Προς το περιεχόμενο

Πακέτο σύνδεσης Q & δώρο το Smartphone ZTE Carl (αξίας 99€) + 100ΜΒ/μήνα, για 3μήνες + τα 59€ σου μένουν στην κάρτα!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητέ φίλε όταν θα έχεις μια πλήρη εικόνα για την συσκευή πες άμα θες 2 πραγματάκια να ξέρουμε και εμείς που κάναμε πριν λίγο την παραγγελία... :)

 

και εγώ για 3 μήνες internet το καλοκαιράκι το θέλω ποιο πολύ....λοιπόν καλορίζικο και από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος Ιουλίου γράφει στο σάιτ αν θυμάμαι καλά.

 

Καλα τι στοκ εχουν εξασφαλισει απο Carl?Παντως ελπιζω να εχουν μεινει καποια μεχρι το τελος του ιουνη που πληρωνομαι διοτι αυτο το μηνα λογω φορολογια χαρατσιων εχει φυγει ο ηδη μισθος...

 

Αγαπητέ φίλε όταν θα έχεις μια πλήρη εικόνα για την συσκευή πες άμα θες 2 πραγματάκια να ξέρουμε και εμείς που κάναμε πριν λίγο την παραγγελία... :)

 

και εγώ για 3 μήνες internet το καλοκαιράκι το θέλω ποιο πολύ....λοιπόν καλορίζικο και από μένα.

 

Εχω την εντυπωση οτι στο μελλον το κινητο θα ειναι τζαμπα ειτε με συμβολαιο ειτε με καρτοκινητη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι στο μελλον το κινητο θα ειναι τζαμπα ειτε με συμβολαιο ειτε με καρτοκινητη...

 

 

δεν νομίζω φίλε μου με κατροκινητό τον 20Ε να σου δώσουν αυτό...πάρτω τώρα αλλιώς μάλλον δεν θα το ξανα βρεις αν δεις στο 20Ε είναι κάτι χαρχάλια και όχι android

 

τέλος πάντων όποιος χρηστιανός έχει όρεξη να δώσει περετέτο πληροφορίες για πώς είναι αν λιετουργεί το wifi και τα λοιπά ας δώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι στο μελλον το κινητο θα ειναι τζαμπα ειτε με συμβολαιο ειτε με καρτοκινητη...

 

 

δεν νομίζω φίλε μου με κατροκινητό τον 20Ε να σου δώσουν αυτό...πάρτω τώρα αλλιώς μάλλον δεν θα το ξανα βρεις αν δεις στο 20Ε είναι κάτι χαρχάλια και όχι android

 

τέλος πάντων όποιος χρηστιανός έχει όρεξη να δώσει περετέτο πληροφορίες για πώς είναι αν λιετουργεί το wifi και τα λοιπά ας δώσει.

 

Εχω ενα android (XPERIA NEO) Με εφαρμοφες κτλ.. αν βαλω αυτην την καρτα.. δεν αλλαζει κατι σωστα? δεν θα χασω τα δεδομενα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι στο μελλον το κινητο θα ειναι τζαμπα ειτε με συμβολαιο ειτε με καρτοκινητη...

 

 

δεν νομίζω φίλε μου με κατροκινητό τον 20Ε να σου δώσουν αυτό...πάρτω τώρα αλλιώς μάλλον δεν θα το ξανα βρεις αν δεις στο 20Ε είναι κάτι χαρχάλια και όχι android

 

τέλος πάντων όποιος χρηστιανός έχει όρεξη να δώσει περετέτο πληροφορίες για πώς είναι αν λιετουργεί το wifi και τα λοιπά ας δώσει.

 

Οχι απαραιτητα Android κινητο αλλα ενα απλο μπορουν να το δινουν τζαμπα πλεον οι τεχνολογιες αλλαζουν τα παντα απο το εργοστασιο μεχρι το μαρκετινγκ .Δεν ειναι παντως πολυ μακρια η εποχη αυτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εποχή που δεν θα έχουμε σάλια ούτε για ηλιόσπορους δεν είναι πολύ μακριά όχι η εποχή που θα μας χαρίζουν τα πάντα επειδή έχουν βγάλει αρκετά μοντέλα... εγώ βλέπω ότι δώρο δεν σου κάνει κανένας π.χ. πήρα τv 32 στα 300 πριν 2 χρόνια γιατί αν τους έμενα θα ήταν χειρότερα παρόλα αυτά την πλήρωσα δεν μου την χάρισαν....και τώρα το κινητό έχει κάποια θέματα δεν είναι για να το πουλάνε γιαυτό στο χαρίζουν μιας και 50Ε κανένας δεν δίνει για κάρτα τώρα ποια....αν κάνω λάθος ας πει κάποιος! :) ότι είπα είναι με φιλικό τρόπο ε μην παρεξηγηθώ.

