Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχοντας παιξει αυτες τις μερες προ, και βαζοντας μετα φιφα σημερα , ηταν σαν ολο αυτο το καιρο να εβλεπα τα φιλαρακια να παιζουν 5χ5 και μετα να παρακολουθουσα εναν αγωνα cl.

Να ρωτησω , το Match day και games of the week θα ισχυουν και για ελληνικες ομαδες;...Χλωμο...

εσεις που εχετε early ..εχει "βελακια φορμας" στις ελληνικες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας παιξει αυτες τις μερες προ, και βαζοντας μετα φιφα σημερα , ηταν σαν ολο αυτο το καιρο να εβλεπα τα φιλαρακια να παιζουν 5χ5 και μετα να παρακολουθουσα εναν αγωνα cl.

 

 

Τι εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι κλωτσαμε την μπαλα και κανουμε κοντρολ. Αλλα οταν βλεπεις τον επαγγελματια...αλλα χαρη..αλλη φινετσα..αλλη ανεση στις κινησεις του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηγαινετε στο τοπικ του προ εσεις να χαρειτε. Κι ετσι γρηγορο το φιφα13, παλι ειναι μιλια μπροστα απο το προ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το fifa λεει ρε polaki. Τα καλυτερα και απο εμενα για το παιχνιδι. Ειναι αρκετα γρηγορο που κουραζει αλλα δεν παυει να ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε ποδοσφαιρο. Οι κινησεις ειναι τρομερες. Τα συστηματα ο ηχος... τα παντα. Ελπιζω στο πισι να ειναι αρκετα πιο αργο. Οταν επαιζα με Ολυμπιακο δεν φαινοτανε τοσο αλλα οταν πηρα Μπαρτσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτο, δηλαδη δεν ειναι ετσι;

 

 

Αν οχι, τοτε γιατι στην Gamscom ηταν? Αν ναι, τοτε ειναι μια χαρα..

 

Η παραπανω ειναι η ιδανικη ταχυτητα για μενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ενα τραγικο νεο. Πηγα σε εναν φιλο να παιξουμε early access. Πηρα το xbox μου και πηγα και το παιχνιδι δεν παιζει χωρις συνδεση στο internet!!!!! O φιλος μου δεν εχει internet σπιτι του...

 

Tragic!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ενα τραγικο νεο. Πηγα σε εναν φιλο να παιξουμε early access. Πηρα το xbox μου και πηγα και το παιχνιδι δεν παιζει χωρις συνδεση στο internet!!!!! O φιλος μου δεν εχει internet σπιτι του...

 

Tragic!!!!!

δλδ για να παιξουμε φετος fifa πρεπει να ειμαστε μονιμα συνδεδεμενοι στο ιντερνετ?ειτε ps3 λεγετε αυτο ειτε xbox360 ειτε pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ για να παιξουμε φετος fifa πρεπει να ειμαστε μονιμα συνδεδεμενοι στο ιντερνετ?ειτε ps3 λεγετε αυτο ειτε xbox360 ειτε pc?

 

όχι είναι για το online pass...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...