Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Untether Jailbreak του iOS 5.1.1 για iPhone, iPad και iPod Touch


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν τρεις ημέρες έκανα και εγώ jailbreak. Δεν είχα κάνει ποτέ, πέρα από το πρώτο iPhone που είχε βγει (2G).

Σήμερα το έβγαλα.

 

Καμία σχέση η αίσθηση της συσκευής. Δεν δουλεύει τόσο Smooth και μάλιστα τρώει σκαλώματα κάποιες φορές. Έχει και κάποιες άλλες λεπτομερειούλες. Ξέρω ότι κάποιοι θα πουν πως δεν έχουν προβλήματα κλπ. Ok.

 

Στην αρχή ενθουσιάστηκα είναι η αλήθεια, αλλά στην πορεία δυστυχώς δεν μου άρεσε καθόλου.

 

Τα προβληματα που εχεις δεν δημιουργουνται απο το jailbreak, αλλα απο τις εφαρμογες που εβαλες απο το cydia.

 

Αλλωστε, το jailbreak αυτο καθ' εαυτο δεν αλλαζει ουσιαστικα τιποτα στο λειτουργικο.

 

Μονο και μονο που εβαλες το winterboard οπως βλεπω , καταλαβαινεις οτι το προβλημα που εχεις στο Ευρεση Φιλων, προερχεται πιθανοτατα απο αυτο. Επισης βλεπω οτι εχεις κανεις πολλες αλλαγες/customιες, οποτε δεν ειναι απιθανο να σου παρουσιαζει προβληματα.

 

Ομως αυτα τα προβληματα ουδεμια σχεση εχουν με την διαδικασια του jailbreak.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έκανα και εγώ και την πρώτη φορά που άνοιξα το Cyndia χάθηκαν πολλές εφαρμογές και μέσα σε αυτές και εργοστασιακές εφαρμογές της εταιρείας (όπως χάρτες, store, cyndia, κ.α.). Μπορώ να κάνωκάτι να τα επαναφέρω χωρίς να χάσω πολλά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...