Προς το περιεχόμενο

φθηνες εκτυπωσεις στην αττικη


GIBSONLP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2λεπτά? :huh:

Θα το 'χω υπόψιν μου αν είναι να βγάλω ποσότητα.

 ναι οντως  2 λεπτα την εχουν εκει που σου λεω.και εγω πιο παλια ειχα παει σε μαγαζι που αλλα λεγανε και αλλα χρεωνανε..στο συγκεκριμενο παντως ισχυει, χρεωνουν 2 λεπτα...και χτες ειχα παει παλι  και παλι  2 λεπτα μου πηραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Μου χάλασε ο εκτυπωτής και πήγα να κάνω εκτύπωση 2 έγχρωμες σελίδες σε ένα μαγαζί πάνω στη Θηβών (20-30 μέτρα πριν την Πελασγίας με κατεύθυνση προς Πειραιά) στο Περιστέρι μιας και περνούσα από εκεί.

 

Κόστος: 0,50€ η σελίδα!!

 

Κάποιοι δεν βάζουν μυαλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Έχετε να προτείνετε κάποιο φθηνό φωτοτυπάδικο στην Αθήνα? π.χ διάβασα στο thread για κόστος 2 λεπτά ανά σελίδα(ασπρόμαυρη) αλλά τα συγκεκριμένα posts γράφτηκαν πριν από χρόνια,οπότε υποθέτω ότι οι τιμές μπορεί να έχουν μεταβληθεί ή ακόμη και να εχουν κλείσει τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Κάποιος που να έχει πρόσφατη εμπειρία,ας μας διαφωτίσει..  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποια δεν έχουν μεταβληθεί. πχ 2cent copy (Κοδριγκτώνος 11) πριν 2 μήνες ειχα μιλήσει μαζι τους ειχαν 2 ή 2,5 λεπτά την ασπρόμαυρη δεν θυμάμαι ακριβώς. Αυτά επίσης κοντά σε σχολές λειτουργούν ακόμα. Πάρε τηλ και ρώτα.

 

προσοχή όμως μην τους πας κάνα βιβλίο 500 σελίδες μπορεί να μη δεχτούν να στο βγάλουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια σορρυ που το ξεθαβω αλλα ηρθε η ωρα να εκτυπωσω το thesis μου που ειναι 4.000 σελιδες!!! Οποτε θελω τα φωτα σας. Για πειτε κανα 2-3 φτηνα φωτοτυπαδικα στην Αθηνα. Καθε cent μετραει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορρυ που το ξεθαβω αλλα ηρθε η ωρα να εκτυπωσω το thesis μου που ειναι 4.000 σελιδες!!! Οποτε θελω τα φωτα σας. Για πειτε κανα 2-3 φτηνα φωτοτυπαδικα στην Αθηνα. Καθε cent μετραει :P

copy bross Καποδιστρίου 1 στο κέντρο. 2,5 λεπτά η σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν -λέμε τώρα- βρεις μαγαζί με 2 λεπτά την σελίδα θα σου στοιχήσει 800€ :huh:

 

Δεν εκτυπώνεις καμιά περίληψη καλύτερα?

με 2 λεπτα την σελιδα θα του παει 80 ευρω οχι 800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...