Προς το περιεχόμενο

Πακέτο σύνδεσης Q & δώρο το Smartphone ZTE Carl (αξίας 99€) + 100ΜΒ/μήνα, για 3μήνες + τα 59€ σου μένουν στην κάρτα!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το manual του θα το βρείτε εδώ:

http://www.wind.com.gr/files/1/pdfs-for-plans-tabs/Carl_User_Manual_Engl.pdf

 

στην προτελευταία σελίδα του manual αναφέρει:

Model No: ZTE-RACER

οπότε λογικά με αυτό το όνομα θα το βρούμε στα φόρα που αναφέρατε.

 

 

να κάνω και εγώ μια ερώτηση όντας νέος με το android.

του πέρασα κάμποσες εφαρμογές και τίγκαρε η μνήμη του, όσες μπόρεσα τις πέρασα στην κάρτα μνήμης αλλά και πάλι έχω πρόβλημα.

Τι μπορεί να γίνει;

 

δεν έχω βάλει τις άπειρες εφαρμογές για να πω ότι είναι υπερβολή, απλά μάλλον έχει μικρή μνημη το τηλέφωνο...

υπάρχει λύση;

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εστειλα την αιτηση απογευμα Παρασκευης οποτε πιστευω θα ασχοληθουν απο Τριτη.Η αιτηση μεσω ιντερνετ εγινε οποτε Τριτη που ανοιγουν θα με παρουν ελπιζω...

 

Εάν το πάρει κάποιος, ας μας πει παρακαλώ αν τού παρουσιάζεται το πρόβλημα με το WiFi.

 

Ακομη και με το Wifi εκτος νομιζω ειναι ευκαρια.Εδω ενα απλο κινητο κοστιζει 50+ ευρω...

 

παιδια τι επεξεργαστη φοραει ξερουμε;

θα τρεχει καμια εφαρμογη η δεν παιζει;

 

Νομιζω οτι πρεπει να ειναι αξιοπρεπες με τα 600ΜΗΖ που φοραει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

600 είναι λίγο για σήμερα πριν κάνα χρόνο θα ήταν σχετικά καλά αλλά και πάλι η προσφορά είναι καλή οπότε το σκέφτομαι και εγώ. όσο για το wifi ας ελπίσουμε να μην έχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα υπάρχει καμία custor rom για το συγκεκριμένο μοντέλο τότε μια χαρά είναι ο επεξεργαστής, για τους εξής λόγους :

-Μπορείς να του κάνεις "overclock" και να πάει στα 800 MHz

-Η Cyanogen που έχω εγώ, είναι από μόνη της σαφώς πιο γρήγορη από την ενσωματωμένη του κινητού μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάει στα 800 φίλε μου ή θα κάνει τσαφ σαν τα σίδερα τα κινέζικα :)

 

 

Για την ρόμ που λες τι ξέρουμε μιας και το έκανες θέμα ? υπάρχει αν ναι πάει απ το καλό στο καλύτερο (γενική είναι η ερώτηση όχι ειδική στον φίλο από πάνω :) όποιος ξέρει λέει ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάει στα 800 φίλε μου ή θα κάνει τσαφ σαν τα σίδερα τα κινέζικα :)

 

 

Για την ρόμ που λες τι ξέρουμε μιας και το έκανες θέμα ? υπάρχει αν ναι πάει απ το καλό στο καλύτερο (γενική είναι η ερώτηση όχι ειδική στον φίλο από πάνω :) όποιος ξέρει λέει ).

 

Εγώ σε ένα HTC Wildfire που του έχω CM7 πάει μια χαρά στα 600 αλλά άμα δω ότι μία εφαρμογή θέλει πιο πολύ του το ανεβάζω...

Ως τώρα δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό πέρα από το ότι τρώει πιο πολύ μπαταρία όπως είναι λογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

htc όμως ;) ( που είναι τέρατα)

 

Ναι αλλά τη μεγάλη διαφορά θα τη δεις κυρίως από την rom και χωρίς να έχεις το φόβο μην σου χαλάσει το κινητό.

Επομένως το βασικό είναι να δούμε αν υπάρχει rom :-)

 

Edit : Τσέκαρε εδώ μήπως βρεις κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι πολύ τίμιο για την (τελική) τιμή που βγαίνει.

Ουσιαστικά το παίρνεις δώρο, αφού πληρώνεις μόνο για την ανανέωση.

Αυτά λίγο πολύ τα ξέρετε (ή τα μάθατε) όλοι.

Αυτό που πολύ λίγοι ξέρουν είναι πως η κάμερά του είναι 3.2mp και όχι 2 όπως αναφερεται παντού.

Καλά, όχι πως αυτό μεταμορφώνει το κινητό σε κάτι το φανταστικό, αλλά μιας και μιλάμε για χαμηλού κόστους συσκευή

κι επειδή μερικοί κολλημένοι (βλέπε εμένα) έχουν το κινητό για φωτογραφίες, νομίζω πως του δίνει έναν άλλο αέρα :lol:

Το μόνο κακό στην όλη ιστορία είναι ότι κάθε συνδρομητής δικαιούται μόνο μία φορά τη συγκεκριμένη προσφορά, αλλιώς είχα σκοπό να μοιράσω αρκετά 60άρια στη μέση, έτσι ώστε να παίρνω εγώ την ανανέωση και οι υπόλοιποι τις συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...