Προς το περιεχόμενο

Breaking Bad : Season 5 [Spoiler free till season 4]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 642
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, Musclemar είπε

Η ταινία όμως θα επικεντρώνεται στον Τζέσι, δε θα αναφέρει τον Γουόλτερ απ'οτι διάβασα. 

Σίγουρα θα δείξει και τι απέγινε ο Γουόλτερ. Ο Γκιλιγκαν μπορεί να μας στείλει όλους αδιάβαστους και ο μέγας Χάιζενμπεργκ να ζει! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2019 στις 9:16 ΠΜ, adi32 είπε

Την πρωτη χρονια βρηκες καλη?

Η πρωτη ειναι αισχος και δε βλεπεται και οσο περνανε οι κυκλοι ανεβαινει 

Εγώ δεν πάλεψα ούτε την πρώτη ούτε την δεύτερη και το παράτησα, μπήκα στην διαδικασία να το δω μόνο και μόνο επειδή με είχαν πρήξει γνωστοί και φίλοι για το πόσο γαμάτη σειρά είναι, απλά δεν βρήκα απολύτως κανένα ενδιαφέρον στους χαρακτήρες της σειράς και όσο αδιάφοροι είναι άλλο τόσο δε με νοιάζουν οι βαρετοί διάλογοι τους, δε ξέρω μάλλον δεν μου κάνει κάτι το story..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Wayward είπε

Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα...

Δε κατάλαβα θα σου ζητήσω και την άδεια να ποστάρω την άποψη μου, επειδή δεν συμφωνεί με την δική σου???/Ορισμένοι δε πάτε καλά πραγματικά όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, 3dclub είπε

Δε κατάλαβα θα σου ζητήσω και την άδεια να ποστάρω την άποψη μου, επειδή δεν συμφωνεί με την δική σου???/Ορισμένοι δε πάτε καλά πραγματικά όμως

Reading comprehension ftw

Διάβασες κάπου να λέω να πάρεις την άδεια μου? 

Επεξ/σία από Wayward
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2019 στις 3:22 ΠΜ, Exodia The Forbidden One είπε

Μόλις το τελείωσα ωραίο σε γενικές γραμμές μπορώ να πω συγκινήθηκα με το τέλος.

Μαλακία τού Τζέσι πού τόν κάρφωσε στην αστυνομία θα μπορούσε να μην το κάνει και εξαιτίας τού όλα όσα έκανε ο Γουόλτερ για την οικογένεια τού πηγαν στραφι και στο τέλος το μίσησαν άδικο τέλος.

Έχω την εντύπωση ότι το φινάλε δεν είναι ξεκάθαρο δεν δείχνει τόν Γουλτερ να αυτοκτονεί αλλά ούτε ξέρουμε αν πέθανε από αιμορραγία απλά τον δείχνει να ξαπλώνει στο πάτωμα οπότε παίζει να ζεί κιόλας.

Έχω χρόνια που το τελείωσα αλλά δεν θυμάμαι στο τέλος να τον κάρφωσε ο τζεσι. Απλα πήρε το αμάξι και έφυγε. Οι αστυνόμοι ήρθαν γιατί άκουσαν πυροβολισμους. Ο τζεσι θα μπορούσε να τον βοηθήσει όμως και να μην φύγει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Pa0ki είπε

Τα είχε ξεράσει όλα πιο πριν, στον Χανκ(που ήδη ήξερα, αλλά όχι λεπτομέρειες) και στον Γκόμεζ

Σε πιο επεισοδιο εγινε αυτο αν θυμασαι? Γιατι τον Τζεσι τον ειχα φυλακισμενο και οταν τον εδειξε με το αμαξι να φευγει αισθανθηκε ελευθερος και αυτο ηθελε να δειξει. Αν λες για αρκετα πιο πριν απο το θανατο του Χανκ ειχε μαθευτει ετσι και αλλιως οταν εγιναν οι πυροβολισμοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς πριν τον θάνατο του Χανκ, τους τα είπε όλα και τους βοήθησε να συλλάβουν τον Γουόλτερ στην έρημο

Μετά έσκασαν μύτη όμως οι rednecks, καθάρισαν τους Χανκ/Γκόμεζ, πήρα σχεδόν όλα τα λεφτά του Γουόλτερ και τον Πίνκμαν για σκλάβο

Σε αυτό το σκηνικό αναφέρεται λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Pa0ki είπε

Ακριβώς πριν τον θάνατο του Χανκ, τους τα είπε όλα και τους βοήθησε να συλλάβουν τον Γουόλτερ στην έρημο

Μετά έσκασαν μύτη όμως οι rednecks, καθάρισαν τους Χανκ/Γκόμεζ, πήρα σχεδόν όλα τα λεφτά του Γουόλτερ και τον Πίνκμαν για σκλάβο

Σε αυτό το σκηνικό αναφέρεται λογικά

Α ναι ρε συ για εκει οντως εγινε ακριβως οπως τα γραφεις. Νομιζα μιλαγατε για το τελος που ηρθε αστυνομια και ο Γουολτερ ηταν πεσμενος στο πατωμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...