Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαλανε περσυ ή προπερσυ ενα δευτερο σχημα διχτυων και τα genius βαλανε τα τριγωνικα που σταματησαν να υπαρχουν εδω και δυο δεκαετιες.Α εχουν και σε ορισμενα γηπεδα τα μακρια διχτυα που υποτιθεται παει μπαλα μεσα και ταξιδευεις μια ωρα να την παρεις αλλα τι να το κανεις που συμπεριφερονται σαν καραβοπανα οπως ειπε και ο alejandro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμια ατελεια?Για δες εδω απο Eurogamer:

 

"Playing against the AI is still a bit torturous, but most of the core modes now have online components you can use instead."

 

Κοινως οσοι παιζετε offline μονοι σας παιρνετε τα @@ της ΕΑ.

 

Δεν παίρνω το ποδοσφαιράκι για να παίζω μόνος μου. Το παίρνω για offline παρέα με χαβαλέ και φυσικά για online. Ποσώς με ενδιαφέρει λοιπόν το μονό offline. Και άρα σχεδόν καμία ατέλεια για αυτά που με ενδιαφέρουν. Αν παιρνεις ποδοσφαιρακι για να παιζεις μονος σου, ζητω που καηκες! Το 90% αυτων που αγοραζουν ποδοσφαιρακια ειναι για να παιζουν multi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίρνω το ποδοσφαιράκι για να παίζω μόνος μου. Το παίρνω για offline παρέα με χαβαλέ και φυσικά για online. Ποσώς με ενδιαφέρει λοιπόν το μονό offline. Και άρα σχεδόν καμία ατέλεια για αυτά που με ενδιαφέρουν. Αν παιρνεις ποδοσφαιρακι για να παιζεις μονος σου, ζητω που καηκες! Το 90% αυτων που αγοραζουν ποδοσφαιρακια ειναι για να παιζουν multi...

εγω παντως πιστευω οτι ακομα και σημερα (εποχη on line gaming) ειναι παρα πολοι περισσοτεροι απο 10% που παιζουν ποδοσφερακια offline.Και το φιφα παρολο που τα τελευτεα χρονια ειναι παρα πολυ καλο,στο offline κομματι αν και εχει βελτιωθει,εχει προβλημα...Σχεδον σε καθε περιπτωση "καταλαβενεις" οτι παιζει ρομποτικα.καθε χρονο το βελτιωνουνε παντως αυτο και στο φετινο ντεμο ηταν καλυτερο αλλα γενικα "παιζει" αρκετα ειδικα οταν ανεβενεις επιπεδο δυσκολια γινεται ψιλομουφα το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια.Μετα απο λιωσιμο μιας ωρας εχω να πω το εξης:

 

ΤΟ ΝΤΕΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

 

Κατι εκανε η ΕΑ στη τελικη εκδοση και το εκανε πιο γρηγορο αντι πιο αργο που λεγαμε οτι πρεπει να γινει!!!!!!!

 

Ολα, αντιδρασεις, στροφες παικτων, δυναμη σεντρας, πασας, σουτ ειναι ενα κλικ πιο γρηγορα και κανουν το παιχνιδι πιο γρηγορο και πιο νευρικο σε σχεση με το ντεμο! Υποτιθεται οτι θα το εκαναν πιο αργο οπως μας ελεγαν καποια reviews. Παιζω στα ιδια settings ακριβως οπως το ντεμο και ειναι πιο γρηγορη η τελικη εκδοση! Χαλαει αυτη η μαγεια που εχει το ντεμο!!!!!

 

Ελπιζω η retail στο δισκακι να ειναι πιο αργη. Ακομα και στο slow που παιζω τωρα ειναι απαραδεκτο!!!!!!

 

Δωστε update να πεσει η ταχυτητα γιατι θα φατε πολυ κραξιμο! Δεν μπορω να καταλαβω τι εχει συμβει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΩΧ.για να λεει ο ΠΟΛΑΚΙΣ τετοια για το fifa ασχημα τα πραγματα.σας βλεπω να μετακομιζεται στην στηλη του pro φετως

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παιζω στο slow με manual. Αν ειναι να παιζω slow και να βαλω και sliders στο 40 ζητω που καηκαμε! Ασε που τα εβαλα κιολας αλλα δεν ειναι μεγαλη διαφορα...Ελπιζω να φταιει οτι ειναι εκδοση απο σκληρο δισκο και γιαυτο ειναι πιο γρηγορο...

 

Αν αυτη ειναι η τελικη ταχυτητα στο 360 θα γελασει και ο καθε πικραμενος δυστυχως...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας παιξει μισο ματς με μπαρτσα σε slow..μου φανηκε γρηγορο

αλλα ειχα παιξει πιο πριν μισο ματς παοκ-γαυρος σε νορμαλ υπο βροχη και μου φανηκε εξαιρετικη η ταχυτητα

σε χβοχ παρεα με τον θειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...