Προς το περιεχόμενο

Πακέτο σύνδεσης Q & δώρο το Smartphone ZTE Carl (αξίας 99€) + 100ΜΒ/μήνα, για 3μήνες + τα 59€ σου μένουν στην κάρτα!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

WTF? :confused:

 

Τα πακετα καρτοκιμητης στην Wind ειναι δωρεαν!

 

Ως συνηθως ειναι μπροστα απο τους παγκους για να μπορεις να διαλεγεις και νουμερο.

 

Μωλις πριν 1 εβδομαδα πηραμε καινουργιο νουμερο q για μια φιλη και δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι απο τοτε!

 

Κατι παιχτηκε...Αποδειξη πηρες;

 

Ευτυχώς που μου απάντησες φίλε μου γιατί κάτι δεν μου πήγαινε καλά και εμένα..Κοίταξα τις αποδείξεις και δεν υπάρχει πουθενά το ποσό των 5 ευρώ για την κάρτα. Μου δώσανε μόνο για την ανανέωση των 59 ευρώ και για την συσκευή.Μάλλον με πιάσανε κότσο και πρέπει να ξαναπεράσω μια βόλτα αλλά θα μου αρχίσουν τις λαλακίες. Όντως τα πακέτα ήταν μπροστά απο τους πάγκους και όταν πήγα να διαλέξω νούμερο είδα ότι είχα πάνω όλα (και της Q) αυτοκόλλητο με το ποσό των 5 ευρώ. Ρωτάω την πωλήτρια και μου το επιβεβαίωσε. Μάλλον πρέπει να πάρω ένα τηλ στα κεντρικα της wind να τους το αναφέρω έτσι για το γαμώτο της υπόθεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επισης 3η φορα(κ τελευταια) που ρωταω εσας που το εχετε .............βιντεο σε τι αναλυση κ ποιοτητα τραβαει?????

 

Μπορεί να μας απαντήσει κάποιος φίλος που έχει το κινητό; Με ενδιαφέρει και μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ σήμερα αλλά το φορτίζω για να σας πώ εντυπώσεις. Αυτό που μου την έσπασε στο κατάστημα πάντως ήταν το 5ευρω που πλήρωσα για το πακέτο σύνδεσης μιας κ δεν ειχα αριθμό, όταν μέσω site είναι εντελώς δωρεάν και κάποτε τα μοιράζανε σαν στραγάλια πάλι στο τζαμπέ..τεσπα..

Πλάκα κάνεις, έτσι? Δηλαδή έδωσες 59+5=64 ευρώ? Αν είναι έτσι πρέπει να τους την πεις! Το νούμερο εννοείται ότι είναι δωρεάν! Αλλά αν δεν πήρες απόδειξη για το 5ευρω τότε πως θα αποδείξεις ότι πλήρωσες? Μπλέξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 64 έδωσα..Μπλέξιμο όντως ούτε και θα βρώ το δίκιο μου.Δεν με νοιάζει για τα 5 αλλά το ότι με πιάσανε λαλάκα και το τσεπώσανε.Γιατί αυτό έγινε.Αν μου κάνουνε την παλαβή πάντως και μου πούν ότι δεν έχω απόδειξη θα τους κράξω από τα κεντρικά ώς και όλο το internet με αναφορά στο συγκεκριμμένο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μας απαντήσει κάποιος φίλος που έχει το κινητό; Με ενδιαφέρει και μένα.

 

σύμφωνα με το elixir2:

 

ανάλυση: 352Χ288

Ρυθμός: 20 frame/sec

Μορφή: 3GPP

Διάρκεια: 60sec

 

τα 59 ευρω που μπαινουν στον λογαριασμο σου σταδιακα σε 3 μηνες εχουν ισχυ για ενα χρονο και μετα χανονται?

 

ποιος σου είπε ότι ισχύουν για ένα χρόνο μόνο;

