Προς το περιεχόμενο

Samsung SSD 830 256GB - 178€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B005OK6VLS/?ie=UTF8&shipPromoFilter=1&coliid=&sort=sip&tag=samsung-ssd-830-21&me=&linkCode=ur2&qid=&qid=&camp=1634&sr=&sr=&seller=&colid=&creative=19450&condition=new στις £139 ~ 176€ τώρα , δε βλέπω να κρατάει για πολύ θα εξαντληθεί γρήγορα πάλι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά έλαβα email (ευχαριστώ τον frap73) που δεχτήκαν να κάνουν την αλλαγή. Το εκτιμώ από εταιρεία τέτοια.

---

Έστηλα τελικά μήνυμα ακύρωσης (λόγο αλλαγής στην τιμή με μικρή διαφορά χρόνου παραγγελίας και μείωσης τιμής) ή αν έχουν να προτείνονυ κάτι άλλο καλοδεχούμενο.

 

Δεν θα με χάλαγε να χρησιμοποιήσω την διαφορά σε πρόσθετη αγορά.

 

Και το έλεγα, μήπως να περιμένω, μήπως θα πέσει;

---

Είμαι γκαντέμης.! Έκανα την αγορά το πρωί που ήταν στα £155.28 τελική τιμή και τώρα την έριξε παρακάτω. Να κάνω ακύρωση και νέα αγορά; Προλαβαίνω;

Επεξ/σία από HamerZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γκαντέμης.! Έκανα την αγορά το πρωί που ήταν στα £155.28 τελική τιμή και τώρα την έριξε παρακάτω. Να κάνω ακύρωση και νέα αγορά; Προλαβαίνω;

 

νομίζω πως ναι γιατι δε θα έχει γίνει ακόμη η αποστολή. ή μπορείς απλά να επικοινωνήσεις και να ζητησεις να γίνει επιστροφή της διαφοράς. Το έχουν κάνει αλλοι φίλοι εδώ και το κατάφεραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστηλα τελικά μήνυμα ακύρωσης (λόγο αλλαγής στην τιμή με μικρή διαφορά χρόνου παραγγελίας και μείωσης τιμής) ή αν έχουν να προτείνονυ κάτι άλλο καλοδεχούμενο.

 

Δεν θα με χάλαγε να χρησιμοποιήσω την διαφορά σε πρόσθετη αγορά.

 

Και το έλεγα' date=' μήπως να περιμένω, μήπως θα πέσει;

---

Είμαι γκαντέμης.! Έκανα την αγορά το πρωί που ήταν στα £155.28 τελική τιμή και τώρα την έριξε παρακάτω. Να κάνω ακύρωση και νέα αγορά; Προλαβαίνω;[/quote']

 

δε χρειαζεται μα ακυρώσεις

επικοινωνείς μαζί τους στο chat και τους λες ότι η παραγγελία σου δεν έχει φύγει ακόμα και ότι έχει πέσει η τιμη , θα σου επιστρέψουν τη διάφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφου ειναι σε στοκ και δεν υπαρχει θεμα διαθεσιμοτητας εγω θα πετουσα νεα παραγγελια αφου πρωτα ακυρωνα. Η καθυστεριση απο πιθανο mail για μειωση τιμης θα μπορουσε να εχει ως αποτελεσμα να παει dispatching soon η παραγγελια σου. Και την παραμικρη πιθανοτητα να μην ικανοποιησουν το αιτημα να εχεις ειναι χειροτερο απο το να ακυρωσεις και να ριξεις αλλη.

(αν και με το chat που θα ηταν αμεσο ισως ηταν επισης καλο, αλλα καλυτερα η αμεση λυση αυτη)_Καλα εκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...