Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτέ δεν κατάλαβα τον ενθουσιασμο για αυτόν τον τίτλο από την στιγμή που δεν έδειξαν τίποτα το ουσιαστικό εδώ και δύο χρόνια. Ας δείξουν κανονικό gameplay ή έστω gameplay trailer και βλέπουμε. Απλώς αποκάλυψαν το παιχνίδι, την ύπαρξη του, και ο κόσμος ενθουσιάζεται λες και ανακοινώθηκε κάνα Half Life 3. Ηρεμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προς το παρόν και με αυτά που ξέρουμε για το παιχνίδι (στην ουσία σχεδόν τίποτα), μπορούμε μόνο να κρίνουμε βάση του παρελθόντος και με βάση αυτό μόνο αισιόδοξοι πρέπει να ήμαστε. Άλλωστε ένα διάλειμμα από το epic στοιχείο δεν είναι κακό.

 

Καλά άμα κρίνουμε έτσι + το trailer του game τότε μιλάμε για 11/10. Φυσικά λέγανε ότι τέτοια graphs θέλουν in-game και εδώ απλά γελάμε :D

 

 

Ποτέ δεν κατάλαβα τον ενθουσιασμο για αυτόν τον τίτλο από την στιγμή που δεν έδειξαν τίποτα το ουσιαστικό εδώ και δύο χρόνια. Ας δείξουν κανονικό gameplay ή έστω gameplay trailer και βλέπουμε. Απλώς αποκάλυψαν το παιχνίδι, την ύπαρξη του, και ο κόσμος ενθουσιάζεται λες και ανακοινώθηκε κάνα Half Life 3.

 

Άμα έχεις φτιάξει το καλύτερο rpg όλων το εποχών λογικό να υπάρχει ενθουσιασμός για το επόμενο σου rpg, i thought it was obvious...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχεις φτιάξει το καλύτερο rpg όλων το εποχών λογικό να υπάρχει ενθουσιασμός για το επόμενο σου rpg, i thought it was obvious...

 

Aυτό ειναι βαριά κουβέντα, γιατι απο την άλλη υπάρχουν πολύ πιο rpg τιτλοι απο το Witcher 3. Προσωπικά θα έλεγα απο τα κορυφαία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν κατάλαβα τον ενθουσιασμο για αυτόν τον τίτλο από την στιγμή που δεν έδειξαν τίποτα το ουσιαστικό εδώ και δύο χρόνια. Ας δείξουν κανονικό gameplay ή έστω gameplay trailer και βλέπουμε. Απλώς αποκάλυψαν το παιχνίδι, την ύπαρξη του, και ο κόσμος ενθουσιάζεται λες και ανακοινώθηκε κάνα Half Life 3. Ηρεμία.

 

Εδώ άλλοι ενθουσιάζονται με το Star Citizen χωρίς να έχει βγάλει τίποτα ξανά η εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ άλλοι ενθουσιάζονται με το Star Citizen χωρίς να έχει βγάλει τίποτα ξανά η εταιρεία.

 

οι του SC έχουν δείξει χίλια πεντακόσια πράματα έως τώρα σχετικά με το τι κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άμα έχεις φτιάξει το καλύτερο rpg όλων το εποχών λογικό να υπάρχει ενθουσιασμός για το επόμενο σου rpg, i thought it was obvious...

Κόψε κάτι μάστορα... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το να λες το W3 το καλύτερο rpg όλων των εποχών δεν είναι ούτε ύβρις ούτε προκαλείς. Για ένα τεράστιο αριθμό ανθρώπων που είναι μέχρι τα 25 και ασχολούνται με το είδος τι περιμένετε να απαντήσουν άμα τους ρωτήσετε. Για κάποιους κωλόγερους σαν και του λόγου μου που έχουν παίξει σχεδόν τα πάντα, άντε να λέμε ότι είναι στο top 5 (που για μένα είναι στο top3).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ καμιά φορά το αποκαλώ το καλύτερο όλων και είμαι επίσης κωλόγερος που έχει παίξει ένα σωρό. Απλά αν στην τριάδα είναι το Planescape: Torment, το Deus Ex και το Witcher 3 ε, πιασ'τ'αυγό και κούρευ'το :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ καμιά φορά το αποκαλώ το καλύτερο όλων και είμαι επίσης κωλόγερος που έχει παίξει ένα σωρό. Απλά αν στην τριάδα είναι το Planescape: Torment, το Deus Ex και το Witcher 3 ε, πιασ'τ'αυγό και κούρευ'το :P

 

Καλά δεν έχεις άδικο. Απλά εγώ πολλές φορές στα δικά μου TOP επιλεγώ ορισμένα με βάση την αίσθηση και το συναίσθημα της τότε εποχής που έπαιξα (game) ή είδα (ταινία). ΠΧ στο top 5 των καλυτέρων ταινιών μου είχα έχω και δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ μέχρι να κλείσω τα μάτια μου το Terminator 2. Ήταν η εποχή που το είδα και η ηλικία μου που με στιγμάτισε. Αν αντικειμενικά κάτσω και σκεφτώ θα σου βρω δεκάδες ταινίες που είναι καλύτερες από μια που παίζει ο “ηθοποιός” Άρνολντ Άλοις Σβαρτσενέγκερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, σε λάθος σημείο επικεντρώνετε τις αντιρρήσεις σας. Το θέμα δεν είναι εάν το w3 είναι το καλύτερο rpg ever, αλλά το ότι ακόμα και να είναι, ο ενθουσιασμός για το cyberpunk έχει ξεκινήσει πριν τελειώσει το witcher.Πέσανε τα μαλλιά μας περιμένοντας, στην κυριολεξία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορες αναμονή "καράφλας" παρα μισό τελειωμένα games, εδώ το W3 έφαγε ποσα delay και πάλι άμα θυμάμαι καλά είχε περισσότερα από 15 patches, τόσα patches έχει βγάλει η Ubisoft για όλο το AC series :P

Επίσης το game μπορεί να έγινε announced το 2012 αλλα το development ξεκίνησε full μετά το release του W3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα περιμένουμε και να πατσαριστεί, να βγει και η GOTY άστα χέστα. Δίπλα στην καρέκλα στο pc  θα έχουμε το μπαστουνάκι και μια άλλη καρέκλα στην οποία θα είναι κρεμασμένος ο καθετήρας  :fear: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...