Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει ωραιο επεισοδιο αρχιζει και βρισκει ρυθμο η σειρα παλι

 

 

δεν ηταν λιγο τραβηγμενο που του εκοψε το χερι απο διαπραγματευτικης αποψης μιλαω και αυτη η γρια Σταρκ δεν

υπολογιζε οτι μπορει να τους πιασουν στο δρομο,να μου πεις αυτη

ολο μ...ιες λεει και κανει ολη τη ωρα!!

 

 

 

 

η κοπη του χεριου ειναι τελειως συμβολικη... ο jammie ηταν ο καλυτερος ξιφομαχος εκεινη την εποχη και με το να του κοψει το χερι του αφαιρεσε τη ταυτοτητα του και οπως υποψιαζομαι αυτο θα τον φερει στο μελλον σε αντιπαραθεση με τον πατερα του...οσο αφορα τωρα τη "γρια" stark οπως λες (θου κυριε το στοματι μου) το εκανε για να σωσει τις κορες της και μη ξεροντας αν ζουν η εχουν πεθανει... edit: και εδω που τα λεμε δε περασε λιγα σε αυτες τις σεζον

 

 

 

E όταν μας δείχνουν λίγο από εδώ, λίγο από εκεί παλεύοντας να τα χωρέσουν όλα και από την άλλη χώνουν περιττές σκηνές όπως εκείνη με τις καρέκλες ή την άλλη με τις πουτάνες λογικό είναι να απογοητευόμαστε

Ειδικά όταν αφήνουν έξω πράγματα που αξίζουν πολύ περισσότερο(από ό,τι μου λένε άλλοι που το διάβασαν)

 

 

 

Mια χαρα σκηνη ήταν αυτη με την καρέκλα, θα υπάρξει αρκετο παρασκήνιο μεταξύ των Λανιστερ στο Κινγκς Λαντινγκ, εβγαλε και γέλιο. 

 

 

 

 

οντως ηταν μια χαρα η σκηνη με τη καρεκλα και μαλιστα πολυ ενδιαφερουσα διοτι βλεπουμε το "μαυρο προβατο" στην οικογενεια των lannister να αποστασιοποιειται απο τον πατερα και την αδερφη του. Και στο κατω κατω ειναι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ σε ολη τη σειρα που παει κοντρα στον tywin lannister που θεωρειται ο πιο δυνατος παικτης (με την αποψη της επιρροης) του παιχνιδιου μεχρι τωρα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

 

θελω να γινει δημοψηφισμα για το ποιος θα πεθανει σε αυτη τη σεζον (απ'ότι εχω δει δεν κρατανε μια απολυτη σειρα με τα βιβλια οποτε οι υποθεσεις θα ποικιλουν)

 

 

 

τα ρεστα μου στον snow

 

ναι αλλά αν αυτοί που έχουν διαβάσει τα βιβλία ψηφίσουν κάποιον, είναι standarάκι :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά αν αυτοί που έχουν διαβάσει τα βιβλία ψηφίσουν κάποιον, είναι standarάκι :P

 

 

μη το λες δεν ειναι σιγουρο.....

 

 

ξερω γενικα οτι θα πεθανει ο Α, ο Β, ο Γ, αλλα δεν ξερω αν ειναι για αυτη τη σεζον ο snow ας πουμε ειναι outsider και δεν ξερω κατι για αυτον......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αστειευεστε για την σκηνη με την καρεκλα οτι ηταν περιττη

Εγω την βρηκα την πιο γαματη σκηνη του επεισοδιου και χωρις διαλογους. Ολος ο συμβολισμος του τι παιζει στο power play στο Κινγκς' Λαντινγκ μεσα σε μια σκηνη 3' χωρις λογια

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αστειευεστε για την σκηνη με την καρεκλα οτι ηταν περιττη

Εγω την βρηκα την πιο γαματη σκηνη του επεισοδιου και χωρις διαλογους. Ολος ο συμβολισμος του τι παιζει στο power play στο Κινγκς' Λαντινγκ μεσα σε μια σκηνη 3' χωρις λογια

στμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτε και κανενα spoiler.....δεν εχουν δει ΟΛΟΙ το 2ο επεισοδιο....

 

Δεν βλέπω κάτι άλλο εκτός από spoiler εδώ μέσα. Εκτός και αν η αναφορά "η σκηνή με την καρέκλα" θεωρείται spoiler.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια ειμαι ο μονος που λυπηθηκα λιγο για τον Jaime.Τον θεωρω πολυ παρεξηγημενο χαρακτηρα γενικα.Αντιθετα δεν συμπαθω τους Σταρκ ειδικα Σανσα και Κατλιν.Οι Σταρκ γενικα μου φαινονται αδυναμοι να "παιξουν το παιχνιδι".Μαλλον θα ειμαι απο τους λιγους..

 

 

Υ.Γ δεν ηξερα αν επρεπε να βαλω σποιλερ,με εχετε μπερδεψει εδω μεσα :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια ειμαι ο μονος που λυπηθηκα λιγο για τον Jaime.Τον θεωρω πολυ παρεξηγημενο χαρακτηρα γενικα.Αντιθετα δεν συμπαθω τους Σταρκ ειδικα Σανσα και Κατλιν.Οι Σταρκ γενικα μου φαινονται αδυναμοι να "παιξουν το παιχνιδι".Μαλλον θα ειμαι απο τους λιγους..

 

 

Υ.Γ δεν ηξερα αν επρεπε να βαλω σποιλερ,με εχετε μπερδεψει εδω μεσα :blink:

 

 

ναι αλλα και οι λανιστερ που πανε με τον τζοφρι για βασιλια...η ντανι και αυτη ψιλοευαισθητουλα και απειρη ειναι...ο ρομπ δεν ενδιαφερεται να γινει βασιλιας και αυτο τον κραταει πισω...οι σιδεροναυτες ειναι εντελως στον κοσμο τους, ο σταννις εχει το κομπλεξ του μικροτερου αδερφου...γενικα για εμενα η καλυτερη επιλογη ειναι ο μανς ρειντερ...αναρχια κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο τραγικό από την εικόνα είναι ότι κάθισα και την διάβασα περιμένοντας ότι θα φτιάξει και δεν θα είναι ένα perv pic. I was dissapoint.

 

 

i saw what you did there

 

4mlMM9Y.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...