Προς το περιεχόμενο

Νομιμοποιηση Κανναβης?Ναι η Οχι?


GoLdMaNn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που βρίσκετε λεφτά ρε παίδες; Εμένα πραγματικά μου φαίνεται πανάκριβο γιαυτό που προσφέρει. Καλύτερα να πάρω 2 κιλα ρακί, καλύτερο κεφάλι θα κάνω (και θα μου μείνει και την επόμενη). Οι ταινίες είναι αυτές που το έχουν κάνει big deal. Σε όλες τις ταινίες, όλο ο κόσμος κάνει χόρτο για να χαλαρώσει, τι είναι τραπεζιτης, τι οικογενειάρχης, τι παπάς, τι κουλτουριάρης, τι ψαγμένος, τι φοιτουκλάκη. Τρελό promotion... Όπως πρίν ήταν με το τσιγάρο, έτσι είναι τώρα με το χόρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eχω πειρα απο προσοπικη εμπειρια, ειχα φιλαρακι που νομιζε οτι πεθαινε οταν του σκασε και παρακαλαγε το θεο και ελεγε θεε μου δεν θα ξαναπιω μπαφο και κατι τετοια :P

 

Υποθέτω θα κάπνισε καμιά αποξηραμένη κουράδα ή θα ήταν γελοίο άτομο εξ' ορισμού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ταινίες είναι αυτές που το έχουν κάνει big deal. Σε όλες τις ταινίες, όλο ο κόσμος κάνει χόρτο

πού ζεις ρε φίλε; όλοι την πίνουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε αδελφέ δεν αντιλέγω αλλα πρίν 5-6 χρόνια δεν την πίνανε και στα γυμνάσια όπως γίνεται τώρα. Εγω τουλάχιστον όταν πέρασα, δχεν ήταν έτσι. Όπως είπα οι ταινίες είναι αυτές που το έχουν προωθήσιε τόσο, όπως έκαναν παλιότερα και με το τσιγάρο. Μετα απο λίγο σε10-15 χρόνια θα σκάσει και αυτή η φούσκα και θα απομυθοποιηθεί το χόρτο.

 

Την ρακί (αυτό το φθηνό, θεϊκό κρητικό άχρωμο υγρό) μόνο να μην ποινικοποιήσουν. Χάθηκα.

 

Και παρόλο που είναι offtopic, πιστεύω ακράδαντα οτι ο κόσμος θα ήταν πολυ χειρότερος, χωρίς το αλκοόλ (Εγω είμαι την άποψης τα πάντα με μέτρο. Μην παρεξηγηθώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ρακή γράψ' την με Η

 

δεν ξέρω τι γίνεται στα γυμνάσια, αλλά τώρα πηδιούνται κιόλας από τα 12, οπότε δε με παραξενεύει...

 

Όχι ακριβώς! Κατα παρέες πάει αυτό!

μαντεύω την παρέα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πόσο κράτησε το άσχημο τριπάρισμά του; Πάνω από 10-15 λεπτά;

 

Και άλλοι με το που έκαναν τσιγάρο είχαν βήχα σαν να πέθαιναν, να κάνουμε παράνομο το τσιγάρο;

 

Άμα είναι να κάτσουμε να βάλουμε τα άσχημα τριπαρίσματα σαν παραδείγματα του πως είναι άστο ξέχαστο.

Εννωειτε οτι το καπνισμα επρεπε να ηταν παρανοπμο σε δημοσιους χωρος αλλα εδω ειμαστε Ελλαδαρα!!!

Το τριπαρισμα που λες ειναι πολυ πιο σοβαρα ξερεις ποσοι εχουν κανει τροχαια γιατι ειχαν κανει χρηση μαυρου ε ?

Αυτη δεν πρεπει να πανε φυλακη φιλε μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε... Έχω ένα ξαδερφάκι, μέχρι και τα φυτουκλάκια σκάνε μπάφο. Που όταν ήμουν εγώ τσιγάρο στα μουλωχτά κάναμε και φοβόμασταν μην μας πιάσουν.

 

την ρακή γράψ' την με Η

 

δεν ξέρω τι γίνεται στα γυμνάσια, αλλά τώρα πηδιούνται κιόλας από τα 12, οπότε δε με παραξενεύει...

 

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A1%CE%B1%CE%BA%CE%AF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασε το λινκ σου ρε σάπιοπλεμόνια!!!

 

η ρακή ή το ρακί, απλή γραμματική δημοτικού...

 

safe_image.php?d=AQAia_yF4vm15HkL&url=http%3A%2F%2Fi3.ytimg.com%2Fvi%2Fbtark5_tnnY%2Fhqdefault.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννωειτε οτι το καπνισμα επρεπε να ηταν παρανοπμο σε δημοσιους χωρος αλλα εδω ειμαστε Ελλαδαρα!!!

Το τριπαρισμα που λες ειναι πολυ πιο σοβαρα ξερεις ποσοι εχουν κανει τροχαια γιατι ειχαν κανει χρηση μαυρου ε ?

Αυτη δεν πρεπει να πανε φυλακη φιλε μου ?

Να πανε φυλακη, δεν λεει κανεις οτι πρεπει να οδηγανε υπο την επηρεια οποιασδηποτε ουσιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, πώς βάζω κάποιον σε ignore list;

 

 

Ο κρητικός τα λέει λάθος. Εσύ τα λές σωστά. Και τα δύο χρησιμοποιούνται. Δίσκος "Τραγούδια δίχως σύνορα CD 2" Τραγούδι νούμερο 6 "Φάρμακο είναι η ρακί"

 

 

Γιατι πρέπει πάντα να το παίζεις έξυπνος ρε πούστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τριπαρισμα που λες ειναι πολυ πιο σοβαρα ξερεις ποσοι εχουν κανει τροχαια γιατι ειχαν κανει χρηση μαυρου ε ?

 

Όχι! Οι περισσότεροι είναι απλά τίγκα πιωμένοι!

Αλλά ναι θα έπρεπε θεωρητικά να πηγαίνουν και αυτοί φυλακή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...