δε θυμάμαι να αναφέρεται κάτι τέτοιο στους όρους της προσφοράς (εκτός να δε θυμάμαι καλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο το πρωτοάνοιξα και εγώ.Αφού είχα πεί ότι οθόνη αφής δεν θα ξαναπάρω γιατί πήρα??Πολύ με δυσκολεύουν..τεσπα..Πρώτο anroid κινητό και έχω την εξής απορία..Μπήκα για 10 λεπτά περίπου στο ίντερνετ χωρίς να κατεβάσω τίποτα.Μόνο ένα βιντεάκι απο youtube είδα για να δώ ποιότητα και σε ενα site ενημερωτικό μπήκα.Σε αυτά τα 10 λεπτά με χρέωσε 16 ΜΒ..Τόσα πολλά χρεώνονται ρε παιδιά εσείς οι παλιότεροι που ξέρεται??Γιατί καλά τώρα που είναι δωρεάν αλλιώς αυτά τα 16 θα κόστιζαν 16 Χ 0,1 ευρώ=1,6 για 10 λεπτά. Σαν πολλά δεν είναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο το πρωτοάνοιξα και εγώ.Αφού είχα πεί ότι οθόνη αφής δεν θα ξαναπάρω γιατί πήρα??Πολύ με δυσκολεύουν..τεσπα..Πρώτο anroid κινητό και έχω την εξής απορία..Μπήκα για 10 λεπτά περίπου στο ίντερνετ χωρίς να κατεβάσω τίποτα.Μόνο ένα βιντεάκι απο youtube είδα για να δώ ποιότητα και σε ενα site ενημερωτικό μπήκα.Σε αυτά τα 10 λεπτά με χρέωσε 16 ΜΒ..Τόσα πολλά χρεώνονται ρε παιδιά εσείς οι παλιότεροι που ξέρεται??Γιατί καλά τώρα που είναι δωρεάν αλλιώς αυτά τα 16 θα κόστιζαν 16 Χ 0,1 ευρώ=1,6 για 10 λεπτά. Σαν πολλά δεν είναι??

Μήπως έκανε τίποτα ενημερώσεις? Μήπως έχει εφαρμογές που συνδέονται μόνες τους στο internet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο το πρωτοάνοιξα και εγώ.Αφού είχα πεί ότι οθόνη αφής δεν θα ξαναπάρω γιατί πήρα??Πολύ με δυσκολεύουν..τεσπα..Πρώτο anroid κινητό και έχω την εξής απορία..Μπήκα για 10 λεπτά περίπου στο ίντερνετ χωρίς να κατεβάσω τίποτα.Μόνο ένα βιντεάκι απο youtube είδα για να δώ ποιότητα και σε ενα site ενημερωτικό μπήκα.Σε αυτά τα 10 λεπτά με χρέωσε 16 ΜΒ..Τόσα πολλά χρεώνονται ρε παιδιά εσείς οι παλιότεροι που ξέρεται??Γιατί καλά τώρα που είναι δωρεάν αλλιώς αυτά τα 16 θα κόστιζαν 16 Χ 0,1 ευρώ=1,6 για 10 λεπτά. Σαν πολλά δεν είναι??

Να ο ένοχος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελάσω και δεν το θέλω..Μπορώ να το δω από κάπου αυτό?

 

Να ο ένοχος..

 

Δηλαδή αν τρώει τόσα MB σε 1 βίντεο λεπτών όσοι μπαίνουν σε facebook και τα συναφή (ανέβασμα φωτο κτλ) πόσα πληρώνουν τη μέρα σε internet οεο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελάσω και δεν το θέλω..Μπορώ να το δω από κάπου αυτό?

 

 

 

Δηλαδή αν τρώει τόσα MB σε 1 βίντεο λεπτών όσοι μπαίνουν σε facebook και τα συναφή (ανέβασμα φωτο κτλ) πόσα πληρώνουν τη μέρα σε internet οεο??

Τι ενοείς, οτι ένα βιντεάκι δεν μπορεί να είναι 10mb+? Δεν μας λες και τι βιντεάκι ήταν..

Τώρα δεν μπορεις να κανεις κάτι. Κατεύασε κάποιο app (πχ 3g watchdog) για να βλέπεις τι σου γίνεται απο δω κ πέρα

 

p.s. μπες με wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 59 ευρω που μπαινουν στον λογαριασμο σου σταδιακα σε 3 μηνες εχουν ισχυ για ενα χρονο και μετα χανονται?

Το ποσό της κάθε ανανέωσης έχει διάρκεια χρήσης 12 μήνες και για το ίδιο διάστημα παρατείνεται η διάρκεια χρήσης του καρτοκινητού καθώς και η διάρκεια οποιουδήποτε υπολοίπου βρίσκεται ήδη φορτωμένο στο καρτοκινητό κατά τη διάρκεια της ανανέωσης. Από εκεί και πέρα και εφόσον δεν σημειωθεί κάποια νέα ανανέωση, μετά το πέρας των 12 μηνών ,γίνεται φραγή εξερχόμενων κλήσεων και δεσμεύεται το υπόλοιπο. Στις επόμενες 35 ημέρες εφοσον πραγματοποιηθεί ανανέωση ο συνδρομητής διατηρεί το νούμερο του και του επιτρέπονται πλέον οι εξερχόμενες κλήσεις έχοντας όμως χάσει οριστικά το προηγούμενο υπόλοιπό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...