Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εχω το παιχνιδι απο τον θειο το σκεφτηκα να το παρψ αλλα ειχα ακουσει οτι ειχανε προβληματα και ετσι δεν προχορησα!!!

Μεχρι εχθες το βραδυ επαιζα μια χαρα σημερα μπηκα να παιξω και οταν μπαινω στο παιχνιδι και εχει τα αρχικα intro οπως της Dolby και τα αλλα σε διαφορα σημεια κολλάει η εικονα και μολις πατησω καποιο κουμπι με πεταει στην επιφανεια!!!

Καμια λυση??

Και επισης αξιζει να το παρω ή εχει κολληματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω το παιχνιδι απο τον θειο το σκεφτηκα να το παρψ αλλα ειχα ακουσει οτι ειχανε προβληματα και ετσι δεν προχορησα!!!

Μεχρι εχθες το βραδυ επαιζα μια χαρα σημερα μπηκα να παιξω και οταν μπαινω στο παιχνιδι και εχει τα αρχικα intro οπως της Dolby και τα αλλα σε διαφορα σημεια κολλάει η εικονα και μολις πατησω καποιο κουμπι με πεταει στην επιφανεια!!!

Καμια λυση??

Και επισης αξιζει να το παρω ή εχει κολληματα??

 

η εκδοση του θειου εχει προβληματα οποτε αυτο το κολλημα κατα 99% στο κανει επειδη δεν ειναι αυθεντικο

προβληματα η εκδοση για το pc δεν εχει, μονο στο ps3 και ελαχιστα στο xbox630 αλλα θα τα φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω το παιχνιδι απο τον θειο το σκεφτηκα να το παρψ αλλα ειχα ακουσει οτι ειχανε προβληματα και ετσι δεν προχορησα!!!

Μεχρι εχθες το βραδυ επαιζα μια χαρα σημερα μπηκα να παιξω και οταν μπαινω στο παιχνιδι και εχει τα αρχικα intro οπως της Dolby και τα αλλα σε διαφορα σημεια κολλάει η εικονα και μολις πατησω καποιο κουμπι με πεταει στην επιφανεια!!!

Καμια λυση??

Και επισης αξιζει να το παρω ή εχει κολληματα??

 

Αλλαξε την ημερομηνια στο pc σου στις 12 ή 14 Νοεμβριου. Μπορει να φτιαξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω εχω προβλημα με την εκδοση του θειου κ περιμενω... παντως το περιμενα-ηθελα καλυτερο... ειδικα πριν μια βδομαδα που επαιξα για πρωτη φορα battlefield Μου φανηκε καπως το cod... ειδικα σε γραφικα... αλλα το στορυ οσο εχω παιξει( ειμαι εκει που πηρανε τη καρμα) μου αρεσει παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απο γραφικα δεν το συζηταμε το BF3 ειναι πολυ μπροστα και εγω δεν εμεινα και πολυ ευχαριστημενος με τα γραφικα του παιχνιδιου !!!Εγω εφτασα εκει που πηρανε μια κοπελα μεσα απο ενα κλαμπ δεν θυμαμαι πως λεγανε την αποστολη :-( !!!

Μετα εκανα αυτο αλλαξα την ημερομηνια μπηκε και εκει που επαιζα μου πεταξε μια οθονη με μπλε γραμματα!!!

Πρεπει να εχω κανει μια λαλακια ειχα βαλει ενα θεμα και πειραξα πολυ και ετσι εκανα επαναφορα το συστημα!!! :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Ops II Review στο gameworld.gr

 

call-of-duty-black-ops-2-2.jpg

 

Review link!

 

Αφθονο περιεχομενο...4 ωρες της πλακας SP με 1 ωρα cutscenes και 2Χ2 χαρτες MP. Το θελω και εγω..!Τοσο φιλικο, τοσο μικρο, μπορω να το παιρνω και pocket.

Επομενο review απο την Χριστιανα Θανου το εορταστικο τευχος Δεκεμβριου του Cosmopolitan.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

^ lol μπήκα πριν κανα μήνα και διάβασα ένα νέο για το gameboy (αν θυμάμαι καλά) και το είχε γράψει μια γιαγιά.. :-(

Μπαίνει ο καθένας, κοπιάρει 2-3 ειδήσεις και τον κάνει συντάκτη ο μεγάλος ΜΑΝΟΣ.

Ότι να ναι..

edit: το βρήκα. και με username Zozoulini lol

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγκατεστησα σημερα το ΒΟΙΙ. Αρχιζα να πιαω ονλιν και καπου καπου μου βγαζει στα γραφικα κατι κοκινα πραγματα (θα ανεβαζα φωτογραφια αλλα δεν ξερω πως θα την τραβηξω μεσα στο παιχνιδι). Τι ειναι αυτο?

των γραφικων, ή κατ αλλο.

 

και μια δευτερη ερωτηση. Αποθηκευσα ενα βιντεο στο ΒΟΙΙ και θελω να το κατεβασω για να το ανεβασω στο youtube πως γινεται?

και αν δεν γινεται πως μπορω να το διαγραψω

 

 

ευχαριστω για το χρονο σας..

Επεξ/σία από cpttony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγκατεστησα σημερα το ΒΟΙΙ. Αρχιζα να πιαω ονλιν και καπου καπου μου βγαζει στα γραφικα κατι κοκινα πραγματα (θα ανεβαζα φωτογραφια αλλα δεν ξερω πως θα την τραβηξω μεσα στο παιχνιδι). Τι ειναι αυτο?

των γραφικων, ή κατ αλλο.

 

και μια δευτερη ερωτηση. Αποθηκευσα ενα βιντεο στο ΒΟΙΙ και θελω να το κατεβασω για να το ανεβασω στο youtube πως γινεται?

και αν δεν γινεται πως μπορω να το διαγραψω

 

 

ευχαριστω για το χρονο σας..

 

Για να τραβάς φωτογραφίες-βίντεο μέσα σε ένα παιχνίδι κατέβασε το Fraps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...