Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Untether Jailbreak του iOS 5.1.1 για iPhone, iPad και iPod Touch


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίο το jb αλλα πως συμπεριφέρεται η συσκευή ; Πιστεύω πως το jb κάνει να παίζει λίγο ποιο αργά η συσκευή. Απο αυτονομία πως τα πάει ; Υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει συγκριτικά μεταξύ των εκδόσεων ;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nodas, εξαιρετική σειρά...

 

Έχεις Windows vista/7; Έτρεξες το Absinthe ως διαχειριστής; Είχες μήπως πριν untethered jailbreak;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ όσες φορές και να το δοκιμάσω, πάντα μου βγάζει: absinthe.exe has stopped working. Ξερετε τι συμβαινει? Το τρεχω σαν διαχειριστης και παλι τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nodas, εξαιρετική σειρά...

 

Έχεις Windows vista/7; Έτρεξες το Absinthe ως διαχειριστής; Είχες μήπως πριν untethered jailbreak;

 

 

Σε xp το δοκίμασα στη δουλειά, δεν πειράζει από Δευτέρα, τώρα έχει diablo!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ελληνικό iphone 4 με την 5.1.1. οπότε η διαδικασία μου φαίνεται πολύ εύκολη και αν το έχουν δοκιμάσει με ασφάλεια φίλοι να μας ενημερώσουν. Επίσης με ποιά εκδοση του itunes να κάνουμε το backup...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε xp το δοκίμασα στη δουλειά, δεν πειράζει από Δευτέρα, τώρα έχει diablo!!! :devil:

Μόλις τρέξεις την πρώτη εφαρμογή θα σου εμφανισθεί ένα παράθυρο με cmd. Όταν κλείσει θα έχει δημιουργηθεί και μία άλλη εφαρμογή, βάζεις το ipod/pad/phone στο pc,την ανοιγεις (την εφαρμογη ε) και πατας jb.

Τα έκανες όλα αυτά και δεν δούλεψε?! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...