 

Διάβασα στο άλλο φόρουμ ότι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με το wifi οπότε όσοι το πήραν σας το δουν...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=314264&page=7

 

Να χάσεις τα δεδομένα σου δεν νομίζω φίλε μου αλλά μην σου λέω και εγώ πράγματα που δεν ξέρω γιατί δεν το έχω κάνει έχω 1 adroiod και 1 κ800 οπότε δεν μπορώ να αλλάξω την κάρτα να το δόκιμάσω μιας και το 1 έχει m2 και τό άλλο μικροsd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εποχή που δεν θα έχουμε σάλια ούτε για ηλιόσπορους δεν είναι πολύ μακριά όχι η εποχή που θα μας χαρίζουν τα πάντα επειδή έχουν βγάλει αρκετά μοντέλα... εγώ βλέπω ότι δώρο δεν σου κάνει κανένας π.χ. πήρα τv 32 στα 300 πριν 2 χρόνια γιατί αν τους έμενα θα ήταν χειρότερα παρόλα αυτά την πλήρωσα δεν μου την χάρισαν....και τώρα το κινητό έχει κάποια θέματα δεν είναι για να το πουλάνε γιαυτό στο χαρίζουν μιας και 50Ε κανένας δεν δίνει για κάρτα τώρα ποια....αν κάνω λάθος ας πει κάποιος! :) ότι είπα είναι με φιλικό τρόπο ε μην παρεξηγηθώ.

 

Να χάσεις τα δεδομένα σου δεν νομίζω φίλε μου αλλά μην σου λέω και εγώ πράγματα που δεν ξέρω γιατί δεν το έχω κάνει έχω 1 adroiod και 1 κ800 οπότε δεν μπορώ να αλλάξω την κάρτα να το δόκιμάσω μιας και το 1 έχει m2 και τό άλλο μικροsd

 

Φιλε μου για ολο το καλοκαιρι ειναι μια χαρα 50€ κ 3 μηνες Internet... και δωρο το κινιτο..

 

Οσο για το αλλο.. ναι το φοβαμαι.. εχω κ πολλες εφαρμογες που συνδεονται μονες τους.. δεν ξερω το φοβαμαι.. πρεπει πρωτα να κανω καποιες ρυθμισεις να μην συνδεονται μονος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω μην σου πω κάτι τι οποίο δεν γνωρίζω δεν είπα κάτι μιας και το εριξα και εγώ παραγγελία αλλά άμα δεν δουλεύει καλά το wifi θα είναι άσχημο αλλιώς μια χαρά είναι 3 μήνες internet me 50E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχω ξαναγραψει, απο αυτα που βλεπω περιπου 1 στα 10 εχει προβλημα με το wi-fi. Προσωπικα μετα απο μια ολοκληρη βδομαδα χρησης μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι το wi-fi αποσυνδεεται οταν σβησει η οθονη ομως ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ κανονικα μολις αυτη ενεργοποιηθει και παλι. Προσωπικα αυτο οχι μονο δεν το θεωρω προβλημα αλλα αντιθετως μου αρεσει ιδιαιτερως αφου εξοικονομει περισσοτερη μπαταρια! Εκτος αν καποιος το θελει για να κατεβαζει τιποτα μεγαλα αρχεια δηλαδη που δεν το πολυπιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα μην ξεχνας οτι ετσι δεν μπορεις να ειδοποιηθεις για τα email σου οταν αυτα σου ερχονται παρα μονο οταν ανοιξεις την οθονη του κινητου.Πραγμα που εμενα δεν με βολευει καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα μην ξεχνας οτι ετσι δεν μπορεις να ειδοποιηθεις για τα email σου οταν αυτα σου ερχονται παρα μονο οταν ανοιξεις την οθονη του κινητου.Πραγμα που εμενα δεν με βολευει καθολου...

 

Ναι αλλα τρωει τρελη μπαταρια..

Εγω τι κανω?? εχω το WIFI ON. και ανα 10 λεπτα παταω να ανοιξει η οθονη. αν καιγομαι για μαιλ καθομαι σπιτι στο pc μου.. ετσι το βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........Εκτος αν καποιος το θελει για να κατεβαζει τιποτα μεγαλα αρχεια .....

 

 

Και παλι, μπορει απλως να απενεργοποιησει το σβησιμο της οθονης, οποτε και ΑΝ χρειαστει να κατεβασει μεγαλο αρχειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη κανετε τοση και τοση κουβεντα για ακτινοβολιες των κινητων κλπ κλπ και κατα τ'αλλα διατηρειτε 24/24ωρο κολλημενο στο σωμα σας ενα πραγμα που εκπεμπει λαμβανει συνεχως ακτινοβολιες ειτε στην μπαντα του wi-fi ειτε ακομα χειροτερα σε αυτη του gsm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...