Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υποτίθεται ότι έγινε κατά λάθος leak από το On Demand πρόγραμμα ενός cable καναλιού στον καναδά 12 ώρες πριν το air time. Κανονικά σε 1μιση ώρα ξεκινάει η προβολή σε 2μιση ώρες ξεκινάει το κατέβασμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχεδόν μου έφυγε μια τσιρίδα (χαράς) σαν κοριτσάκι στην τελευταία σκηνή 

 

 

oh_yeah.png

 

 

 

 

Game-of-Thrones-Season-3-Daenerys-Targar

 

 

 

πάμε στα spoiler τώρα...

 

 

 

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

 

 

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

όχι τον Lord Commander! ΟΧΙ! ΓΙΑΤΙ?ΟΧΙ!!!!!  :( Τουλάχιστον είναι ακόμα ο Ser Jorah που αν πεθάνει κ αυτός ξαφνικά δε ξέρω κ γω τι θα γίνει μιλάμε, ελπίζω να την βγάλει την season. Τουλάχιστον ψόφησε ο μπασταρδιάρης ο Κράστερ και το καταευχαριστήθηκα μιλάμε, ήθελα να ψοφήσει τόσο πολύ αυτό το αρχίδι που δε φαντάζεστε.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Για Sansa δε μπορώ να μιλήσω αφού έχω φάει κάποια spoiler και ξέρω χοντρικά τι θα συμβεί.

 

 

 

 

Αχχχ ρε Jaimie αγόρι μου... Θα γυρίσει ο τροχός που θα πάει...

 

 

 

 

Brotherhood without banners OP αν και μαλακούληδες, σφάχτε τον κατευθείαν να τελειώνουμε. Αλλά από την άλλη μου αρέσει ο Hound και δε θέλω να ψοφήσει...

 

 

 

 

Varys πάρ'του τα παπάρια!!

 

 

 

 

Ά ρε Theon τι έχεις να τραβήξεις μου φαίνεται...

 

 

 

 

Ανατριχίλα με την Danaerys πάντως

 

 

 

 

και ξεκινάει το death count... 3 so far

 

 

 

Best Episode by far μέχρι στιγμής όμως. Αλλά από την άλλη αυτό λέω μετά το κάθε καινούριο που βγαίνει... oh well

 

Episode 5 Preview

 

 

Ρε ξεπαρθενιάζεται ο John Snow στο επόμενο;;;;; Καλή φάση! Ελπίζω να μην τους διακόψει κανείς...

 

 

Επεξ/σία από zeniath
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν ειναι για τα σποιλερς, εχω διαβάσει τα βιβλία αλλωστε, αλλά το έχω στο pc και έχω δουλιτσα, παιζει να ριξω τη δουλιτσα για να το δω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...