Προς το περιεχόμενο

Απορίες για αγορά Xbox 360


DARKNUT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι ενοεις?

Ειναι μεταχειρισμενο?

 

Εσυ τι λες ρε φιλε?Να πουλαει ετοιμα φλασαρισμενα η microsoft?

Απο τη στιγμη που το παιρνεις φλασαρισμενο σημαινει οτι ο τυπος το εχει βγαλει απο το κουτι του,το εχει κανει βιδες και εχει βγαλει το drive κτλ κτλ...

Αρα αυτο που παιρνεις ειναι μεταχειρισμενο.Ναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αγορα xbox 360 απο αγγλια!

 

Καλησπερα σε ολους! Σκεφτομαι να αγορασω ενα xbox360 απο το game.co.uk! Exω 2 αποριες
1.Τι ισχυει με την εγγυηση
2.Θα εχω προβλημα με το ρευμα? Αν ναι πως λυνεται?
Οποιος μπορει να βοηθησει , please do!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game.co.uk δε στέλνει κονσόλες και γενικά hardware εκτός Αγγλίας. Φαντάζομαι ότι δεν είσαι εκεί για να ρωτάς ό,τι ρωτάς.

 

"We are unable to ship orders outside of the UK over 1000g which would include all hardware orders."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αγορα "μυστηριου" XBOX 360

 

Καλησπερα μαγκες. Δεν ειχα ποτε ιδιαιτερη σχεση με κονσολες αλλα με ψησανε να παρω ενα 360. Εχω ομως ενα θεμα.. Βρηκα μια εταιρια που δινει ετοιμο το πακετο με τα 60gb hdd και περασμενο το i-xtreme για να παιζει παιχνιδια απο το θειο στα 235€... Νομιζω πολυ καλα ως εδω... ΟΜΩΣ!! Δινει μονο 3 μηνες εγγυηση.... Ξερει κανεις καμια καλυτερη λυση, ειδικα, σε θεματα εγγυησης???

Please, μην μου πει κανεις αν θελω εγγυηση να μην την πειραξω :eek:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το παρεις σε καμια περιπτωση. αν θες μπορεις να αγορασεις παλι ετοιμο με περασμενο ixtreme απο εδω:

http://www.ebw.gr

αλλα δεν ξερω ποση εγγυηση δινουν.

πιστευω οτι η καλυτερη λυση θα ηταν να αγοραζες την κονσολα απο ενα καταστημα οπως Πλαισιο κ να την εδινες σε καποιον απο το forum (ξερω καμποσους) να στην φλασαρουν. ετσι θα σου μεινει κ η 36μηνων εγγυηση για rrod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι ειναι που δινουν 3 μηνες εγγυηση :)

Αν θελει μονο ανοιγμα και firmware update το κανω και μονος μου... Ακουω ομως οτι πλεον θελει απαραιτητα και modchip... Γι'αυτο ελεγα να το παρω ετοιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για "έτοιμο πακετο" δεν ξέρω... Πάρε ενα απλό και κάνε το μόνος ή δώστο σε κάποιον απο το 360-gr.com να σου το "φτιάξει" με 10-15€. Για το παραπάνω μαγαζί έχουν ακουστεί διάφορα (καλά και κακά) και νομίζω υπάρχει και thread κάπου εδω μέσα... Είχα φυσικά και εγω περίεργη εμπειρία αλλα είδα το thread μετά την παραγγελία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...