Προς το περιεχόμενο

Newsroom - HBO


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

ρε λες? για δώστε περισσότερα στοιχεία!

 

 

Δεν την έχω δει ακόμα αλλά από αυτά που διάβασα τελευταία είναι ότι παρουσιάζει ένα επίκαιρο θέμα που είναι οι ειδήσεις και για το πως βγαίνουν στον αέρα και η όλη διαδικασία. Που φυσικά θα έχει πολύ ένταση. Εάν την ξεκινήσεις περιμένω λεπτομέρειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
ευκαιρία να το ξεκινήσεις σήμερα, δείχνει 3ο επεισόδιο σήμερα στο novacinema1.

είναι ενδιαφέρον γιατί βλέπει άλλη οπτική γωνία των ειδήσεων

 

Ευχαριστώ!

 

Είδα το πρώτο επεισόδιο και κόλλησα. O Mcavoy είναι φοβερός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

μου αρεσε σαν ιδεα, απο την μια ειναι απλα μια υπενθυμιση οτι ξαναξεκιναει. Απο την αλλη ειναι τοσο απλο, σαν να λεει ανοιξαμε το γραφειο, ωρα να πουμε τις ειδησεις. Και αυτη ειναι ολο το ζουμι της σειρας, μια ματια στον τροπο λειτουργειας των μιντια και της ενημερωσης. Σε νοιαζει πραγματικα αν θα τα βρει η γραμματεας με τον ενα η με τον αλλο η οτιδηποτε αλλο side story παιζει? 

 

true story, διαλεγω "ξαναξεκιναει" search to google για να δω ορθογραφεια λοοολ, και 1το μυνημα λεει "ξαναξεκιναει το εργατικο δελτειο ειδησεων......". Τρελη συμπτωση με το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Την ειχα αφησει γι'αυτο το καλοκαιρι να την αρχισω και τελειωσα χθες.

 

Αξιζει και μαλιστα αρκετα. Οπως λεει και ο Τζινος απο πανω, οι σχεσεις μεταξυ των δημοσιογραφων και αν τα βρει η ξανθια με τον αλλο με αφηνουν αδιαφορο.

 

Αυτο που λατρεψα ειναι οτι εχουν παρει πραγματικα πολιτικα θεματα και τα εχουν αναλυσει, παιρνοντας και σαφεστατη θεση. Καποια επεισοδια ηταν απλα εξαιρετικα. Ξεχωρισα μακραν εκεινο με τον μαυρο πολιτικο που μιλαγε με τον Γουιλ απο το studio. Απιστευτα καθηλωτικη σκηνη.

 

Aγαπημενοι χαρακτηρες: Γουιλ (με τον παντα πολυ καλο Τζεφ Ντανιελς) και του Τσαρλι που ειναι μακραν ο κορυφαιος.

 

Περιμενω πως και πως την δευτερη που ξεκινα σε λιγες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα ποτε θα αρχιζε η δευτερη χρονια για να το ξεκινησω και δεν απογοητευτηκα. Fan του ειδους, εχω δει τα πρωτα 5 επεισοδια και πραγματικα εχω τρελαθει. Φοβεροι ηθοποιοι, σκηνοθεσια, μεχρι και τα αισθηματικα μου αρεσουν. 

 

Btw μα αυτο το HBO να βγαζει ΜΟΝΟ epic σειρες;; Σκεφτομαι σοβαρα απο του χρονου να βλεπω οτιδηποτε βγαζει, απλα να εχει εκεινο το σηματακι με τα χιονια στην αρχη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειχα αφησει γι'αυτο το καλοκαιρι να την αρχισω και τελειωσα χθες.

 

Αξιζει και μαλιστα αρκετα. Οπως λεει και ο Τζινος απο πανω, οι σχεσεις μεταξυ των δημοσιογραφων και αν τα βρει η ξανθια με τον αλλο με αφηνουν αδιαφορο.

 

Αυτο που λατρεψα ειναι οτι εχουν παρει πραγματικα πολιτικα θεματα και τα εχουν αναλυσει, παιρνοντας και σαφεστατη θεση. Καποια επεισοδια ηταν απλα εξαιρετικα. Ξεχωρισα μακραν εκεινο με τον μαυρο πολιτικο που μιλαγε με τον Γουιλ απο το studio. Απιστευτα καθηλωτικη σκηνη.

 

Aγαπημενοι χαρακτηρες: Γουιλ (με τον παντα πολυ καλο Τζεφ Ντανιελς) και του Τσαρλι που ειναι μακραν ο κορυφαιος.

 

Περιμενω πως και πως την δευτερη που ξεκινα σε λιγες μερες.

Πάντως αν το κάθε κόμμα είχε υποστηρικτές σαν τον παρουσιαστή θα είχε πάει άπατο.Τους έχει ξεσκίσει τελείως τους Ρεμπουμπλικάνους(αν και το αξίζουν το σκίσιμο βέβαια )αλλά λέμε τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...