Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η χρέωση γίνεται απευθείας στην κάρτα με την παραγγελία ή όταν το παραλάβεις? Το κοίταξε κανείς??

 

 

Ποια κάρτα ρε παιδιά/.... αφου δε μας ρωτάνε τι νουμερο έχει η κάρτα...

ενα τηλεφωνο παίρνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια κάρτα ρε παιδιά/.... αφου δε μας ρωτάνε τι νουμερο έχει η κάρτα...

ενα τηλεφωνο παίρνουμε

 

Τηλ. παιρνεις μέσα από το application της Εurobank στο οποίο application έχεις δώσει Ονοματεπώνυμο κατόχου και αριθμό κάρτας. Αν δεν το έχεις κάνει αυτό πολύ φοβάμαι ότι δεν είναι έγκυρη η παραγγελία σου. Εγώ τα έκανα όλα κατά γράμμα , αλλά τηλ. πήρα από το σταθερό. Όταν με ρώτησαν αν καλώ μέσα από την εφαρμογή και είπα όχι με έβαλαν να ξαναπάρω από το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλ. παιρνεις μέσα από το application της Εurobank στο οποίο application έχεις δώσει Ονοματεπώνυμο κατόχου και αριθμό κάρτας. Αν δεν το έχεις κάνει αυτό πολύ φοβάμαι ότι δεν είναι έγκυρη η παραγγελία σου. Εγώ τα έκανα όλα κατά γράμμα , αλλά τηλ. πήρα από το σταθερό. Όταν με ρώτησαν αν καλώ μέσα από την εφαρμογή και είπα όχι με έβαλαν να ξαναπάρω από το κινητό.

το application απλα σε παραπεμπει σε κληση απο το κινητο σου μεσω τηλεφωνικου δικτυου οχι μεσα απο την εφαρμογη βλακειες σου λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν έδωσα κάρτα απλα με ρωτήσανε απο που θέλω να παραλάβω και σε 5 μέρες παραλαβή απο το κατάστημα που δηλώνεις και άυριο μου είπαν θα έχουν παραλαβή

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Καλοριζικα σε όσους πρόλαβαν

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το application απλα σε παραπεμπει σε κληση απο το κινητο σου μεσω τηλεφωνικου δικτυου οχι μεσα απο την εφαρμογη βλακειες σου λενε.

 

Εγώ τι είπα ?. Θέλουν τηλ. να πάρεις από αυτό που έχεις βάλει την εφαρμογή. Τσπ σου εύχομαι να παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώθηκε το status, άλλα 63 κομμάτια έχει.... Όποιος το σκέφτεται ακόμα κάλύτερα να βιαστεί..

 

Παίδες Πριν 10 Λεπτά Πήρα Τηλέφωνο & Ενώ Το Status Έλεγε Άλλα 34 Τεμάχια Μου Δήλωσαν Πως Τέλος Το Απόθεμα !!! :mad:

 

Μπράβο Στον Topic Starter Για Την Προσφορά & Καλορίζικα Σε Όσους Πρόλαβαν !!! B)

 

Αν Κάποιος Δεν Θέλει Το Κινήτο Ας Μου Στείλει PM ! (Αθήνα Μόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν έδωσα κάρτα απλα με ρωτήσανε απο που θέλω να παραλάβω και σε 5 μέρες παραλαβή απο το κατάστημα που δηλώνεις και άυριο μου είπαν θα έχουν παραλαβή

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Καλοριζικα σε όσους πρόλαβαν

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Στην εφαρμογη δεν εβαλες την καρτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τι είπα ?. Θέλουν τηλ. να πάρεις από αυτό που έχεις βάλει την εφαρμογή. Τσπ σου εύχομαι να παραλάβεις.

δεν μπορουν να δουν απο που καλώ.αν ας πουμε εχω αποκρυψη στο κινητό και αποκρυψη στο σταθερο πως γίνεται να δουν απο που καλώ.απλά η κοπέλα που σήκωνε το τηλέφωνο αυτα της είπαν αυτά λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακείες δεν εδινες κάρτα απλα με ρώτησαν αν είμαι κάτοχος κάρτας και είπα ναι.να είστε καλα αν δω κάτι άλλο θα σας ενημερώσω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Τελικα απο εδω μέσα όλοι πήραν

Και ξεπουλησε; Όταν εκανα παραγγελία έλεγε αλλα 296:D

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...