Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαίνεται έπρεπε να τα χώσω παραπάνω για το συγκεκριμένο topic για να αποκτήσω γούρι και γω :P. Χθες μπήκαν τα λεφτά!!! Το τσέκαρα χθες βράδυ. Είχα τελειώσει , όπως πολλάκις έχω πει, στις αρχές Νοέμβρη και το ΙΒΑΝ το είχα δώσει κατ'ιδίαν στον υπάλληλο του ΟΑΕΔ στα μέσα Μαρτίου. Κάποιες χρήσιμες πληροφορίες, τις οποίες και γω έμαθα από άλλους, είναι ότι όσοι κάνατε την ηλεκτρονική αίτηση δίνοντας και το ΙΒΑΝ όπως εγώ το είχα δώσει πέρυσι, το πιο πιθανό είναι να μην περάστηκε ποτέ. Συστήματα βλέπετε ή μαλακία των υπαλλήλων..who knows? Κάντε τον κόπο, όσοι δεν το έχετε κάνει και περάστε από τον ΟΑΕΔ και δώστε το ΙΒΑΝ, αλλιώς λεφτά γιοκ. Κάποια άλλη επισήμανση, την οποία την έμαθα και γω πρόσφατα είναι ότι τα λεφτά, από την στιγμή που τα λεφτά τα στείλει ο ΟΑΕΔ στην εθνική, υπολογίστε να μείνουν και κει κανά μήνα, διότι τα εκμεταλλεύεται η τράπεζα πριν τα εμφανίσει. Τα δικά μου , μου είπαν ότι είχαν σταλεί στην τράπεζα από τις 26 Απριλίου. Οπότε τότε πληρώθηκα κανονικά, αλλά χθες εμφανίστηκαν. 

 

Αυτά λοιπόν!! Όσοι δεν τα πήρατε ακόμα δώστε βάση σε αυτά που έγραψα παραπάνω και μην ανησυχείτε..θα τα πάρετε όλοι. 

Να είστε καλά!! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονο εμενα δεν μου φερνει γουρι χααχχχχχχχχχχαχαχαχαχ μαλον δεν πρεπει να ξανακανω παραπονα η να ρωτησω για να μου φερει και εμενα γουρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Maria  --- Αν εχεις και την παραμικρη υποψια οτι δεν εχουν δωσει/στειλει το IBAN σωστα απο το κεκ στον οαεδ η οτιδηποτε σχετικο - πιθανο προβλημα, πανε και ρωτα στον οαεδ της περιοχης σου. Εγω ειχα παει παιρνωντας το βιβλιαριο του λογαριασμου που ανεφερε το IBAN, την καρτα και την ταυτοτητα, και καμια φωτοτυπια του ΑΦΜ παρολο που μου ελεγαν οτι δεν χρειαζεται....

 

Αν πηγες ηδη και σου ειπαν να περιμενεις και οτι ολα εινια οκ,τοτε εισαι στα τελευταια του μαρτυριου σου..υπομονη...

Παντως απο την ομαδα μου (15 ατομα) ολοι εχουν πληρωθει και δεν προεκυψε σε κανεναν καποιο προβλημα περα απο τις τρελλες καθυστερησεις που ειχαν ολοι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι μιας και εσείς τελειώσατε, ο ενας μήνας στην αρχη που κανεις κατι σαν θεωρια-σεμηναρια. ειναι καθε μερα? αν ναι ποσες ωρες?

 Νομιζω εξαρταται εξολοκληρου απο το ΚεΚ που θα εισαι, δλδ αν ειναι πχ 100ωρες συνολο, μπορει να ειναι μοιρασμενες σε 4 5ωρα την εβδομαδα για 5 εβδομαδες η παρομοιως.  B)

 

 

*Ακυρο συγνωμη, νομιζα οτι αναφεροσουν στο συνολο των ωρων. Οι θεωριες στην αρχη δεν ηταν πολλες ωρες, νομιζω καποια διωρα (2-3?) και οχι παραπανω, και ηταν και σχετικα ενδιαφερουσες.*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιιιιιιιιιι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τα πηρααααααααα επιτελοοοουυυυςςςςςςςςςςςςςςςς ............. σε καλη μερια κ σε οσους αλλους τα πηρααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                   

 

εφυγααααααααααααααααααααα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...