Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, valkon είπε

Κάτι πάει εξαιρετικά στραβά. Δεν μπορεί να ανακοινώνεις gold και μετά πάλι καθυστέρηση.

Θα μπορούσε, αλλα θέλω να πιστεύω από ότι έχει δείξει η CDPR στο χορo του gaming ότι το κάνει γιατί θέλει να δώσει όσο το καλύτερο προϊόν και έχει μάθει από τα λάθη τις. ’λλωστε μιλάμε για την top εταιρία στην ευρώπη money wise πια και για το πιο overhyped game τα τελευταία χρονια. Επίσης μην ξεχνάμε ότι ποιος άλλο παίρνει full-time τον δημιουργό του original?! Σχεδόν κανένας, και το θεωρώ τρελα σημαντικό για το lore και story.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

the game for PC is ready and plays well on next-gen consoles and the company is finalizing the process concerning current gen consoles

Για το xbox one και την ηλεκτρική σκούπα PS4 μας βασανίζουν. 👿

Προσπαθούν να το κάνουν stable στα 30 fps σε μηχανές 7 χρονών και δυσκολεύονται..

Επεξ/σία από psof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πνεύμα των ημερών να πω και εγώ "δεν πειράζει το delay αφού θα κάνω αναβάθμιση gpu το Μάρτη, ωραία να βγει τότε!!".
Υ.Γ. Αν ήταν καμία Ubi ή EA θα είχαν βγει ήδη τα pitchforks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, KNSM είπε

Δεν χρειαζεται να λαμβανει στα σοβαρα απειλες απο 15χρονα.

https://apnews.com/article/97a0700564fb52d7f664d8de22066f88

Οπως αυτος ας πουμε; Το προβλημα ξεκιναει οταν δεν περνεις σοβαρα τα δειγματα παραφροσυνης. Κανεις δεν ξεκιναει σκοτωνοντας κατευθειαν.. 

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Στο πνεύμα των ημερών να πω και εγώ "δεν πειράζει το delay αφού θα κάνω αναβάθμιση gpu το Μάρτη, ωραία να βγει τότε!!".
Υ.Γ. Αν ήταν καμία Ubi ή EA θα είχαν βγει ήδη τα pitchforks..

Πες τα γιατι αν τα πω εγω θα ειμαι ο εγκαθετος και υπερασπιστης της Ubi.. Οταν μιλαμε ομως για την chosen one ας περιμενουμε και την δευτερα παρουσια..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Πες τα γιατι αν τα πω εγω θα ειμαι ο εγκαθετος και υπερασπιστης της Ubi.. Οταν μιλαμε ομως για την chosen one ας περιμενουμε και την δευτερα παρουσια..

Κανενός υπερασπιστής εννοείται. Ίδια μέτρα και ίδια σταθμά για όλους. Εντάξει παιχνιδιάρες τα Witcher αλλά έχουν βγάλει και άλλες εταιρείες καλά games..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

https://apnews.com/article/97a0700564fb52d7f664d8de22066f88

Οπως αυτος ας πουμε; Το προβλημα ξεκιναει οταν δεν περνεις σοβαρα τα δειγματα παραφροσυνης. Κανεις δεν ξεκιναει σκοτωνοντας κατευθειαν.. 

Καμια σχεση Ευρωπη με ΗΠΑ απο θεμα οπλοκατοχης και μονο. Το παραδειγμα σου ειναι ατοπο για πολλους λογους τους οποιους αν τους συζητησουμε θα μπουμε σε πολιτικα μονοπατια τα οποια θα οδηγησουν, 1ον σε εκτροχιασμο του νηματος και 2ον θα τα σβησουν, σωστα, οι moderators.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, KNSM είπε

Καμια σχεση Ευρωπη με ΗΠΑ απο θεμα οπλοκατοχης και μονο. Το παραδειγμα σου ειναι ατοπο για πολλους λογους τους οποιους αν τους συζητησουμε θα μπουμε σε πολιτικα μονοπατια τα οποια θα οδηγησουν, 1ον σε εκτροχιασμο του νηματος και 2ον θα τα σβησουν, σωστα, οι moderators.

Σου εβαλα το πιο προσφατο παραδειγμα επ'αυτου. Καμια διαθεση για πολιτικη αντιπαραθεση ηταν καθαρα η θεση μου στην τοποθετηση σου. Μια βολτα στο ιντερνετ απλα αρκει για να βρεις σωρεια νεαρων παιδιων ηλικιας 8-18 που εχουν διαπραξει εγκληματα επι Ευρωπαικου εδαφους επι σειρα ετων.  Αλλα σωστα ας το αφησουμε γιατι εδω δεν εχει νοημα να το συζητησουμε νομιζω.

edit 

Και δεν χρειαζεται οπλο για να σκοτωσεις καποιον απλα η οπλοκατοχη δινει προσβαση σε περισσοτερους ψυχακηδες να κανουν αυτο που δεν μπορουν υπο αλλες συνθηκες ευκολα

11 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Κανενός υπερασπιστής εννοείται. Ίδια μέτρα και ίδια σταθμά για όλους. Εντάξει παιχνιδιάρες τα Witcher αλλά έχουν βγάλει και άλλες εταιρείες καλά games..

Βασικα δεν μπορω με το αλαθητο του Παπα και τα συγχωροχαρτια γενικα.. Οποιος κανει βλακειες καλο θα ειναι να δεχεται την αναλογη κριτικη..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Βασικα δεν μπορω με το αλαθητο του Παπα και τα συγχωροχαρτια γενικα.. Οποιος κανει βλακειες καλο θα ειναι να δεχεται την αναλογη κριτικη..

Ακριβώς, κριτική αλλά μέχρι εκεί. Πολύ πιθανών να βγει παιχνιδάρα το CP77 αλλά και αυτό με το ένα delay μετά το άλλο δεν είναι σωστό. Και η Rockstar για παράδειγμα έχει βγάλει παιχνιδάρες (Vice City, San Adreas, RDR2, κτλ), ακόμη και η Ubi με τα παλιά AC, δεν μπορούμε όμως να δίνουμε άφεση. Λέμε και τα σωστά και τα στραβά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η Ubi εχει κανει πολλα στραβα αλλα οκ.. Εκει με το παραμικρο πεφτει το κραξιμο του αιωνα και οτιδηποτε θετικο πρεπει να αριστευει για να ακουσεις ενα καλο λογο.. Τα δυο μετρα και δυο σταθμα που λεγαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...