Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγνωμη κυριοι αλλα επειδη fanboy προσωπικα δεν ειμαι και λεω οτι βλεπω μαπα το καρπουζι για φετως.απ τα βιντεακια αλλα περιμενα.οι κεραταδες καταφερανε και δεν κανανε ουτε 1 αλλαγη απ το περσινο.καρμπον το ΦΙΦΑ 12 με διαφορετικα στατιστικα.σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 60-65ε.δυστυχως μεχρι να βγουν οι κονσολες νεας γενια βλεπω να μας σερβιρουν ξαναζεσταμενο φαγητο καθε χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη κυριοι αλλα επειδη fanboy προσωπικα δεν ειμαι και λεω οτι βλεπω μαπα το καρπουζι για φετως.απ τα βιντεακια αλλα περιμενα.οι κεραταδες καταφερανε και δεν κανανε ουτε 1 αλλαγη απ το περσινο.καρμπον το ΦΙΦΑ 12 με διαφορετικα στατιστικα.σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 60-65ε.δυστυχως μεχρι να βγουν οι κονσολες νεας γενια βλεπω να μας σερβιρουν ξαναζεσταμενο φαγητο καθε χρονο

 

φίλε μου εγώ έχω παίξει πάνω από 1000 games FIFA12 και βλέπω διαφορές σε κάθε φάση του game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσυ εισαι ευχαριστημενος απο το 13??? αμα γυρισεις 1 σελιδα πισω θα δεις οτι εχω γραψει και καλα λογια γι αυτα που ειδα απ τα βιντεο αλλα πραγματικα απογοητευτηκα.εχω παιξει γυρω στα 20 ματς με κανονικο αντιπαλο και σε μερικα πραγματα μου φενεται χειροτερο απο περυσι(επισης εχω δει πολλα bugs τα οποια ομως λογικα στην κανονικη εκδοση δεν υπαρχουν).δεν νομιζω οτι αξιζει καποιος που εχει το 12 να δωσει 60ε για το 13,δεν θα δει καμια σοβαρη αλλαγη(για μενα τουλαχιστον).ποιες διαφορες ειδες κ τι σ αρεσε εσενα ετσι απο περιεργια

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν ξέρω τι λες αλλά το fifa13 είναι μακράν το καλύτερο ποδοσφαιράκι ever! Πήρανε το πολύ καλό αλλά με μικροπροβλήματα fifa12 και βελτίωσαν ότι ακριβώς έπρεπε! Έλιωσα το ντέμο ένα 8ωρο με φίλους και ήδη περιμένω την ώρα να ξαναβρεθούμε να ξαναπαίξουμε! Αυτό το παθαίνω πρώτη φορά με ντέμο fifa!!!!! Πάντα όμως μιλάμε για παιχνίδι σε slow ταχύτητα και όλα στο manual έτσι; Αλλιώς σε normal/assisted το παιχνίδι είναι για παιδάκια και ping pong...

 

Βελτίωσαν τα τρεξίματα των παικτών, τα κοντρόλ έγιναν ποικίλα και απρόβλεπτα, τα τάκλιν είναι σουπερ, τα σπρωξίματα όταν κυνηγάς τον παίκτη ακόμα καλύτερα, οι ντρίμπλες δεν περνάνε όπως στο 12, έφτιαξαν το πλάγιο άουτ και δεν διακόπτεται η ροή καθόλου, πρόσθεσαν νεα animations ακόμα και στον τερματοφύλακα, οι άμυνες είναι πιο σφιχτές (δεν υπάρχουν τα συνεχόμενα τετ α τετ όπως το 12), τα γραφικά είναι ένα κλικ πιο καθαρά (σε φάτσες παικτών κλπ), οι παίκτες κάνουν ζέσταμα στο πλάι των γηπέδων και οι προπονητές δίνουν οδηγίες!!!!

 

Θέλετε κάτι παραπάνω εκτός από όλα αυτά που ανέφερα για φέτος; Ε δεν νομίζω Τάκη...Ενα κλικ πιο αργό θα το ήθελα στο slow, αλλά ελπίζω στην τελική έκδοση να το έριξαν λίγο...

