Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γιατι τοσο κρα κρα για got ρε παιδια;

Συνηθως αυτο συμβαινει για 2 λογους

- Περιπτωσεις που κατι ειναι για Χ σεζον και επειδη ειναι πετυχημενο το πανε για 2Χ σεζον και γινεται σκατα πχ Prison Break

- Περιπτωσεις που επειδη κατι ειναι πετυχημενο ειναι ψιλοcool να εισαι αυτος που το κραζει

 

GoT, εκτος αν καποιος εχει διαβασει τα βιβλια και θεωρει οτι "σφαζουν" το αρχικο υλικο, δεν βρισκω κανεναν λογο να εχει ελπιδες οτι κατι θα αλλαξει. Αν αλλαξει το GoT για να αρεσει σε μια αλλη μεριδα κοινου, θα χασει αυτη τη μεριδα που το βλεπει τωρα και i don't see that happening

 

Το HBO εχει πετυχει το λαχειο με δαυτο, δεν βρισκω κανεναν λογο να σκεφτουν να το αλλαξονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το got ειναι απο τις σειρες που ή θα το λατρέψεις και θα ενδιαφερθεις για το καθε χαρακτηρα ξεχωριστά ή που θα σου ερχεται να βαρέσεις ενεση απο το μπλαμπλα. Δεν υπαρχει μέση.

 

Το να λετε ότι σπατε το επεισοδιο μ φαινεται οτι δεν πολυγουστάρετε.δεν ειναι κακο αυτό αλλά προσωπικά οταν αρχίζω να σπαω επεισοδια απο σειρα στη μεση τη σταματάω μετα απο λιγο καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοτελ γαμαει ρε τι λετε;;;

και γιατι τοσο κρα κρα για got ρε παιδια;

ειδα μονο το 1ο επεισοδειο και δεν μου αρεσε ο πρωταγωνιστης και το σκηνικο γενικοτερα...θα ριξω μια ματια στα αλλα 2 επεισοδεια, μηπως το παρεξηγησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είπα ότι δε βλέπεται, απλά το έχω τελευταίο στη λίστα , από πλευρά ενδιαφέροντος.

Υπάρχουν και χειρότερα.

Το once upon a time , για παράδειγμα, σταμάτησα να το βλέπω στη μέση περίπου της 2ης σεζόν γιατί είχε καταντήσει γελοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...