Προς το περιεχόμενο

Πακέτο σύνδεσης Q & δώρο το Smartphone ZTE Carl (αξίας 99€) + 100ΜΒ/μήνα, για 3μήνες + τα 59€ σου μένουν στην κάρτα!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σε γελάσω και δεν το θέλω..Μπορώ να το δω από κάπου αυτό?

 

 

 

Δηλαδή αν τρώει τόσα MB σε 1 βίντεο λεπτών όσοι μπαίνουν σε facebook και τα συναφή (ανέβασμα φωτο κτλ) πόσα πληρώνουν τη μέρα σε internet οεο??

 

Μήπως ήταν και hd???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ποσό της κάθε ανανέωσης έχει διάρκεια χρήσης 12 μήνες και για το ίδιο διάστημα παρατείνεται η διάρκεια χρήσης του καρτοκινητού καθώς και η διάρκεια οποιουδήποτε υπολοίπου βρίσκεται ήδη φορτωμένο στο καρτοκινητό κατά τη διάρκεια της ανανέωσης. Από εκεί και πέρα και εφόσον δεν σημειωθεί κάποια νέα ανανέωση, μετά το πέρας των 12 μηνών ,γίνεται φραγή εξερχόμενων κλήσεων και δεσμεύεται το υπόλοιπο. Στις επόμενες 35 ημέρες εφοσον πραγματοποιηθεί ανανέωση ο συνδρομητής διατηρεί το νούμερο του και του επιτρέπονται πλέον οι εξερχόμενες κλήσεις έχοντας όμως χάσει οριστικά το προηγούμενο υπόλοιπό του.

 

οποτε αν καταλαβαινω καλα αν κανεις πριν τον χρονο εστω και μια ανανεωση δεν χανεις το χρηματικο υπολοιπο μεσα στην καρτα σωστα? sorry που γινομαι κουραστικος αλλα δεν εχω ιδεα απο καρτοκινητες μια ζωη συνδεση ειχα αλλα πλεον κοβουμε απο οπου μπορουμε

 

ps ευχαριστω

 

ps2 μπορει καποιος που εχει το κινητο να μας κανει μια συντομη παρουσιαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε αν καταλαβαινω καλα αν κανεις πριν τον χρονο εστω και μια ανανεωση δεν χανεις το χρηματικο υπολοιπο μεσα στην καρτα σωστα?

 

Έτσι ακριβώς, παραμένει το υπόλοιπο έστω και αν κάνεις 1 ευρώ ανανέωση λίγο πριν περάσει ένα έτος από την τελευταία. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ήταν και hd???

 

μαλλον το android του κατεβασε αναβαθμισεις

 

τσεκαρετε οτι δν ειναι 1 ευρω το μηνα για τους επομενους 5 μηνες

 

λοιπον την πηρα και εγω την προσφορα και μου ζητησε 5 ευρω επιπλεον για την καρτα,της ειπα οτι μεσω internet δεν σε χρεωνουν για την sim και τον αριθμο αλλα επεμενε οτι στα καταστηματα wind ο φακελος με την sim ειναι 5 ευρω

 

ισχυει αυτο που λες ,με την πρωτη ανανεωση σου βαζουν 3-5€ και μετα 1€ για τους επομενους 4 μηνες

 

βεβαια εγω τσεκαρα πριν λιγο το υπολοιπο μου και δεν ειχα αλλα ποσο πλην των 17,60€ της προσφορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το wifi.Χρησιμοποιω το κινητο σαν 3g modem μεσω wifi η ετσι τουλαχιστον νομιζω γιατι ενεργοποιω μια λειτουργια που εχει να μοιραζει το ιντερνετ. Δεν μου δημηουργει κανενα προβλημα παντως στο internet surfing.Το δοκιμασα και σαν gps και μπορω να πω οτι πιανει ευκολα δορυφορους και επαναυπολογιζει διαδρομες γρηγορα

 

Σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι λιγο φθηνο.

 

Ξερει κανεις πως να βαλει το λουρακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι πολύ ζεστό ;

 

εχει κανονικη θερμοκρασια και γινεται κανονικη χρηση!

δεν μου ερχεται και μενα κατι για το τι φταιει μαλλον θα το παω πισω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τηλεφωνακι πασχει απο την σχετικα απαραδεκτη οθονη του και το γεγονος οτι η ελευθερη μνημη του ειναι υπερβολικα λιγη ακομα και οταν μετακινεις τις εφαρμογες στην sd

 

btw μηπως ξερει κανεις καποιο τροπο να μετακινηθει η εφαρμογη facebook στην καρτα sd?

 

για μενα αξιζει μονο ως δωρεαν αρκει να θελει καποιος καρτοκινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τηλεφωνακι πασχει απο την σχετικα απαραδεκτη οθονη του και το γεγονος οτι η ελευθερη μνημη του ειναι υπερβολικα λιγη ακομα και οταν μετακινεις τις εφαρμογες στην sd

 

btw μηπως ξερει κανεις καποιο τροπο να μετακινηθει η εφαρμογη facebook στην καρτα sd?

 

για μενα αξιζει μονο ως δωρεαν αρκει να θελει καποιος καρτοκινητο

 

Βασικά το πακέτο της Wind συνολικά αξίζει. Εφόσον μάλιστα παίρνεις και τη συσκευή δώρο. Το δικό μου το παρήγγειλα ήδη. Το περιμένω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...