτι παρόμοιο;

-mini update- 

με τα παραπανω και παιχνίδι μία ωρα δεν υπήρξε το παραμικρό μέχρι τώρα

Επεξ/σία από inflation
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, inflation είπε

Πήρα xbox one x  και σε τυχαίες στιγμές κολλάει η κονσόλα (Μαυρίζει η οθονη, για τρία δευτερόλεπτα ο ήχος κολλάει και μετά τίποτα μένει εκει πχ για 10 λεπτά) Προσπάθησα να πατήσω το home κτλ αλλά τίποτα, μετά από λίγο σβήνει και το χειριστήριο. Δοκίμασα το eject κάνει μπιπ (παιχνίδια από σκληρό όχι δισκο), δοκίμασα να το κλείσω κλείνει αλλα ανοίγει κολλημένο (μαύρη οθόνη). Αν το βγάλω από το ρεύμα ξεκινάει κανονικά. Κόλλησε σύνολο 3 φορές: μία φορά κατά το αρχικό σεταρισμα όταν έβαλα τον κωδικό για το wifi  kai άλλες δύο φορές ενώ έπαιζα κανένα 20λεπτο παιχνίδια από το σκληρό του.

Είναι συνδεδεμένο σε ενισχυτη και αυτόs σε tv 1080. Για αρχή το έβαλα offline και απευθείας στην tv, θα του βάλω και την επιλογή να μην εκκινεί γρήγορα και θα το παρακολουθήσω. Ούτε 30 ώρες δεν έχει κλείσει. Έχετε ακούσει ξανά κάτι παρόμοιο;

-mini update- 

με τα παραπανω και παιχνίδι μία ωρα δεν υπήρξε το παραμικρό μέχρι τώρα

Ο ενισχυτής σου έχει 4k passthrough? Αν όχι σύνδεσε το xbox πάνω του με optical για τον ήχο,  και με HDMI στην TV. Ισως αυτό σου δημιουργεί το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2018 στις 3:48 ΠΜ, sunstorm είπε

Ο ενισχυτής σου έχει 4k passthrough? Αν όχι σύνδεσε το xbox πάνω του με optical για τον ήχο,  και με HDMI στην TV. Ισως αυτό σου δημιουργεί το πρόβλημα.

κατευθειαν στη τηλεοραση με το Hdmi.ο ηχος θα παιξει απο τη τιβι στον ενισχυτη μεσω arc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...