Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
35 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Τρέξτε Πλαισιο, μολις τις ανέβασε!! 

Thanks! 

 

Την πρόλαβα και εγώ επιτέλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μαλλον δεν εχεις διαβασει τα θεματα των παιχνιδιων της Blizzard ή και συγκεκριμενων Sony exclusive day one :P

Ναι στο console section δεν αμφιβάλλω. Εκεί παίζει πολύ το retail έτσι κι αλλιώς. Της blizzard τα θέματα δεν τα ακολουθώ όμως οπότε εκεί πάω πάσο :P

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Offtopic, αλλά πολύ θα ήθελα μια επιστροφή του Dead Space αντί τις online loot shooter μλκς τύπου Anthem... 

Ήλπιζα μάλιστα να δω τουλάχιστον ένα remaster του πρώτου μιας και υποτείθεται η EA αποφάσισε να ακούσει τον κόσμο.

5lGbVNr.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλαίσιο την έχει ακόμα διαθέσιμη. Την έκανα και εγώ preorder αν και δεν έχω ακυρώσει ακόμα το order μου στο amazon.de για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα φάμε κάμια πόρτα από plaisio. Τουλάχιστον στο amazon είσαι σίγουρος ότι θα την πάρεις αλλά στο πλαίσιο θα την έχεις day one ενώ amazon θα περιμένεις μέχρι να έρθει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καιρό να πάρω κάτι απο πλαίσιο, οχι πως πρόκειται να ξαναπάρω, αλλα έχει τύχει σε κανέναν να κανει προπαραγγελια και να του πουν την ημερα που περίμενε την συλλεκτική οτι ακυρο δεν έχουμε αρκετα τεμάχια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Εγω καιρό να πάρω κάτι απο πλαίσιο, οχι πως πρόκειται να ξαναπάρω, αλλα έχει τύχει σε κανέναν να κανει προπαραγγελια και να του πουν την ημερα που περίμενε την συλλεκτική οτι ακυρο δεν έχουμε αρκετα τεμάχια? 

Σε τέτοιες περιπτώσεις αν δεν υπάρχει διαθέσιμο στοκ συνηθίζουν να ενημερώνουν από ριζικά νωρίτερα με e-mail πως "η προπαραγγελία δεν μπορεί να υλοποιηθεί λόγω έλλειψης στοκ, θα σας ενημερώσουμε αν αναπληρωθεί" or whatever. Όπως θα γίνει και εν προκειμένω, θεωρώ - μπορεί και να κάνω λάθος, αλλά το ότι άφησαν τις προπαραγγελίες ανοιχτές για τόσες ώρες δεν νομίζω πως συνεπάγεται ότι έχουν να δώσουν τόσα κομμάτια, απλά τις ξέχασαν ανοιχτές και θα δουν αύριο πρωί πως έχουν λάβει υπέρμετρες αιτήσεις και θα αρχίσουν να ακυρώνουν.

Αλλά αυτή είναι η δική μου εμπειρία μόνο, άλλοι σίγουρα θα βγουν και θα πουν πως το μαγαζί εν τέλει τους κρέμασε. Σίγουρα θα έχει συμβεί και το σενάριο που περιγράφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Εγω καιρό να πάρω κάτι απο πλαίσιο, οχι πως πρόκειται να ξαναπάρω, αλλα έχει τύχει σε κανέναν να κανει προπαραγγελια και να του πουν την ημερα που περίμενε την συλλεκτική οτι ακυρο δεν έχουμε αρκετα τεμάχια? 

έχω κάνει πάρα πολλές φορές παραγγελίες κολέκτορα από το πλαίσιο και ποτέ μα ποτέ δεν μου έχουν πει κάτι τέτοιο. ΜΙα φορά θυμάμαι σε έναν δύσκολο κολέκτορα που είχαν εμφανιστεί μόνο κάποια κομμάτια με είχαν ενημερώσει μετά από δύο μέρες τηλεφωνικά ότι υπάρχει μια πιθανότητα να μου την ακυρώσουν αλλά τελικά αυτό δεν έγινε και την παρέλαβα κανονικά.

Γιαυτό ακριβώς τον λόγο θα κρατήσω τουλάχιστον καβατζωμένη και την preorder από το amazon.de μέχρι να το σιγουρέψω στο plaisio. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Εγω καιρό να πάρω κάτι απο πλαίσιο, οχι πως πρόκειται να ξαναπάρω, αλλα έχει τύχει σε κανέναν να κανει προπαραγγελια και να του πουν την ημερα που περίμενε την συλλεκτική οτι ακυρο δεν έχουμε αρκετα τεμάχια? 

Μου έχει τύχει στο public και συγκεκριμένα για το elder scrolls online morrowind που αφού κυκλοφόρησε ενώ είχα βάλει παραγγελία κάνα 2 μηνο πριν να μου έρθει Mail και να μείνω στο άσσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Εγω καιρό να πάρω κάτι απο πλαίσιο, οχι πως πρόκειται να ξαναπάρω, αλλα έχει τύχει σε κανέναν να κανει προπαραγγελια και να του πουν την ημερα που περίμενε την συλλεκτική οτι ακυρο δεν έχουμε αρκετα τεμάχια? 

Ναι εχει τυχει το ειχα διαβασει παλιοτερα αρκετες φορες να ειδοποιουν τελευταια στιγμη οτι τελικα out of stock. Γιαυτο αναφερθηκε πιο πισω οτι για να ειστε σιγουροι ριξτε και αλλου παραγγελια και οποια ερθει πρωτη.

Ουτως ή αλλως σε τετοια παιχνιδια δεν ειναι οτι και να την ακυρωσεις θα τους μεινει στο ραφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάλι θα πάω 100 μετρα πιο κάτω και θα πω "Χρηστο κρατα ένα Cyberpunk". :D Πάλι καλά δεν υπάρχουν pre-order bonuses και αλλα τέτοιες παπαριές.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Offtopic, αλλά πολύ θα ήθελα μια επιστροφή του Dead Space αντί τις online loot shooter μλκς τύπου Anthem... 

Ήλπιζα μάλιστα να δω τουλάχιστον ένα remaster του πρώτου μιας και υποτείθεται η EA αποφάσισε να ακούσει τον κόσμο.

Και γω μεγαλος φαν της Dead Space τριλογίας. Δυστυχώς όμως το πρότζεκτ είναι νεκρό.

Μια ομάδα μικρών devs πάει να φτιάξει κάτι παρόμοιο. Τσεκαρε το " Negative Atmosphere "

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...