Προς το περιεχόμενο

Apple iPad (3rd & 4th Generation)


georgeadams

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, γράφω εδώ γιατί η συμμετοχή είναι μεγαλύτερη. Ελπίζω να με συγχωρέσετε, αλλά υπάρχει ένα σοβαρό θέμα.

 

Πούλησα το iPad 1 σε μέλος εδώ μέσα. Ήταν άριστο. Πριν το στείλω, το είχα βάλει να το φορτίσω, το είχα συνδέσει στον υπολογιστή μου κ.λπ.

Τώρα, το μέλος που το παρέλαβε μου είπε ότι το έβαλε να φορτίσει και ότι δε φορτίζει. Το έβαλε και στον υπολογιστή και δε το αναγνωρίζει καν. Υπάρχει τέτοια περίπτωση; :confused:

 

Να΄στε καλά.

 

 

γι αυτο πουλαμε χερι με χερι και απο κοντα ελεγχο του προϊόντος!

 

Τιποτα δεν εγινε, αφου εσυ το εστειλες και ηταν κομπλε!

 

Κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος για την ποιότητα του παραλήπτη ή τον πωλητή του προϊόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 536
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια σας , σκεφτομαι να παρω το νεο ιπαντ . Τι μου προτεινετε να παρω την 64 gb wifi ή και με την 32 gb θα ειμαι καλυμενος.Ταινιες και μουσικη και ιντερνετ στο κρεβατι πιο πολυ.Επισης απο που να το παρω , multirama ή κοτσοβολο ? η το ιδιο ειναι απο οπου και να το παρω απο αυτους τους 2.Επισης ειναι τπτ αλλο που θα πρεπει να προσεξω κατα την αγορα του ? Ευχαριστω !

 

 

υ.γ: o Γερμανος εχει και ατοκες δοσεις τωρα .

 

32αρι απο εμενα...64 ειναι too much εκτος και αν το θες για πολλες μα πολλες ταινιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατι τελευταιες ερωτησεις σχετικα με το νεο iPad επειδη σκεφτομαι να το παρω σημερα με δωσεις απο γερμανο και δεν θελω να βρεθω προ εκπληξεως!Video γενικα στο ιντερνετ παιζει ? Θελω να πω διαφορα site που streamaroun anime και serials για να βλεπω(επειδη δνε εχει flash player).Επισης για να περναει η ωρα εχει υποστηριξη απο καλα games??? αν και αυτα περναν σε δευτερη μοιρα.Ακουστικα και τετοια εχει μεσα το πακετο? Υπαρχει κατι αλλο π πρεπει να προσεξω με την αγορα του και στο ανοιγμα του , καμενα pixel, τπτ τετοιο.Ταινιες που ειδα για τις μαυρες μπαρες που ειναι 16:9 διορθωνεται αυτο το προβλημα?Ευχαριστω , ελπιζω να καταλαβενεται το ανχος μου.Κυριως επειδη εχω πολυ καλο σταθερο υπολογιστη,και θελω κατι να περνα η ωρα στο κρεβατι πριν κοιμηθω , λετε να παρω καλυτερα τπτ σε νιντεντο 3ds ή ps vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Δεν παίζει Flash. Αν τα Site που θες είναι Flash, δυστυχώς (ή ευτυχώς) δεν μπορείς να τα δεις.

β) Τα παιχνίδια που έχει, είναι τα κλασικά απλά παιχνιδάκια, τα οποία παίζονται γρήγορα εύκολα και οικονομικά. Μην περιμένεις Metal Gear.

γ) Όχι, ακουστικά δεν έχει στο πακέτο. Εκεί φτάνει η τσιγκουνιά της Apple. Ευτυχώς που έχει φορτιστή να λες.

δ) Για το τι πρέπει να προσέξεις, δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. Έτσι και αλλιώς έχεις ένα χρόνο εγγύηση. Και την ίδια στιγμή να καταλάβεις το πρόβλημα ή μετά από 11 μήνες και 29 ημέρες, θα σου κάνουν αντικατάσταση με άλλο iPad, καινούριο, εκτός κουτιού, refurbished.

ε) Οι μαύρες μπάρες διορθώνονται όπως και στη TV. Κάνεις zoom. Χάνεις όμως πληροφορία δεξιά και αριστερά.

 

στ) Πιστεύω ότι θα σε βολέψει πάρα πολύ το iPad.

 

Υ.Γ.: Βγάζει ακόμα οι Sony φορητές συσκευές; Νόμιζα ότι πουλάει μόνο παιχνίδια στο PS Store με 69.99€ (ψηφιακή μορφή). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!

θελω να κανω δωρο σε μια κοπελα αυτην την θηκη

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/productdetail.do?productguid=C2FD248AEC83464F8282EA5F6587E423E1049B36A299D8F19B8F0014C2625C7B&productarea=C2FD248AEC83464F8282EA5F6587E423&scenario=orderlist&next=tk&shop=IQ_B2C4_GR

κανει για το ipad 3?η θα υπαρχει προβλημα επειδη λεει για ipad 2??

ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ λένε ότι μπαίνει με λίγο παραπάνω δυσκολία ίσως.

http://forums.whirlp...archive/1880990

 

Αν αυτή που λες είναι αυτή που κουβεντιάζουν.

http://dl.dropbox.com/u/36808427/2012-03-18%2014.28.59.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποια ειναι η μεγαλυτερη κοινοτητα new ipad για να μαθω τα παντα για το ipad , τις εφαρμογες του κτλπ??? Ελληνικο website αν γινεται παρακαλω ! ΤΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από διχασμενες αποφάσεις για το τι tablet να πάρω , δοκίμασα το iPad στον κοτσοβολο και multirama και παρότι ξενερωσα με το ότι δεν υποστηρίζει flash player γιατί θέλω να βλεπω anime , απλά με τρελανε ,ειναι απίστευτο και έτσι εχθές αγόρασα το wifi only 32 gb black φυσικά και είδη από την πρώτη μέρα έχω πορωθει.

 

 

 

Πριν ρωτισα για ελληνική κοινότητα για το new iPad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

[...]

 

β) Τα παιχνίδια που έχει, είναι τα κλασικά απλά παιχνιδάκια, τα οποία παίζονται γρήγορα εύκολα και οικονομικά. Μην περιμένεις Metal Gear.

 

[...]

 

Metal Gear Solid Touch.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hahaha...

Ήταν το πρώτο παιχνίδι που έβαλα όταν πήρα το iPhone 4G. Καθόλου αντάξιο του ονόματος. Βέβαια θα του ρίξω πάλι μια ματιά στο iPad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Hahaha...

Ήταν το πρώτο παιχνίδι που έβαλα όταν πήρα το iPhone 4G. Καθόλου αντάξιο του ονόματος. Βέβαια θα του ρίξω πάλι μια ματιά στο iPad.

Α, μην είσαι γκρινιάρης! Metal Gear ζήτησες, Metal Gear πήρες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από διχασμενες αποφάσεις για το τι tablet να πάρω , δοκίμασα το iPad στον κοτσοβολο και multirama και παρότι ξενερωσα με το ότι δεν υποστηρίζει flash player γιατί θέλω να βλεπω anime , απλά με τρελανε ,ειναι απίστευτο και έτσι εχθές αγόρασα το wifi only 32 gb black φυσικά και είδη από την πρώτη μέρα έχω πορωθει.

 

 

 

Πριν ρωτισα για ελληνική κοινότητα για το new iPad

 

 

Παίζει flash με άλλο browser! Δοκίμασε puffin - skyfire, τα περισσότερα τα παίζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...