Προς το περιεχόμενο

Πακέτο σύνδεσης Q & δώρο το Smartphone ZTE Carl (αξίας 99€) + 100ΜΒ/μήνα, για 3μήνες + τα 59€ σου μένουν στην κάρτα!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις αν τα 59 ευρω που μενουν στην καρτα μπορεις να τα χρησιμοποιησεις για να αγορασεις καποιο προγραμμα για ιντερνετ?Γιατι σκεφτομαι να κανω κατι για κανα 2μηνο για το καλοκαιρι και δε θα με χαλουσε να παρω και το κινητακι δωρο.

 

"Δωρεάν 100MBs το μήνα, για 3 μήνες και

19,66€ το μήνα* για 3 μήνες στην κάρτα τους!

Θα αποδίδεται στον συνδρομητή σε 3 ισόποσες δόσεις των 17,56€ κάθε μήνα (έχοντας αφαιρεθεί ο Φόρος Κινητής τηλεφωνίας 12%)

Ο συνδρομητής μπορεί να χρησιμοποιήσει το υπόλοιπό του για οποιαδήποτε χρήση (φωνή, SMS, MMS, VAS, GPRS) αλλά και για να ενεργοποιήσει πακέτα καρτοκινητής (πχ. Non Stop επιλογές ή επιλογές της Q από 1€, κλπ.) "

 

Πιστεύω σε κάλυψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια η οθονη θα θελει πενακι η θα ειναι κομπλε με το χερι;

αν μπορει καποιος ας βαλει ενα λινκ απο την ztε.

to θελω για δευτερο κ αφου βαζω καθε μηνα ιντερνετ σε μια wind που εχω θα μου βγει τσαμπα το κινητακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε ενα ψαξιμο που εκανα για το κινητο επεσα πανω σε αυτο

http://el-gr.facebook.com/media/set/?set=a.127643784007008.19730.123351034436283&type=3

 

Οποτε παιζει να εχουν προβλημα για αυτο τα ξεφορτωνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα σημερα το πρωι αφοτου πρωτα το δοκιμασα σε καταστημα. Κανενα προβλημα εως τωρα, η οθονη λειτουργει κανονικα με τα δαχτυλα (τελικα δεν ειναι και τοσο τραγικη η resistive για μενα). Το wi-fi παιζει κανονικα και απο το καταστημα μου ειπαν οτι μονο ενα απο οσα πουλησαν ηρθε πισω με το "γνωστο" προβλημα.

εν πασει περιπτωσει το κινητο ερχεται σχεδον τζαμπα (αν βγαλεις καποια μπονους σε ευρω που εδιναν με τις μεγαλες ανανεωσεις). Νομιζω οτι αν καποιος δεν εχει smartphone και θελει να δοκιμασει να κανει το βημα ειναι φοβερη ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το πάρω για τον εξής λόγο. Στο εξοχικό δεν έχω internet, μπορεί το συγκεκριμένο κινητό να συνδεθεί σε λαπτοπ ως μόντεμ? και αν ξέρει κάποιος τα δεδομένα (με χρησιμοποίηση πακέτων πάντα) θα φτάνουν για απλή περιήγηση?

 

ακόμα μια ερώτηση

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-gia-to-kartokinito/mobile-internet-100/

 

 

Η υπηρεσία δεν αφορά σε χρήση δεδομένων κατά τη διάρκεια Περιαγωγής.

Αυτό τι σημαίνει? ευχαριστώ και συγγνώμη αν σας κούρασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να το αγωρασω τωρα και να το ενεργωποιησω μετα απο 1 μηνα?

Επισεις .. προκειτε για ΚΑΡΤΟΤΗΛΕΦΩΝΟ ετσι οχι συνδεση σωστα?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δυστυχώς στο ενεργοποιεί εκείνη τη στιγμή στο κατάστημα για να βάλει και τα χρήματα. Κι εγώ δεν ήθελα να το ενεργοποιήσω άμεσα, αλλά το κάνανε μόνοι τους!

Καρτοτηλέφωνο είναι και ο χρόνος ομιλίας έχει διάρκεια για 1 χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δυστυχώς στο ενεργοποιεί εκείνη τη στιγμή στο κατάστημα για να βάλει και τα χρήματα. Κι εγώ δεν ήθελα να το ενεργοποιήσω άμεσα, αλλά το κάνανε μόνοι τους!

Καρτοτηλέφωνο είναι και ο χρόνος ομιλίας έχει διάρκεια για 1 χρόνο.

 

Αν το βαλω να μου σταλει σπιτι???

Tο πακέτο σύνδεσης που θα επιλέξεις θα σταλεί σπίτι σου, μαζί με τη φόρμα ταυτοποίησης συμπληρωμένη και έτοιμη για υπογραφή.

