Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, shadowlike είπε

όπoιος έχει προπαραγγείλει απο amazon.de να μας πει αν ξερει τίποτα για το localization του έντυπου υλικού μέσα στην συλλεκτική. (Αν είναι Γερμανικά ή Αγγλικα). Αν ξέρουμε ΄ότι σίγουρα είναι Αγγλικά θα τους γράψω εκεί που δε πιάνει μελάνι τους Ελληνάρες retailers.

Μου χουν τυχει και αγγλικα και γερμανικα.Συνηθως στα μεγαλα games εχει την γλωσσα της χωρας αρα γερμανικα.Απλα εχω μια ενσταση επειδη ειναι συλλεκτικη και το game ειναι μεσα στο πακετο απο το εργοστασιο.Δεν νομιζω να φτιαξαν ειδικα πακετα συλλεκτικων μονο για Γερμανια/Γαλλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσες αντίστοιχες εκδόσεις έχω πάρει από Γερμανία και Γαλλία ότι έχουν μέσα είναι στα αγγλικά. 

Ελπίζω να μην αλλάξει κάτι σε αυτή αν και μια ερώτηση δεν θα ήταν κακή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση με τις pc collector's, είχα την εντύπωση οτι οι κονσολάδες είναι περισσότεροι. Εγώ δυστυχώς θα αναγκαστώ να το αγοράσω και στο pc ξεχωριστά και ας έχω και την collector του ps4, τέτοια παιχνίδια δεν τα παίζεις σε κονσόλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έριξα και εγώ μια παραγγελία, πριν καμιά ώρα, από public για ps4, άντε να δούμε.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση που εχει ξεφυγει σε μερικους, η απλη εκδοση που δινουν στα Public δινουν δωρο metal case που ειναι exlusive στο Αμαζον Uk. Οποτε οποιος θελει τα περισσοτερα extra καλουδια νομιζω απο τα Public θα παρει full Value.

https://www.public.gr/product/cyberpunk-2077-pc-game/prod9148283pp/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Σε περιπτωση που εχει ξεφυγει σε μερικους, η απλη εκδοση που δινουν στα Public δινουν δωρο metal case που ειναι exlusive στο Αμαζον Uk. Οποτε οποιος θελει τα περισσοτερα extra καλουδια νομιζω απο τα Public θα παρει full Value.

https://www.public.gr/product/cyberpunk-2077-pc-game/prod9148283pp/

Τα ιδια δινουν και πλαισιο νομιζω.Στα seven δινουν ενα μπρελοκ που ειναι διαφορετικο χωρις τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τι βλέπω τα ίδια δίνουν και στο πλαίσιο 

https://www.plaisio.gr/games/preorder/ALLPreorders/CD-Projekt-RED-Cyberpunk-2077-Pc.htm

Φυσικά αντικείμενα που περιλαμβάνονται: Θήκη με τα game discs, World Compendium με λεπτομέρειες των ρυθμίσεων του παιχνιδιού και της ιστορίας, Postcards της Night City, Χάρτη της Night City και αυτοκόλλητα

 

 

 

 

9 ώρες πριν, shadowlike είπε

έκανα προπαραγγελια στο public ..πειριμένω τηλεφωνάκι για ακύρωση απο αυριο 🤪

studies-have-shown-it-is-known.jpg

όποιος έχει προπαραγγείλει απο amazon.de να μας πει αν ξερει τίποτα για το localization του έντυπου υλικού μέσα στην συλλεκτική. (Αν είναι Γερμανικά ή Αγγλικα). Αν ξέρουμε ΄ότι σίγουρα είναι Αγγλικά θα τους γράψω εκεί που δε πιάνει μελάνι τους Ελληνάρες retailers.

την έχω κάνει και εγώ από amazon.de αλλά να σου πω πλέον δεν με ενδιαφέρει σε ότι γλώσσα και να είναι. Ετσι και αλλιώς τον κολέκτορα για την φιγούρα τον παίρνεις και για το artbook περισσότερο και φυσικά για το case του δλδ και να έχει και γερμανικά κάπου δεν τρέχει για μένα και τίποτα. 

Αυτός ο κολέκτορας πλέον πάει να γίνει τόσο δυσεύρετος όσο είναι ο κολέκτορας του witcher 1(τον έχω και αυτόν :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Απο τι βλέπω τα ίδια δίνουν και στο πλαίσιο 

https://www.plaisio.gr/games/preorder/ALLPreorders/CD-Projekt-RED-Cyberpunk-2077-Pc.htm

Φυσικά αντικείμενα που περιλαμβάνονται: Θήκη με τα game discs, World Compendium με λεπτομέρειες των ρυθμίσεων του παιχνιδιού και της ιστορίας, Postcards της Night City, Χάρτη της Night City και αυτοκόλλητα

Αυτά που έβαλες είναι του game, όχι preorder bonus. Οι standard εκδόσεις θα τα έχουν αυτά μέσα.

 

Αυτά εδώ είναι τα preorder bonus σε πλαίσιο και public.

Προ-παράγγειλε τώρα το Cyberpunk 2077 και πάρε δώρο ένα μπρελόκ Maelstrom, μια μεταλλική θήκη Maelstrom, αλλά και ένα μενταγιόν Samurai, για να μπεις στο... πετσί του ρόλου και να ζήσεις μια ανεπανάληπτη εμπειρία gaming όπως σου αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ιστορία ο κολέκτορας υπάρχει διαθέσιμος σε τσουχτερή όμως τιμή στο game.co.uk

https://www.game.co.uk/en/cyberpunk-2077-collector-s-edition-game-exclusive-2388728?cm_mmc=Criteo-_-PC-_-Cyberpunk-2077-Collector-s-Edition---GAME-Exclusive-_-link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στέλνουν Ελλάδα με πάνω από 100€ αγορά και μόνο video games ή limited edition αυτών. 

Οκ guys ναι και το πλαίσιο έχει το ίδιο, αλλα μαντέψτε απο ποιο απο τα δυο μαγαζιά θα πρέπει να την τσιμπήσουν όσοι ενδιαφέρονται 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και η απλη εκδοση παντως εχει ισως το μεγαλυτερο περιεχομενο που εχουμε δει σε παιχνιδι.Μονο το soundtrack δεν εχουν μεσα αλλα κλειν.

Το μονο θεμα ειναι οτι ο κωδικος ειναι για GoG(για οσους εχουν τα περισσοτερα παιχνιδια στο steam και τα κοιτανε αυτα).

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και η απλη εκδοση παντως εχει ισως το μεγαλυτερο περιεχομενο που εχουμε δει σε παιχνιδι.Μονο το soundtrack δεν εχουν μεσα αλλα κλειν.

Βασικά η PC έκδοση θα το έχει.

CASE WITH GAME CODE AND SOUNDTRACK CDS (PC)

Κανονικά θα ήθελα να αγοράσω το παιχνίδι από το GOG για να πάνε όλα τα χρήματα στη CD Project αλλά και οι δύο Retail (απλή και Collector's) εκδόσεις σε σπρώχνουν να τις αγοράσεις. 

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...