Προς το περιεχόμενο

Απορίες για αγορά Xbox 360


DARKNUT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα πια έχουν να μπαναριστουν χρόνια αρκει να τη φλασάρεις με το τελευτείο firmware  να παιρνάς τα ισο από το abgx360 για έλεγχο να χρησιμοποιείς το ειδικο γραφτήρι με burner max ή burner max payload και να παιρνάς μετα΄ τα δισκάκια από το abgx360 για έλεγχο ξανα και θα είσαι ασφαλής για μπαν. Αν τώρα δεν σε νοιάζει το ονλινε κάνε την rgh που παίζουν τα πάντα μετά από σκληρό δ΄σικο χωρίς δισκάκια-παιχνιδια και όχι μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 μήνες μετά...

ερωτηση για αγορα xbox 360

 

παιδια καλησπερα, ψαχνω να αγορασω xbox 360 αλλα να μπορω να παιζω αντιγραφα των παιχνιδιων απευθειας απο σκληρο δισκο (δεν με ενδειαφερει online), επειδη δεν γνωριζω πολλα πραγματα, μπορειτε να μου πειτε τι μηχνημα να ψαξω ακριβως για να μην εχω προβλημα και σε τι τιμες παιζουν? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα, ψαχνω να αγορασω xbox 360 αλλα να μπορω να παιζω αντιγραφα των παιχνιδιων απευθειας απο σκληρο δισκο (δεν με ενδειαφερει online), επειδη δεν γνωριζω πολλα πραγματα, μπορειτε να μου πειτε τι μηχνημα να ψαξω ακριβως για να μην εχω προβλημα και σε τι τιμες παιζουν? ευχαριστω

Γιατι αντίγραφα κύριε μου ? Original δεν ? Tα παιχνίδια δεν φυτρώνουν σε μαγικά δέντρα και ουτε τα φτιάχνουν νεράϊδες.

 

Ο τζάμπας ζει (ακόμα), κρίμα, μερικοί θεωρείτε αυτονόητο και προνόμιο σας την πειρατεία ;)

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα

Βρήκα ενα φτηνό πρώτο xbox 360 και είπα να το πάρω ! (δεν ξέρω τίποτα απο xbox και γενικά κονσόλες , είχα μείνει στην επόχη ps2 και μετά pc :P )

Λοιπόν ξέρω τα ring of deaths του πρώτου αλλα ελπίζω να με βγάλει λίγο καιρό.

Θέλω να ρωτήσω όμως,επειδή είναι η έκδοση με 20 gb γίνεται να αλλάξω σκληρό ; 

Επίσης είδα δεν έχει wifi-hdmi ,γίνεται με κάποιο τροπο η αντάπτορα να το βάλω σε monitor με hdmi ; 

Επίσης έχω ένα usb tp link tl wn722n wirelles wifi εάν το βάλω πιάνει wifi η μπα ; 

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν το έχεις αγοράσει ήδη μην το κάνεις. Δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις πρώτης γενιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Βρήκα ενα φτηνό πρώτο xbox 360 και είπα να το πάρω ! (δεν ξέρω τίποτα απο xbox και γενικά κονσόλες , είχα μείνει στην επόχη ps2 και μετά pc :P )

Λοιπόν ξέρω τα ring of deaths του πρώτου αλλα ελπίζω να με βγάλει λίγο καιρό.

Θέλω να ρωτήσω όμως,επειδή είναι η έκδοση με 20 gb γίνεται να αλλάξω σκληρό ; 

Επίσης είδα δεν έχει wifi-hdmi ,γίνεται με κάποιο τροπο η αντάπτορα να το βάλω σε monitor με hdmi ; 

Επίσης έχω ένα usb tp link tl wn722n wirelles wifi εάν το βάλω πιάνει wifi η μπα ; 

Ευχαριστώ !

Όπως είπε και ο από πάνω, αν δεν το έχεις αγοράσει μην το κάνεις...Για σκληρό μπορείς πάντως να βρείς στις αγγελίες που πουλάνε (είναι λίγο ακριβός γιατί παίρνει μόνο συγκεκριμένα μοντέλα το Official). HDMI αφου δεν έχει, δεν μπορείς να κάνεις κάτι από όσο γνωρίζω.Και τέλος για να μην σε απογοητεύσω ούτε και με το WiFi μπορείς να κάνεις κάτι, παίρνει μόνο το δικό του άρα Ethernet ωραίο και γρήγορο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Για xbox 360

Στην αγορά ενός μεταχειρισμένου xbox 360 τι είναι αξιοσημείωτο να προσέξω για να σιγουρευτώ ότι είναι εντάξει η συσκευή που πάω να αγοράσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η εξωτερική εμφάνιση σπασίματα ραγίσματα μπας και του έχει πέσει κάτω η κονσολα και αν γίνετε να το λειτουργήσεις κάνα 20-30 λεπτό να δεις μπας και σβήσει από overheat...
Αλλά και πάλι δεν σου εγγύτατε κάνεις ότι δεν θα εμφάνιση κάποιο πρόβλημα μετά από κάποια χρήση....είναι το ρίσκο των μεταχειρησμενων

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...