Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

με γάμησες στα spoiler με αυτό το link κατάρα. Δεν είδα στον τίτλο ότι λέει "spoiler whore, book reader edition"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω να πω για την αγαπημενη μου αρυα οτι την ιστορια της θα την πετσοκοψουν πολυ ασχημα σε ενα 10λεπτο τηλεοπτικου χρονου θα την δειξουν ολη

 

η γιαγια τα σπαει (μπορει θεωρητικα να ειναι μονο για την κουζινα αλλα ουσιαστικα αυτες κυβερνανε)

 

η Σανσα παρα μεγαλωσε νοιζω οτι στη σειρα πρεπει να ειναι 16-17 αλλα πλεον φαινεται 20

 

τζοτζεν ωραιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Σανσα παρα μεγαλωσε νοιζω οτι στη σειρα πρεπει να ειναι 16-17 αλλα πλεον φαινεται 20

 

κι εγώ έτσι την πάτησα απλά πρέπει να είναι μπασκετμπολίστρια χαχα, στην πραγματικότητα είναι ΟΝΤΩΣ 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εντελως μουφα μεχρι στιγμης,ελπιζω να φτιαξει απο το επομενο,δυο επεισοδια ειδα και ηταν σαν να μην ειδα

 

τιποτα, σιγα τις εξελιξεις,αμα ειναι τα επεισοδια σ'αυτο το στυλ επρεπε να παιζεται καθε μερα σαν τον Σουλειμαν  :-D

 

και η καθε σεζον να χει 80 επεισοδια,ετσι θα τρωγοτανε καπως!!(Δεν εχω διαβασει βιβλια,εχω ν'ακουσω πολλα

 

καντηλια απο fanboys ε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εντελως μουφα μεχρι στιγμης,ελπιζω να φτιαξει απο το επομενο,δυο επεισοδια ειδα και ηταν σαν να μην ειδα

 

τιποτα, σιγα τις εξελιξεις,αμα ειναι τα επεισοδια σ'αυτο το στυλ επρεπε να παιζεται καθε μερα σαν τον Σουλειμαν  :-D

 

και η καθε σεζον να χει 80 επεισοδια,ετσι θα τρωγοτανε καπως!!(Δεν εχω διαβασει βιβλια,εχω ν'ακουσω πολλα

 

καντηλια απο fanboys ε?)

 

δεν χανεις και τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εντελως μουφα μεχρι στιγμης,ελπιζω να φτιαξει απο το επομενο,δυο επεισοδια ειδα και ηταν σαν να μην ειδα

 

τιποτα, σιγα τις εξελιξεις,αμα ειναι τα επεισοδια σ'αυτο το στυλ επρεπε να παιζεται καθε μερα σαν τον Σουλειμαν  :-D

 

και η καθε σεζον να χει 80 επεισοδια,ετσι θα τρωγοτανε καπως!!(Δεν εχω διαβασει βιβλια,εχω ν'ακουσω πολλα

 

καντηλια απο fanboys ε?)

Αυτο το λες για τα 2 πρωτα της σειρας ή τα 2 πρωτα της 3ης σεζον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...