Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα ειχε νοημα αν καποιος θελει να κατεβαζει και να βλεπει απευθειας full hd και να εχει και 2-3 τορρεντς ανοιχτα.προσωπικα με 10 αρα γραμμη μια χαρα κατεβαινουν τα παντα σε νορμαλ χρονο.αλλωστε ποσες ταινιες να δει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειχε νοημα αν καποιος θελει να κατεβαζει και να βλεπει απευθειας full hd και να εχει και 2-3 τορρεντς ανοιχτα.προσωπικα με 10 αρα γραμμη μια χαρα κατεβαινουν τα παντα σε νορμαλ χρονο.αλλωστε ποσες ταινιες να δει καποιος.

 

Θυμαμαι παλια οταν δεν ειχα ιντερνετ νοικιαζα ταινιες και για να την βρω πηγαινα αρκετες φορες στα βιντεο κλαπ τωρα που της εχω ουτε καν της βλεπω ελληναρας με τα ολα τουmrgreen.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

θα ειχε νοημα αν καποιος θελει να κατεβαζει και να βλεπει απευθειας full hd και να εχει και 2-3 τορρεντς ανοιχτα.προσωπικα με 10 αρα γραμμη μια χαρα κατεβαινουν τα παντα σε νορμαλ χρονο.αλλωστε ποσες ταινιες να δει καποιος.

 

δεν είναι πόσες θα δει ο καθένας, έρχονται φίλοι στο σπίτι, μας καυλώνει να δούμε τη Χ ταινία, κατεβάζουμε ότι καλύτερο βρούμε μπαμ μπαμ, κάντο εσύ αυτό με την 10αρα...

 

η αμεσότητα είναι που μετράει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι παλια οταν δεν ειχα ιντερνετ νοικιαζα ταινιες και για να την βρω πηγαινα αρκετες φορες στα βιντεο κλαπ τωρα που της εχω ουτε καν της βλεπω ελληναρας με τα ολα τουmrgreen.png

 

οταν κατι το εχεις μονιμα μετα το βαριεσαι οποτε πλεον....

μια απο τα ιδια καποτε κατεβαζα ταινιες και τις εβλεπα σπανια.πλεον κατεβαζω βλεπω σβηνω.

δεν είναι πόσες θα δει ο καθένας, έρχονται φίλοι στο σπίτι, μας καυλώνει να δούμε τη Χ ταινία, κατεβάζουμε ότι καλύτερο βρούμε μπαμ μπαμ, κάντο εσύ αυτό με την 10αρα...

 

η αμεσότητα είναι που μετράει...

 

 

να σου πω την αληθεια εγω αυτο που κανω ειναι.βρισκω 2-3 τις βαζω να κατεβουν μια βολτα στο Pc και της αφηνω μεσα.οταν μου ερθει η ορεξη για ταινια την βλεπω εκεινη την στιγμη.αν και απειρες φορες οταν θελω ταινια επειδη standard θα το ξερω λιγο πιο πριν την ριχνω.μεχρι να ετοιμασω γαριδακια κτλ ειναι ετοιμη.δεν μιλαω για full hd 30 giga αλλα για 2-3 giga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να έρθουν φαγητά ποτά ή να ετοιμαστούν τα φαγητά-ποτά έχει κατέβει η ταινία μωρέ!

Αν είσαι παρέα με θυληκό περνάει αλλιώς ο χρόνος μέχρι να κατέβει η ταινία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...