Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον πούστη τον Κράστερ γιατί δεν τον έσφαξαν στο γόνατο και τον άφησαν να λέει πάλι μαλακίες; Μετά απ'όλη αυτή την νίλα που έφαγαν αν ήμουν εγώ στην θέση τους όταν τον έβλεπα και μου έλεγε τέτοιες πίπες θα τον είχα σφάξει στο γόνατο άνετα όμως. Αργεί ρε γμτ όμως να εξελίσσεται η ιστορία του John Snow και με χαλάει, θέλω να τον δω αν πηδάει την ygritte :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδες, το κομματι που παιζει στο τελος απο που ξεκιναει. 

Γιατι, στο release που επεσε στον μηχανικο μου δισκο, ξεκιναει με full volume απο την ατακα 'you think you are the smartest guy in the room'...

 

βασικα δεν ακουγες τπτ απο διαλογο απο εκει και μετα...

 

wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χαχα I see what you did there

κι ομως το εκανα κατα λαθος το spoiler! οταν το εγραψα το post δεν ειχα συνειδητοποιησει το συσχετισμο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες, το κομματι που παιζει στο τελος απο που ξεκιναει. 

Γιατι, στο release που επεσε στον μηχανικο μου δισκο, ξεκιναει με full volume απο την ατακα 'you think you are the smartest guy in the room'...

 

βασικα δεν ακουγες τπτ απο διαλογο απο εκει και μετα...

 

wtf?

Έχει βγει διορθωμένη έκδοση. Κανονικά το τραγούδι παίζει μόνο κατά τη διάρκεια των τίτλων τέλους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες, το κομματι που παιζει στο τελος απο που ξεκιναει. 

Γιατι, στο release που επεσε στον μηχανικο μου δισκο, ξεκιναει με full volume απο την ατακα 'you think you are the smartest guy in the room'...

 

βασικα δεν ακουγες τπτ απο διαλογο απο εκει και μετα...

 

wtf?

 

κατέβασες την nuked έκδοση (Evolve is Missing dialogue and wrong audio 52:26 -> end. Cuts off too early.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Βασικά πολλοι περιμένουν να δουν πράγματα που δεν πρόκειται να δουνε και ειναι λογικό να απογοητεύονται! Δεν ειναι Σπαρτακους να έχει συνεχή δράση και να προσπαθει να ευχαριστήσει το κοινο, δεν ειναι σειρά που γράφεται τώρα για να αλλάξει η πλοκή, όπως κύλησε μέχρι τώρα θα συνεχίσει να κυλάει, με κάποιες κορυφώσεις φυσικά αλλά δεν προκειται ποτέ να υπάρξει καταιγιστική δράση ή να γίνει πιο γρήγορη η πλοκη.

 

Για να δουμε ποσες φορες πρεπει να ειπωθει αυτο για να το καταλαβουν καποιοι.

 

Ωραιο το επεισοδιο και σιγουρα καλυτερο απο τα δυο πρωτα που οσο να'ναι ηταν below par.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χαχα I see what you did there

 

 

 

Zakkwylde με βάση την λογική εξέληξη μέχρι τώρα στην σειρά έτσι φαίνεται και καλά λέει ο Chrisxxx, μετά τι γίνεται κανείς δν ξέρει ;)

 

 

Να μην ξεχνιόμαστε αλλα και ο Ned τον εμπιστεύτηκε κάποτε και έμεινε λίγο πιο κοντός στο τέλος

 

 

Ναι οκ μέχρι τώρα έχει βοηθήσει τους Λάνιστερς, αλλά προφανώς επειδή αυτό τον συνέφερε. Αν μελλοντικά τον συμφέρει να τους μαχαιρώσει πισώπλατα είμαι σίγουρος ότι θα το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δουμε ποσες φορες πρεπει να ειπωθει αυτο για να το καταλαβουν καποιοι.

 

Ωραιο το επεισοδιο και σιγουρα καλυτερο απο τα δυο πρωτα που οσο να'ναι ηταν below par.

σιγα μην το καταλαβουν μωρε, τετοιο παντα θα υπαρχουν κ θα ζητανε μαχες, δρακους,

αιματοχυσιες κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο,

ρε παλικαρια, αμα δεν γουσταρετε βαλτε να δειτε καμια ταινια του ειδους που

θα γινεται της ταναπου κ θα το φχαριστειθειτε,

 

το got ειναι σειρα ειπαμε, παραμυθακι κ το γουσταρουμε για τους διαλογους,

την ατμοσφαιρα, τους διαλογους, τους χαρακτηρες και

μαχες δεν πα να χτυπιεστε σα χταποδια μερικοι θα εχει μια καθε σεζον,

αλλα φανατικους θεατες θα εξακολουθησει να χει παρολα αυτα,

οσοι δεν γουσταρετε, ειπαμε τι πρεπει να κανετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ μέχρι τώρα έχει βοηθήσει τους Λάνιστερς, αλλά προφανώς επειδή αυτό τον συνέφερε. Αν μελλοντικά τον συμφέρει να τους μαχαιρώσει πισώπλατα είμαι σίγουρος ότι θα το κάνει.

 

 Αυτό ισχύει για σχεδόν όλους τους χαρακτήρες της σειράς! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Vale τί έκαναν κατά την δεύτερη σεζόν ρε παιδιά γιατί δεν τους θυμάμαι να είχαν εμπλακεί.Δεν θα έπρεπε να είναι με τους Stark λογικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Vale τί έκαναν κατά την δεύτερη σεζόν ρε παιδιά γιατί δεν τους θυμάμαι να είχαν εμπλακεί.

 

Τίποτα. Εχουν κλεισει τα συνορα και δεν συμμετέχουν στα παιχνιδια εξουσίας που παιζονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και κάτι άλλο που βρήκα και το είχα στο μυαλό μου, είναι εντελώς βλαμμένος ο Rob; Με τον Tywin στο Kings Landing γιατί δε πάει να καταλάβει Casterly Rock, Lannisport και τα gold mines των Lannister και να σταματήσουν να έχουν λεφτά που είναι και το ατού τους;;;; και γιατί σώνει κ ντε να περάσει από τα Twin Towers και να μην πάει παραδίπλα που είναι το Kings Road;;

 

 

 

 

οι διδυμοι ειναι πιο ευθυς δρομος για το ριβεραν, και ολο το θεμα εγινε για να αποφυγει τον ταιγουιν και να την πεσει στο τζειμι...αν ηταν να αντιμετωπισει και τους 2 ηταν χαμενος...

 

επισης αν επιτιθοταν στο καστερλι ροκ(πολιορκιες κτλ) τι εμποδιζει τους λανιστερ να του την πεσουν απο πισω?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι Φρειζ ειναι Μπανερμαν του Ριβεραν και θεωρητικά συμμαχοι των Σταρκ, οφειλουν υπακοη και μια υπόσχεση που αλλάζει δεν ειναι δυσκολο να ξεχαστει με τα καταλληλα ανταλλάγματα ;) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...