Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνιδι ειναι καλο δεν καταλαβαινω γιατι τρωει τοσο hate.. Μαλλον ειναι μοδα να το κραζουν στα φορουμ δεν εξηγουνται αλλιως οι πωλησεις.. Ειμαι φαν απο το πρωτο CoD και παντα διατηρουσαν ενα καλο επιπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν είναι μόδα.

Για το συγκεκριμένο δεν ξέρω, αλλά η σειρά του COD είναι ξαναζεσταμένο και με νέα μπαχαρικά φαΐ τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ακομα ενα εθιστικο fps με πολλες ωρες multiplayer που τρεχει στα 60 frames σταθερα και εχει και αξιολογο campaign.. Ξαναζεσταμενο φαγητο ειναι καπως δε λεω, αλλα δεν παυει να ειναι καλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ακομα ενα εθιστικο fps με πολλες ωρες multiplayer που τρεχει στα 60 frames σταθερα και εχει και αξιολογο campaign.. Ξαναζεσταμενο φαγητο ειναι καπως δε λεω, αλλα δεν παυει να ειναι καλο..

 

Εννοείς ότι δεν είναι κάκιστο, με σοβαρά προβλήματα στο gameplay, bugs κ.λπ.

 

Γιατί κατά τ' άλλα μιλάμε το πολύ για μετριότητα.

 

Μάλλον δεν έχεις παίξει άλλες παιχνιδάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει αλλες "παιχνιδαρες" και το CoD ειναι σταθερη αξια ειτε σου αρεσει ειτε οχι.. Bugs και προβληματα στο gameplay?? Το επαιξες το blops 2?? Θελεις να μου πεις ποια ειναι αυτα?? Αν νομιζεις εσυ οτι ενα μετριοτατο game με προβληματα στο gameplay πουλαει 400million$ την πρωτη μερα μαλλον κατι παει στραβα.. Και μη μου πεις την καραμελα οτι ειμαστε προβατα και τετοια, το CoD πουλαει γιατι προσφερει σταθερα μια πολυ καλη multiplayer εμπειρια και εθιστικο gameplay.

 

Να δεχθω οτι δεν προσφερει κατι διαφορετικο η να μη σου αρεσει ενα μερος τις σειρας(και εμενα δε μου αρεσε καθολου το mw2 και το εθαψα) αλλα αν κραζεις blops/mw3/blops 2 τοτε μαλλον δεν σου αρεσει πλεον(η δε σου αρεσε ποτε η σειρα) οποτε δεν υπαρχει και λογος να αγορασεις το επομενο και να ασχολεισαι καν μαζι του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό είπα, ότι δεν είναι ένα fps από μια ανεξάρτητη, μικρή εταιρεία που κάνει τα πρώτα της βήματα με αποτέλεσμα να έχει σοβαρά προβλήματα το παιχνίδι.

Δεν είναι κάκιστο λοιπόν, είναι απλά μέτριο.

 

Οι πωλήσεις δε μου λένε τίποτα. Για πρόβατα κ.λπ. μόνος σου το έθιξες. Στην τελική, όταν δεν υπάρχουν πολλές (καλές) επιλογές, παίζεις αυτά που βγαίνουν και δε σε νοιάζει και πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο πουλησε χτες? Τα προηγουμενα call of duty ειχαν πουλησει πανω απο 6 εκατομυρια σε 1 μερα ξερουμε ποσο πουλησε αυτο?

 

εγω πιστευω οτι για call of duty θα κανει χαμηλες πωλησεις και μακαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πωλησεις απο μονες τους δεν λενε τιποτα για ενα παιχνιδι συμφωνω, αλλα σταθερα υψηλες πωλησεις σε ολα τα installments και καλα reviews και η μεγαλυτερη μεριδα παιχτων στο xbox live ε κατι θα κανει σωστα δεν μπορει.. Ισως κατι που εσυ(και αρκετοι αλλοι) δεν βλεπεις γιατι εχεις παρατησει πλεον τη σειρα και δεν σε ενδιαφερει(δεν το λεω για κακο..) Τεχνικα το παιχνιδι δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο μπορω να το χαρακτηρισω και μετριο οκ αλλα εχει καποια στοιχεια τα οποια ειναι ποιο σημαντικα που το κανουν παραπανω απο αξιολογο για να ασχοληθεις..

 

Δεν λεω οτι αυτο ειναι και δεν υπαρχει αλλο, προφανως υπαρχουν και αλλα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα παρατηρησα οτι ειναι στο PC section το θεμα. :P Εγω μιλουσα για x360 βασικα, το ξερω οτι στην pc version δεν δινουν ιδιαιτερη σημασια(κακως..) και βγαινει με αρκετα προβληματα καθε φορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...