 

Fifa 13 σε slow/manual και καλή ποδοσφαιρική χρονιά...Πόρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε μαλλον κατεβασα λαθος demo γιατι απ αυτα που εγραψες δεν παρατηρησα τιποτα.ουτε καλυτερα κοντρολ ουτε τρεξιματα και φυσικα ουτε πιο σφιχτες αμυνες το αντιθετο θα ελεγα(φετως και καλα δεν θα εδιναν βαση στην αμυνα).τελως παντως μια γνωμη ειπα.ο καθενας εχει αλλα γουστα.σ ενενα και πολλους αλους προφανως θ αρεσει σ εμενα κ σε αρκετους αλους δεν αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοήτευση το demo. Το παιχνίδι μου φάνηκε πισωγύρισμα ακόμα και απο το FIFA 10 (που για εμένα ήταν το peak της σειράς). Δεν ξέρω, στο PES έχεις καλύτερο έλεγχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν ξέρω τι λες αλλά το fifa13 είναι μακράν το καλύτερο ποδοσφαιράκι ever! Πήρανε το πολύ καλό αλλά με μικροπροβλήματα fifa12 και βελτίωσαν ότι ακριβώς έπρεπε! Έλιωσα το ντέμο ένα 8ωρο με φίλους και ήδη περιμένω την ώρα να ξαναβρεθούμε να ξαναπαίξουμε! Αυτό το παθαίνω πρώτη φορά με ντέμο fifa!!!!! Πάντα όμως μιλάμε για παιχνίδι σε slow ταχύτητα και όλα στο manual έτσι; Αλλιώς σε normal/assisted το παιχνίδι είναι για παιδάκια και ping pong...

 

Βελτίωσαν τα τρεξίματα των παικτών, τα κοντρόλ έγιναν ποικίλα και απρόβλεπτα, τα τάκλιν είναι σουπερ, τα σπρωξίματα όταν κυνηγάς τον παίκτη ακόμα καλύτερα, οι ντρίμπλες δεν περνάνε όπως στο 12, έφτιαξαν το πλάγιο άουτ και δεν διακόπτεται η ροή καθόλου, πρόσθεσαν νεα animations ακόμα και στον τερματοφύλακα, οι άμυνες είναι πιο σφιχτές (δεν υπάρχουν τα συνεχόμενα τετ α τετ όπως το 12), τα γραφικά είναι ένα κλικ πιο καθαρά (σε φάτσες παικτών κλπ), οι παίκτες κάνουν ζέσταμα στο πλάι των γηπέδων και οι προπονητές δίνουν οδηγίες!!!!

 

Θέλετε κάτι παραπάνω εκτός από όλα αυτά που ανέφερα για φέτος; Ε δεν νομίζω Τάκη...Ενα κλικ πιο αργό θα το ήθελα στο slow, αλλά ελπίζω στην τελική έκδοση να το έριξαν λίγο...

 

Fifa 13 σε slow/manual και καλή ποδοσφαιρική χρονιά...Πόρωση

 

Δεν εξηγείται αλλιώς σε έχει κάνει συνεργάτη η EA.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν εξηγείται αλλιώς σε έχει κάνει συνεργάτη η EA.

 

Εγινε φιλε οτι πεις. Αν κατι απο αυτα που εγραψα ειναι ψεμα ελα κι αποδειξε το μου. Μακραν το καλυτερο ποδοσφαιρακι. Το εχω λιωσει το ντεμο. Πρωτη φορα παιζω ντεμο τοσο πολυ και το ευχαριστιεμαι!

 

Απογοήτευση το demo. Το παιχνίδι μου φάνηκε πισωγύρισμα ακόμα και απο το FIFA 10 (που για εμένα ήταν το peak της σειράς). Δεν ξέρω, στο PES έχεις καλύτερο έλεγχο.

 

Καλυτερο ελεγχο στο pes; Απλα LOL. Τι εγινε δεν γινονται τελεια ολα τα κοντρολ οπως τοσα χρονια που ειχατε μαθει το μονοτονο τελειο κοντρολ και τωρα τα βρηκαμε μπαστουνια και λεμε οτι δεν εχεις ελεγχο; Καμια σχεση ομως. Στο real football δεν υπαρχει τελειο κοντρολ, ξυπνατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...