Προς το περιεχόμενο

Το Dropbox δοκιμάζει νέες λειτουργίες και προσφέρει έως και 4.5GB επιπλέον δωρεάν χώρο αποθήκευσης


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για το free tweeter...

 

21.2 GB και τώρα ανεβάζω για το + 5GB αλλά αργεί...

 

Στο τέλος θα έχω 25.2GB μια χαρά ε?...

 

Νόμιζα ότι υπηρχε ένα 20 GB limit free use. Προφανώς θα αλλαξε .. Όχι μια, 2 χαρές θα έλεγα.. :)

Φαντάζομαι χρησιμοποίησες και τα referral για να φτάσεις τόσο ε.. Κανονικά, βρήκες τόσους refferals ή έκανες κανένα hack?

Δεν εχω τι αλλο να ανεβάσω.. Τώρα ανεβάσω το unbudu image που ειχα στο sgs2, μετονομασμένο σε .mp4 φυσικά .. Βλέπω ανεβαίνει μια χαρά.. :) Αντε να ανέβουμε λίγο.. (σε GB)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νόμιζα ότι υπηρχε ένα 20 GB limit free use. Προφανώς θα αλλαξε .. Όχι μια, 2 χαρές θα έλεγα.. :)

Φαντάζομαι χρησιμοποίησες και τα referral για να φτάσεις τόσο ε.. Κανονικά, βρήκες τόσους refferals ή έκανες κανένα hack?

Δεν εχω τι αλλο να ανεβάσω.. Τώρα ανεβάσω το unbudu image που ειχα στο sgs2, μετονομασμένο σε .mp4 φυσικά .. Βλέπω ανεβαίνει μια χαρά.. :) Αντε να ανέβουμε λίγο.. (σε GB)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

referrals, είχα αρχίσει να κάνω spam και το συμπλήρωσα το όριο σε καμια βδομάδα χωρίς να το καταλάβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που ανέβασα 4.5+ gb με την 2άρα γραμμή μου με άλλα 2-3 pc και 3-4 smartphone στο σπίτι να σερφάρουν παράλληλα αξίζω παραπάνω από τα κλασσικά 5gb δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που ανέβασα 4.5+ gb με την 2άρα γραμμή μου με άλλα 2-3 pc και 3-4 smartphone στο σπίτι να σερφάρουν παράλληλα αξίζω παραπάνω από τα κλασσικά 5gb δώρο.

Θα σου στηλουν και ένα usb φλασακι 256MB εσένα .. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον έχει email σε πανεπιστήμιο, μπορεί να δοκιμάσει και το https://www.dropbox.com/edu (σου δίνει τα 2πλάσια ΜΒ από referrals και ισχύει και αναδρομικά).

 

Ισχύει και για ελληνικά πανεπιστήμια. Των Ιωαννίνων (@uoi.gr) ξέρω ότι είναι ήδη καταχωρημένο. Μπορείτε με το λίνκ στο τέλος να ζητήσετε να προστεθούν κι άλλα πανεπιστήμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το double referrals μέσω πανεπιστημίου το κυνηγάω καιρό, έχω δοκιμάσει με e-mail από το Αριστοτέλειο και το Μακεδονίας αλλά απ'ότι φαίνεται δεν τα έχουν προσθέσει ακόμα. Μπας και έχει κανείς κανένα e-mail από το Ιωαννίνων (μια που σύμφωνα με τον besddimo δουλεύει) να το χρησιμοποιήσω; Φαντάζομαι απλώς θα το δηλώσω στο δικό μου dropbox account και θα έρθει στον κάτοχο του e-mail κάποιο e-mail με confirmation link;

 

 

UPDATE: Μάλλον είχα πολύ καιρό που τα είχα δοκιμάσει, τα ξαναδοκίμασα σήμερα και δουλεύει και για UOM και για AUTH! Έφτασα αισίως τα 24.4GB free :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω και εγω τοσο καιρο έβλεπα ότι ήθελε .edu email και δεν είχα δοκιμάσει με του auth! Με το που έκανα verify μου τα έδωσε όλα αναδρομικά!! Thanks besddimo + ziggywas!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...