Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερααααα!!!!Εγω τελειωσα 30-1-2013 απο κ.ε.κ Βιας ο Πριηνευς και πηρα σημερα στον ΟΑΕΔ και μου ειπαν οτι τα λεφτα ειναι υπο εγκριση απο το διοικητικο συμβουλιο του οαεδ!!!!

Με ενημερωσαν οτι ειναι θεμα ημερων για να παρω.....Αντε να δουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα, γνωριζει κανεις τι παιζει με το καινουριο προγραμμα training voucher που τρεχει αυτη την περιοδο? δινουν καποια χρηματα προκαταβολικα..? γιατι διαβασα για καποιο εισιτηριο εισοδου ωφελουμενων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα... έχω τελειώσει το πρόγραμμα απο τέλη Νοεμβρίου και δεν έχω πληρωθεί ακόμα.. γνωρίζει κάποιος κάτι ? βλέπω σήμερα κάποιοι πληρώθηκαν. τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ τελείωσα το Δεκέμβρη (σε ΚΕΚ της Πάτρας). Σήμερα μπήκαν τα χρήματα σε κάποιους απ' το τμήμα. Όχι σε όλους όμως..Εγώ δυστυχώς είμαι στη 2η κατηγορία... Μου κάνει εντύπωση που κάποιοι που έχουν τελειώσει αργότερα, λένε πως έχουν πληρωθεί.. Απλά δε μπορώ να καταλάβω με τι κριτήρια γίνεται η πληρωμή... Προφανώς όχι με βάση την ημερομηνία, αλλά ούτε κι αλφαβητικά (αν κρίνω απο το δικό μου τμήμα). Αναμένουμε λοιπόν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, επειδή έχω κάνει ετηση για το νεο προγραμμα που εχει βγει. αυτο πως ακριβως λειτουργει? δεν σε πληρωνουν καθε μηνα? αλλα στο τελος του 6μηνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, εγώ αν και είχα ρωτήσει και πάλι στον ΟΑΕΔ αν είναι όλα οκ με το λογαριασμό μου και μου είχαν πει πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, σήμερα που ξαναρώτησα μου είπαν πως είχε χαθεί ο τραπεζικός λογαριασμός μου...! Γιαυτό και δεν πληρώθηκα χθες μαζί με τους υπόλοιπους απ'το τμήμα μου... Θα πληρωθώ στην επόμενη πληρωμή η οποία θα καθυστερήσει πολύ σύμφωνα με τα λεγόμενά τους.... Ελέγξτε το κι εσείς και επιμείνετε για να μην πάθετε τα ίδια....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που συμμετείχαν στο πρόγραμμα.

όταν βγήκαν τα αποτελέσματα, σε ποια μορφή ήταν;

δηλαδή είχε απλά το ΚΑΥΑΣ από αυτούς που πέρασαν;

αυτοί που κόπηκαν είχαν ανακοινωθεί; είχε ανακοινωθεί ο λόγος που δεν επιλέχθηκαν; πχ ελλειπη δικαιολογητικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που συμμετείχαν στο πρόγραμμα.

όταν βγήκαν τα αποτελέσματα, σε ποια μορφή ήταν;

δηλαδή είχε απλά το ΚΑΥΑΣ από αυτούς που πέρασαν;

αυτοί που κόπηκαν είχαν ανακοινωθεί; είχε ανακοινωθεί ο λόγος που δεν επιλέχθηκαν; πχ ελλειπη δικαιολογητικά;

Εγώ αρχικά ήμουν επιλαχούσα... Είχε τον κωδικό ΚΑΥΑΣ στα αποτελέσματα και δίπλα έγραφε "Επιλαχών". Και μετά από 1 μήνα περίπου τελικά επιλέχθηκα. Νομίζω πως είχαν ανακοινωθεί μόνο όσοι επιλέχθηκαν κι οι επιλαχόντες. Άλλα στοιχεία δεν υπήρχαν. (μόρια κλπ δλδ). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...