(και παω για την υπογραφη τον αλλο μηνα)

 

Αν καταλαβα καλα..

Πληρωνω το ποσο αυτο..

Παιρνω το κινιτο + τον χρωνο.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ

σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν καταλαβα καλα..

Πληρωνω το ποσο αυτο..

Παιρνω το κινιτο + τον χρωνο.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ

σωστα?

 

Και εγω αυτο καταλαβα για αυτο εκανα την αιτηση μεσω ιντερνετ.Τωρα ποιο ειναι το επομενο βημα ; θα σε καλεσουν αυτοι μαλλον...Κανεις που να γνωριζει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο καταλαβα για αυτο εκανα την αιτηση μεσω ιντερνετ.Τωρα ποιο ειναι το επομενο βημα ; θα σε καλεσουν αυτοι μαλλον...Κανεις που να γνωριζει ;

 

Επισεις εγω ειμαι στο εξωτερικο.. αν το παρω μπορει ο πατερας μου να παει να το κανει η πρεπει να το κανω στο ονομα του πατερα μου κατευθειαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα σας καλέσουν για επιβεβαίωση, να συμπληρώσουν τις φόρμες με τα στοιχεία σας και για να σας πουν και πότε ακριβώς θα παραλάβετε.

 

Τώρα στο θέμα της υπογραφής.

Χρειάζεται να παραλάβει και να υπογράψει το πακέτο αυτός του οποίου τα στοιχεία δώσατε τηλεφωνικώς (εσείς ή κάποιος συγγενής σας) προκειμένου να δηλωθεί το κινητό στο όνομά του.

Ο courier δεν αφήνει σε εσάς το χαρτί για να υπογράψετε.Το υπογράφετε επιτόπου μπροστά του (αφού του δείξετε και αστυνομική ταυτότητα) μιας και έχουν εντολή αυτά τα χαρτιά να επιστραφούν στην wind.

 

ΔΕΝ έχω αγοράσει το εν λόγω πακέτο αλλά είχα παραγγείλει στο παρελθόν πακέτο σύνδεσης μέσω ίντερνετ από τη Vodafone και πιστεύω ότι πάνω κάτω τα ίδια παίζουν και εδώ...

 

Ελπίζω να βοήθησα!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα σας καλέσουν για επιβεβαίωση, να συμπληρώσουν τις φόρμες με τα στοιχεία σας και για να σας πουν και πότε ακριβώς θα παραλάβετε.

 

Τώρα στο θέμα της υπογραφής.

Χρειάζεται να παραλάβει και να υπογράψει το πακέτο αυτός του οποίου τα στοιχεία δώσατε τηλεφωνικώς (εσείς ή κάποιος συγγενής σας) προκειμένου να δηλωθεί το κινητό στο όνομά του.

Ο courier δεν αφήνει σε εσάς το χαρτί για να υπογράψετε.Το υπογράφετε επιτόπου μπροστά του (αφού του δείξετε και αστυνομική ταυτότητα) μιας και έχουν εντολή αυτά τα χαρτιά να επιστραφούν στην wind.

 

ΔΕΝ έχω αγοράσει το εν λόγω πακέτο αλλά είχα παραγγείλει στο παρελθόν πακέτο σύνδεσης μέσω ίντερνετ από τη Vodafone και πιστεύω ότι πάνω κάτω τα ίδια παίζουν και εδώ...

 

Ελπίζω να βοήθησα!!! :-)

 

Αρα για να ειμαι 100% βαζω το ονομα του πατερα μου αφου ουτος η αλλος ειναι απλα για μη χρηση του κινητου με κακοηθη σκοπο. σωστα? Δεν ειναι συμβολαιο?! (Ουσιαστικα ειναι Καρτοτηλεφωνο?!) αυτο με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση για να το σιγουρεψουμε...

 

εχοντας καρτα της κιου...ηδη εισαι συνδρομητης δλδ..

 

πας σε ενα καταστημα..τους δινεις 59 ευρω,παιρνεις το κινητακι σου σου μπαινουν κ τα 17 ευρω στην καρτα κ τα υπολοιπα μετα 2 μηνες?

 

τα οποια σου μενουν μετα τους τρεις μηνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση για να το σιγουρεψουμε...

 

εχοντας καρτα της κιου...ηδη εισαι συνδρομητης δλδ..

 

πας σε ενα καταστημα..τους δινεις 59 ευρω,παιρνεις το κινητακι σου σου μπαινουν κ τα 17 ευρω στην καρτα κ τα υπολοιπα μετα 2 μηνες?

 

τα οποια σου μενουν μετα τους τρεις μηνες?

 

Ναι κ επισεις.. δεν ειναι συμβολαιο σωστα? Ειναι απλα μια καρτα που ανανεωνεται με ΚΑΡΤΕΣ (δηλαδη αν θελω δεν βαζω αλλη καρτα κ τελος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...