Προς το περιεχόμενο

Samsung SSD 830 256GB - 178€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το basic ειναι η σκετη εκδοση. Δεν εχει ουτε brackets ουτε βιδες ουτε καλωδιο. Επισης εχει μονο ΕΝΑ cd, που εχει μεσα: Interactive manual - Magician software - SSD manuals. (Δεν εχει norton ghost αυτο ειναι το μονο λαθος σε αυτα που λεει απο πανω ο l3ft3ris). Παντως το θεμα με τα cd δεν λεει τιποτα, αφου ετσι και αλλιως απο το νετ θα κατεβασετε την 3.1 (το cd εχει την 3.0) και επισης τρεχοντας το magician εχει λινκ για δωρεαν κατεβασμα του norton ghost 15 (δεν το κατεβασα παντως). Δεν χρειαζεται καν να ξεσφραγισετε το ενα cd που εχει μεσα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει, προτιμώ acronis είναι θεωρώ πολύ καλύτερο, είναι πλήρης έκδοση με product key.

 

κι εγώ acronis δουλευω απο πάντα..νομίζω ομως οτι ειναι εξίσου καλό και το norton ghost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πηρα τον συγκεκριμενο δισκο Link και περιμενω να μου ερθει... Εχω μια ερωτηση να κανω...Γραφει οτι ειναι Desktop Basic Kit. Αυτο σημαινει οτι θα εχει βιδες καλωδια κτλ? Αν δεν εχει τι χρειαζομαι και απο που μπορω να παραγγειλω για να τον τοποθετησω στον υπολογιστη μου. Ας με βοηθησει καποιος που τον εχει παρει και ξερει.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο δισκος, cd, manual. Τιποτα αλλο.

 

Θες σατα καλωδιο δεδομενων κ ρευματος.

Ανταπτορα 2.5" to 3.5".

Βιδες.

 

Καποιοι απλα τον βιδωνουν απο τη μια πλευρα σε θεση 3.5" και ειναι ετοιμος. Αν θες να σαι 100% σιγουρος θες ανταπτορα. Πρεπει να χει το eshop με 3-4€. Απο κει ειχα παρει εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να σαι 100% σιγουρος θες ανταπτορα. Π

 

αν δε βάλεις αντάπτορα πόσο % θα είσαι σίγουρος? rolleyes.gif

 

ο αντάπτορας είναι καθαρά για ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΟΥΣ και ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ λόγους

ο καθένας κρίνει αν θα ξοδέψει έξτρα χρήματα αλλά 1000% δεν είναι απαραίτητος για την ασφαλή εγκατάσταση των ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ποσο τις % σιγουρος θα εισαι το κρινεις απο μονος σου! Καποιοι τον ακουμπανε καπου και τον αφηνουν. Εγω θελησα να ειναι σταθερος για παν ενδεχόμενο, υπηρχε και το ανταπτορακι οποτε κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό λέω.

Ότι με ΜΙΑ βίδα, χωρίς αντάπτορα δηλαδή, είναι μια χαρά.

Δεν έχει κανένα πρόβλημα.

 

Απο εκεί και πέρα ο καθένας παίζει και αγοράζει σιδεράκια για ψυχολογικούς και εμφανισιακούς λόγους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, να μην βγάλει και κανα 22ευρακι το παιδί; http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/harddisks/72800-samsung-830-ssd-256gb-notebook-kit/

 

Αποστολή από το Galaxy Nexus με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, να μην βγάλει και κανα 22ευρακι το παιδί; http://www.insomnia....b-notebook-kit/

 

Αποστολή από το Galaxy Nexus με τη χρήση Insomnia App

 

του ζήτησες να σου δείξει την απόδειξη και το λές?

ξέρεις πόσο τον αγόρασε?

ξέρεις αν λέει αλήθεια ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να παρέλαβε κανείς με τελική στα €178. Γύρω στα €182 βγαίνει με την ισοτιμία. Επομένως δεν νομίζω και εγώ να είναι παράλογο το €190 που ζητάει. Τουναντίον είναι από τις πιο τίμιες προτάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...