Προς το περιεχόμενο

φθηνες εκτυπωσεις στην αττικη


GIBSONLP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτάχτε και τις τιμές των ίδιων των βιβλίων πριν τρέχετε σε φωτοτυπάδικα. Πολλές φορές συμφέρουν. Είναι φτηνότερα (!) ή η διαφορά είναι αρκετά μικρή, οπότε καλύτερα να πάρεις το βιβλίο.

 

Πρόσφατα μου ζητούσαν 25€ για να φωτοτυπήσουν βιβλίο που κοστίζει 30€. Ρε άει. Το αγόρασα κανονικά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια 2.5 λεπτα η εγχρωμη και 15 λεπτα η απρομαυρη! Λεγεται Eco Copiers,Κωδριγκτωνος 11Β αθηνα (ειναι 2 τετραγωνα μετα την ΑΣΟΕ) Τηλ: 2108253043

 

Θενξ φιλος

Υπαρχει κι ενα αλλο με 2,5 λεπτα τη φωτοτυπια στη καποδιστριου 1. Copy bross νομιζω λεγεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Θενξ φιλος

Υπαρχει κι ενα αλλο με 2,5 λεπτα τη φωτοτυπια στη καποδιστριου 1. Copy bross νομιζω λεγεται

Εκεί,πριν λίγες μέρες, με χρέωσαν 5 λεπτά την φωτοτυπία.

Λάθος ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί,πριν λίγες μέρες, με χρέωσαν 5 λεπτά την φωτοτυπία.

Λάθος ?

 

μαλλον λάθος γιατι και εγω εχω φωτοτυπησει βιβλια ολοκληρα προς 2,5 λεπτα τη σελίδα. αν εχετε πάνω απο 2000 σελίδες αλλα οχι φωτοτυπία (δλδ εκτυπωση), ίσως μπορείτε να το διαπραγματευτείτε λίγο ακόμα όπως τον έκοψα... Καλός τυπάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ένα νέο site προσφορών με αντικείμενο τις φωτοτυπίες - εκτυπώσεις - γραφικές τέχνες είναι ήδη on line

 

...το www.tsabacopia.gr

 

Πρόκειται για το πληρέστερο site προσφορών αυτής της κατηγορίας

 

Σε λίγο καιρό θα μπορούμε να βρούμε τα πάντα Πανελλαδικά.

 

Φθηνές φωτοτυπίες, Φθηνές εκτυπώσεις σε όλα τα μεγέθη κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα νέο site προσφορών με αντικείμενο τις φωτοτυπίες - εκτυπώσεις - γραφικές τέχνες είναι ήδη on line

 

...το www.tsabacopia.gr

 

Πρόκειται για το πληρέστερο site προσφορών αυτής της κατηγορίας

 

Σε λίγο καιρό θα μπορούμε να βρούμε τα πάντα Πανελλαδικά.

 

Φθηνές φωτοτυπίες, Φθηνές εκτυπώσεις σε όλα τα μεγέθη κλπ.

καλη προσπαθεια.περιμενω συντομα να εχετε περισσοτερες προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια.

 

Αν και είμαστε ακόμη στην αρχή, καταχωρούνται σιγά σιγά οι πρώτοι επαγγελματίες και σε λίγο καιρό θα είμαστε σε θέση να παρουσιάσουμε ένα μεγάλο εύρος προσφορών σε σημαντικούς τομείς των γραφικών τεχνών.

 

www.tsabacopia.gr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Σε αυτό το μαγαζί η ασπρόμαυρη φωτοτυπία/εκτύπωση Α4 κοστίζει 2,5 λεπτά: http://kentro.olx.gr/iid-188081076

δεν παίζει μου είπε 4 λεπτά η φωτοτυπία μόνο αν είχα πολλά αντίτυπα θα μου το έριχνε στα 2μισι...

 

Εκεί,πριν λίγες μέρες, με χρέωσαν 5 λεπτά την φωτοτυπία.

Λάθος ?

4 μου είπε εμένα,μόνο αν ήθελα να φωτοτυπήσω πολλά βιβλία θα έπεφτε στα 2μισι, και δεν ήθελε να βγάλω ανα μια φωτοτυπια 2 σελιδες του βιβλιου, ετσι εφυγα και πηγα σε εναν με παλι 4 λεπτα που ομως με αφησε οπως ηθελα δλδ 2 σελιδες του βιβλιου να χωρανε στη φωτοτυπια,κ ετσι μ ηρθε στη μιση τιμη (Σολωνος 120)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ζωγράφου κοντά στο πολυτεχνείο http://www.copy-corner.gr/ektyposeis.html

με 3 λεπτά την ασπρόμαυρη και 20 λεπτά η έγχρωμη

 

δηλ. 100Χ0,03 = 3 ευρώ

και 100Χ0,15 = 15 ευρώ

και πάνω από 500 εγρωμες 0,15!!

Τα στέλνεις με email στα στέλνουν πίσω με μια μικρή επιπλεον χρέωση ή πας και τα παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζωγράφου κοντά στο πολυτεχνείο http://www.copy-corner.gr/ektyposeis.html

με 3 λεπτά την ασπρόμαυρη και 20 λεπτά η έγχρωμη

 

δηλ. 100Χ0,03 = 3 ευρώ

και 100Χ0,15 = 15 ευρώ

και πάνω από 500 εγρωμες 0,15!!

Τα στέλνεις με email στα στέλνουν πίσω με μια μικρή επιπλεον χρέωση ή πας και τα παίρνεις.

 

 

παρόλο που γράφτηκες μονο και μονο για να διαφημιστείς (και λογικα θα διαγραφει και το μυνημα σου) θα τονίσω οτι κάνεις σχετικά καλή δουλεία ... Και για το feedback με το να πας να φας 3 και 4 σελίδες ως έγχρωμες ενω ειναι ασπρόμαυρες δε θα κερδίσεις τίποτα πιστεψε με... Οπότε, εχοντας τυπώσει εκει πάνω απο 5000 σελίδες και πάνω απο 15 σχέδια θα πω οτι μπορεις και καλύτερα και φθηνότερα!

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δυστυχώς στο copy bross είναι γαιδούρια όμως στη συμπεριφορά. Πήρα τηλέφωνο να τους ρωτήσω αν μπορούν να μου φωτοτυπήσουν ένα βιβλίο, μου είπε όχι για ευνόητους λόγους που δεν αντιλήφθηκα, ρώτησα μήπως είναι πιο μεγάλος κόπος επειδή δεν μπορείς να το βάλεις στο φωτοτυπικό όλες τις σελίδες μαζί και μου είπε ότι την ειρωνεύομαι και μου έκλεισε το τηλέφωνο κατάμουτρα.

 

Σημείωση ότι ο λόγος που θέλω αντίγραφο του βιβλίου είναι για ιδία χρήση, επειδή μένω ελλάδα και εξωτερικό το μισό χρόνο και χρειάζομαι ένα αντίγραφο σε κάθε χώρα να μην το κουβαλάω.

 

Θενξ φιλος
Υπαρχει κι ενα αλλο με 2,5 λεπτα τη φωτοτυπια στη καποδιστριου 1. Copy bross νομιζω λεγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...