Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον εκει που εισαι με το μενεντες κ σου λεει να διαλεξεις ποιον θα σκοτωσεις... θελω καποιος που διαλεξε το σημαχο κ οχι τον μενεντες να μου πει τι γινετε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Call of Duty: Black Ops 2 review

Από το PC Gamer.

 

συγνωμη αλλα μολις διαβασα μια κριτκη που "κραζει" ενα παιχνιδι της σειρας του call of duty? αληθεια; πιο cod εχει παρει κατω απο 71;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το τερματισα εχω να πω οτι δεν μου αρεσε οσο τα αλλα... δεν μ αρεσε που ειχε νεας γενιας οπλα με ρομποτ κλπ.. σα στορυ κλασικο κοντ δεν παιζει να μη σ αρεσει.. αλλα του χρονου( που λογικα θα βγει και νεο battlefield) πρεπει να αλλαχτπυν πολλα στο κοντ με βασικα τα γραφικα και τα ονοματα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με όλους εσάς που έχετε το παιχνίδι μη αγορασμένο και κάθεστε και κάνετε κριτική για έναν τίτλο που είναι για να παίζεται online multiplayer και μου γράφετε για το single!

 

Αμάν ρε παιδιά !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να λεγαμε για το battlefield οτι ειναι multi οκ... αλλα παντα το κοντ ηταν το campaign του το ατου του....και αυτα που σου ειπα οτι με πειραξαν ειναι και στι μουλτι... γραφικα-οπλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

^ lol μπήκα πριν κανα μήνα και διάβασα ένα νέο για το gameboy (αν θυμάμαι καλά) και το είχε γράψει μια γιαγιά.. :-(

Μπαίνει ο καθένας, κοπιάρει 2-3 ειδήσεις και τον κάνει συντάκτη ο μεγάλος ΜΑΝΟΣ.

Ότι να ναι..

edit: το βρήκα. και με username Zozoulini lol

 

Ο Καθένας είμαι εγώ να υποθέσω... τελος παντων, δεν εγραψα αποψη δεν το εχω παιξει το παιχνίδι, μ'αρεσουν τα cod γενικα, εχω περασει καλα με καποια απο τα παιχνιδια της σειράς. Το gameworld το παρακολουθω καιρό, και με το Μάνο εχουμε γνωριμία απο το 96' που είχα την illusion bbs στην amiga και τον υποστηρίζω όσο μπορώ, το σαϊτ εχει αναβαθμιστεί και ειναι πολυ ενδιαφερον με user levels, on-line tv με games reviews, community σε στυλ facebook και εμενα προσωπικα με ξανακερδισε.

 

Αυτο ήταν offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χωρίς να έχω παίξει κανένα, πιο πιθανό το βρίσκω το BO2. Το προηγούμενο ΜΟΗ ήταν μάπα στο online. Το Warfighter με τα 2-2 δοκιμάζει κάτι νέο, αλλά είχα διαβάσει ότι δεν άρεσε σε αρκετά άτομα στο gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

D5D0979BA28CCB620E427C43B5EFF16DB3DCF89E αυτο εδω συμβαινει με τα γραφικα(κατι κοκκινα πραγματα).

και στειλε μου το λινκ για το φραπς

γαμάτο όπλο είναι ρε συ!!Άστο έτσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφθονο περιεχομενο...4 ωρες της πλακας SP με 1 ωρα cutscenes και 2Χ2 χαρτες MP. Το θελω και εγω..!Τοσο φιλικο, τοσο μικρο, μπορω να το παιρνω και pocket.

Επομενο review απο την Χριστιανα Θανου το εορταστικο τευχος Δεκεμβριου του Cosmopolitan.

Δεν θέλει και πολύ να καταλάβεις ότι αναφέρεται στο multiplayer. Όσο για το 2ο σχόλιο είναι η απόδειξη του γιατί οι περισσότερες γυναίκες δεν παίζουν games και δεν μπαίνουν στο συντακτικό χώρο.

 

offtopic

^ lol μπήκα πριν κανα μήνα και διάβασα ένα νέο για το gameboy (αν θυμάμαι καλά) και το είχε γράψει μια γιαγιά..

Μπαίνει ο καθένας, κοπιάρει 2-3 ειδήσεις και τον κάνει συντάκτη ο μεγάλος ΜΑΝΟΣ.

Ότι να ναι..

edit: το βρήκα. και με username Zozoulini lol

Αυτη η "γιαγιά" λέγεται "Μαρία Αναγνωστοπούλου". Και το 99% των ειδήσεων στην Ελλάδα είναι κόπιες από ξένα μέσα. Καλώς ήρθες στην πραγματικότητα. Γιατί δεν ενημερώνεσαι καλύτερα από κατι αλλα game sites που βάζουν 10άρια σε κάτι ανύπαρκτα games τύπου Journey με μιάμιση ώρα διάρκεια ας πουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν ενημερώνεσαι καλύτερα από κατι αλλα game sites που βάζουν 10άρια σε κάτι ανύπαρκτα games τύπου Journey με μιάμιση ώρα διάρκεια ας πουμε?

Αν έπαιξες το Journey για τη διάρκειά του, δεν θα 'πρεπε να ασχοληθείς καν με το παιχνίδι.

 

Και σιγά το παιχνίδι (CoD) που πρόσβαλε ο fearwhatnow. Αφού τόσο διαρκεί το campaign, 4 με 5 ώρες το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...