Προς το περιεχόμενο

Samsung SSD 830 256GB - 178€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

του ζήτησες να σου δείξει την απόδειξη και το λές?

ξέρεις πόσο τον αγόρασε?

ξέρεις αν λέει αλήθεια ή όχι?

 

Eστω οτι κανεις λαθος και βαζεις 2 κομματια στο καλαθι. Οταν πας να πληρωσεις και σου λεει πληρωσε πχ 400€ αντι για 200€ που περιμενεις, δεν λες τι γινεται εδω;

 

Άρα, πιο πολυ μου κανει για "Κανει ο ενας 170€, παιρνω 2 κομματια και πουλαω το ενα σε εναν που δεν ξερει απο αμαζον και βγαζω ενα 30αρι και μου βγαινει ο δικος μου 140€".

 

Η μονη περιπτωση που λες οτι ειναι οντως λαθος παραγγελια ειναι να πηρες για φιλο και το μετανιωσε μετα, αλλα και παλι αφου ειναι σφραγισμενος μπορεις να τον επιστρεψεις στο καταστημα και να παρεις τα λεφτα σου πισω.

 

Τελος το οφφτοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eστω οτι κανεις λαθος και βαζεις 2 κομματια στο καλαθι. Οταν πας να πληρωσεις και σου λεει πληρωσε πχ 400€ αντι για 200€ που περιμενεις, δεν λες τι γινεται εδω;

 

Άρα, πιο πολυ μου κανει για "Κανει ο ενας 170€, παιρνω 2 κομματια και πουλαω το ενα σε εναν που δεν ξερει απο αμαζον και βγαζω ενα 30αρι και μου βγαινει ο δικος μου 140€".

 

Η μονη περιπτωση που λες οτι ειναι οντως λαθος παραγγελια ειναι να πηρες για φιλο και το μετανιωσε μετα, αλλα και παλι αφου ειναι σφραγισμενος μπορεις να τον επιστρεψεις στο καταστημα και να παρεις τα λεφτα σου πισω.

 

Τελος το οφφτοπικ

 

 

 

το σίγουρο είναι ότι δεν ξέρεις τί γίνεται οπότε βασίζεσαι σε δικές σου υποθέσεις

το να κατηγορούμε αβάσιμα είναι της μόδας τελευταία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σίγουρο είναι ότι δεν ξέρεις τί γίνεται οπότε βασίζεσαι σε δικές σου υποθέσεις

το να κατηγορούμε αβάσιμα είναι της μόδας τελευταία

Εννοειται οτι ειναι δικες μου υποθεσεις!! Γι αυτο δεν ειμαι και απολυτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή και αυτό:Sharkoon Quick Stand

παιδια δεν νομιζω οτι αξιζει τον κοπο το bracket..

ειναι τοσο ελαφρης που και με μονοπλευρο κουμπωμα (1 αντε 2 βιδουλες) ειναι μια χαρα.

(παντως αυτο το sharkoon ωραιο φαινεται και σχετικα με αλλα.. φθηνο!)

 

edit: τελικα αυτο το sharkoon εχω την εντυπωση πως ειναι stand για εξω απ'το pc.

αυτο που με προδιαθετει για κατι τετοιο ειναι που λεει

 

"The Quick Stand is a simple but very effective solution to set up and

decouple two 2.5" HDDs or one 3.5" HDD atop any even surface"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν νομιζω οτι αξιζει τον κοπο το bracket..

ειναι τοσο ελαφρης που και με μονοπλευρο κουμπωμα (1 αντε 2 βιδουλες) ειναι μια χαρα.

 

Έτσι ακριβώς. Ούτε τις βιδούλες δεν χρειάζεται. Με ένα μικρό κομματάκι ταινία διπλής όψεως στέκεται μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σάββατο βράδυ έκανα την παραγγελία και Τετάρτη πρωί τον βρήκα στην πόρτα μου (Αθήνα).

Είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος από την ταχύτητα του δίσκου.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App.

 

Παιδια τι σημαινει αυτο?

ότι το μήνυμα στάλθηκε από τηλέφωνο GT-I9100, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή του insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι το μήνυμα στάλθηκε από τηλέφωνο GT-I9100, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή του insomnia.

[/quote

 

Εγω που εχω Νοκια, γιατι δεν υπαρχει εφαρμογη να βλεπω Insomnia ;;; Mονο για Android και μηλαρακια !! Ρατσισμος !!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...