Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη για όλους η έκδοση των Windows 8 Release Preview


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βλέπω πάλι παράπονα.

Μα δεν καταλαβένετε ότι αν γράψουν οι προγραμματιστές τα προγράμματά τους ο κόσμος απλά θα ακολουθήσει;

Και πλέον αν γράφουν μια φορά και τρέχει το πρόγραμμα σε desktop, tablet, mobile phone έχουμε έναν καθαρό νικητή εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με το vmware λεει πως δεν μπορει να βαλει το product key των windows 8 και σταματαει το set up.Το εκανε κανεις;

Το εκανα κανονικα απο χτες βραδυ, εβαλα το serial και παιζει κανονικα.

 

 

rtlrq1.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πάλι παράπονα.

Μα δεν καταλαβένετε ότι αν γράψουν οι προγραμματιστές τα προγράμματά τους ο κόσμος απλά θα ακολουθήσει;

Και πλέον αν γράφουν μια φορά και τρέχει το πρόγραμμα σε desktop, tablet, mobile phone έχουμε έναν καθαρό νικητή εδώ!

θα μπορούσαν όμως απλά να σου δώσουν επιλογή να δουλεύεις μόνο σε desktop mode δεν ήταν κάτι δύσκολο

Απλα θελουν να μας ωθησουν να παρουμε touch συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηδη την εγκατεστησα σε laptop/desktop μετα απο τριμηνη συμβιωση με την consumer preview,και τωρα περιμενουμε τα tablet pc να τεσταρουμε το λειτουργικο σε οθονη αφης

Αυτο που παρατηρησα ειναι η ενσωματωση του flash στον Internet Explorer 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το vmware λεει πως δεν μπορει να βαλει το product key των windows 8 και σταματαει το set up.Το εκανε κανεις;

Μόλις φτάσεις στο Select a Guest Operating System, επέλεξε Other και Version: Other.

Θα εγκατασταθούν κανονικά αλλά δεν θα αναγνωρίζει τους drivers για την κάρτα ήχου και την κάρτα δικτύου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μόλις φτάσεις στο Select a Guest Operating System, επέλεξε Other και Version: Other.

Για την ιστορια, Windows 7 x64 εβαλα στην δικια μου περιπτωση και ολα λειτουργουν κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω πολύ κόσμο να παραμένει στα 7 :-(

 

Εννοείται!! Μια χαρα ειναι τα 7 γιατι να τα αλλαξω? Μπελα στο κεφαλι μου θελω?

Στο ενα το pc μαλιστα εχω XP ακομα and im proud!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο εμπορικό φιάσκο έρχεται...

 

Δοκίμασα κι εγώ τα Windows 8 από περιέργεια, να μπορέσω να σχηματίσω άποψη χρησιμοποιώντας τα. Διότι μέχρι τώρα τα ήξερα μόνο από εικόνες. Αυτή τη στιγμή ψάχνω το DVD από τα Windows 7. Θα φύγουν όπως ήρθανε. Πραγματικά είναι ότι πιο δύσχρηστο έχω συναντήσει σε Λ/Σ. Μπροστά τους το Unity είναι εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vaggospat13 : Τώρα συζητάς για το ένα click?Ασε που πολλά πράγματα τρέχουν και από την metro σελίδα.

δεν το γουσταρω το metro, θα παθαίνανε κατι εκει στη microsoft να βαζανε μια ρημαδοεπιλογη για απενεργοποιηση του;

ολα θεμα marketing ειναι, μας σπρώχνουν στο touch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασα στο Λενοβο νετμπουκ μου, και εφτιαξα τις ρυθμισεις για να χρησιμοποιω το Μετρο. Το μονο προβλημα που εχω ειναι πως οτι παω να κατεβασω απο το Στορ δεν κατεβαινει.

Ξερει κανεις τι μπορω να κανω;

 

Εντιτ: Κατεβασα μια ακυρη εφαργμογη και εγινε η εγκατασταση και παιζει νορμαλ. Δεν ξερω τι τρεχει με τις αλλες 2 που κατεβαζα.. :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν το γουσταρω το metro, θα παθαίνανε κατι εκει στη microsoft να βαζανε μια ρημαδοεπιλογη για απενεργοποιηση του;

ολα θεμα marketing ειναι, μας σπρώχνουν στο touch

End of extended Windows 7 support: January 2020

Μην αφηνεις κανενα να σε σπρωξει, εαν δεν το θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...