Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ για την απάντηση.

ο λόγος που ρωτάω είναι επειδή έκανα μια γκάφα.

 

έχω ένα περίεργο και σπασαρχι... γείτονα ο οποίος με πέτυχε κατά τύχη και μου ζήτησε να του περάσω την αίτηση (για το νέο voucher) ηλεκτρονικά. κάποιο πρόβλημα είχε με τον υπολογιστή του.

λεω οκ να σου την περάσω.

έλα όμως που έκανα ένα λάθος στα στοιχεία του και αυτό δε διορθώνεται.  :cry:

το κατάλαβα στο τέλος αλλά δε του είπα τίποτα.

για να λέμε την αλήθεια οι πιθανότητες να επιλέγονταν έτσι κι αλλιώς ήταν ελάχιστες. αν δει όμως ότι κόπηκε λόγω λάθος στοιχείων ποιος τον ακούει μετά. θα μου λέει ότι το έκανα επίτηδες και τέτοια....

:fear:

 

ξέρω είμαι γύφτουλας. κράξτε με.

αλλά και αυτοί να μην επιτρέπουν αλλαγές...αν είναι δυνατόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μερικές αγγελίες ζητούν μέσω επιδοτούμενου προγράμματος

"Απαραίτητη η κατοχή κωδικού ΚΑΥΑΣ" 

 

πως μπορώ να το παρω αυτο το ΚΑΥΑΣ?(Κωδικό Αριθμό Υποβολής Αίτησης Συμμετοχής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές αγγελίες ζητούν μέσω επιδοτούμενου προγράμματος

"Απαραίτητη η κατοχή κωδικού ΚΑΥΑΣ"

 

πως μπορώ να το παρω αυτο το ΚΑΥΑΣ?(Κωδικό Αριθμό Υποβολής Αίτησης Συμμετοχής)

Θα κανεις αιτηση στο προγραμμα και μολις καταχωρησεις την αιτηση θα σου δωσουν τον αριθμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επαναλάβω για να μην ξεχνιόμαστε ότι έχω τελειώσει αρχές Νοέμβρη και δεν έχει μπει τίποτα. (έχοντας δώσει και το ΙΒΑΝ από κοντά) Μου έχουν πει ότι έχουν εγκριθεί από μέσα Μαρτίου..Αναμονή και τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποιο ειναι το σιτε που κανεις την αιτηση αν μπορει καποιος ας το ποσταρει εδω.

 

Και τι χρειαζεται να εχω ευχαριστω.



Μπηκα εδω https://www.voucher.gov.gr/program/application-form/id/1

 μου ειπε οτι εληξε, μηπως ειναι αλλο το λινκ ή οντως εληξε. Την προηγουμενη εβδομαδα γραφτηκα στον οαεδ και ο υπαλληλος μου ειπε να κανω την αιτηση . Τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το topic αυτό αναφέρεται στο voucher που τέλειωσε τον περασμένο Δεκέμβρη και κατά πόσο οι συμμετέχοντες πληρώθηκαν τα 500€ ή όχι ακόμα. Για τυχόν  άλλες απορίες σχετικά με προγράμματα που ξεκινούν αργότερα από αυτό, παρακαλώ δημιουργείστε άλλο topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επαναλάβω για να μην ξεχνιόμαστε ότι έχω τελειώσει αρχές Νοέμβρη και δεν έχει μπει τίποτα. (έχοντας δώσει και το ΙΒΑΝ από κοντά) Μου έχουν πει ότι έχουν εγκριθεί από μέσα Μαρτίου..Αναμονή και τίποτα άλλο...

Μάλιστα.... Ακόμα δε μπορώ να καταλάβω με ποια προτεραιότητα πληρώνουν.... Τελοσπάντων... Υπομονή να έχουμε... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τελειωσει το προγραμμα τελη Νοεμβρη και μου ειπαν στον ΟΑΕΔ σημερα πως ειμαι σε καλο δρομο και οτι μπορει σε ενα μηνα να πληρωθω.... Να 'ναι καλα οι ανθρωποι  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους. Τελειωσα πριν τις 15 Δεκεμβριου και ακομα τα βαζουν τα χρηματα....  B)   -- Πριν περιπου 2 μηνες πηγα να ρωτησω στον Οαεδ εαν ολα ειναι οκ, και η απαντηση ηταν "Σε καλο δρομο ειμαστε μια υπογραφη χρειαζεται.......το πασχα θα τα εχεις σιγουρα.." ...ακομα περιμενω την υπογραφη  :devil:  (Θεσσαλονικη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά διαβάζω εδω και αρκετό καιρό το forum,γιατι και εγω είμαι ενα απο τα θύματα αυτής της ιστορίας!τελειωσα 30 Νοεμβρίου,απο Ζάκυνθο,έχασα την κάρτα ανεργίας μου και δεν εχω πληρωθεί ακομα...νιώθω βαθιά θιγμενη απο αυτή την ιστορια.μας κοροιδεψαν και μας εξευτελιζουν ακομα,με το χειρότερο τροπο!ας μην ξεχνάμε οτι τα προγράμματα αυτα ειναι 100% χρηματοδοτούμενα και προπληρωμενα απο το ΕΣΠΑ.αποφασισα να γράψω και εγω γιατι εχω φτασει στα ορια μου και θεωρώ οτι ήρθε η ώρα κάτι να κάνουμε και εμεις!!σκεφτομαι να απευθυνθώ στο συνήγορο του πολίτη και θέλω την άποψη σας σε αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρώ αδικαιολόγητο να μην σας έχουν πληρώσει ακόμη από την στιγμή που το πρόγραμμα είναι προπληρωμένο.

Δηλαδή τα λεφτά που βρίσκονται;Μήπως στις τράπεζες και τοκίζονται;Αίσχος.Τι ζόρι τραβάνε.

Τελικά χαίρομαι που δεν ήμουν στους επιλεχθέντες πέρυσι και δεν έχασα την κάρτα ανεργίας μου για τα 500 κωλοευρώ μιας και περιμένω προκήρυξη που μετράει πολύ η ανεργία και κατά 99% είμαι μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρώ αδικαιολόγητο να μην σας έχουν πληρώσει ακόμη από την στιγμή που το πρόγραμμα είναι προπληρωμένο.

Δηλαδή τα λεφτά που βρίσκονται;Μήπως στις τράπεζες και τοκίζονται;Αίσχος.Τι ζόρι τραβάνε.

Τελικά χαίρομαι που δεν ήμουν στους επιλεχθέντες πέρυσι και δεν έχασα την κάρτα ανεργίας μου για τα 500 κωλοευρώ μιας και περιμένω προκήρυξη που μετράει πολύ η ανεργία και κατά 99% είμαι μέσα.

Τι ξέρεις που δεν ξέρουμε; Πες και σε εμάς να περιμένουμε παρέα. Τι προκήρυξη περιμένεις; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το παραπανω ποστ μου ηταν γουρλιδικο  :-D

Σημερα 24/5 τσεκαρα τον λογαριασμο ονλαιν και ειδα οτι μπηκαν τελικα τα χρηματα.

 

Να υπενθυμισω οτι τελειωσα 15 Δεκεμβριου και να σημειωσω οτι μαλλον ειχαν δικιο τα παιδια που ειχαν αναφερει οτι η μεταφορα γινεται μαλλον κατα κυριο λογο παρασκευη (παντα), ειχα τσεκαρει και χθες (Πεμπτη βραδυ) και δεν ειχαν μπει.

 

Στον λογαριασμο μπηκαν ακριβως 500ε οπως μας ειχαν πει στην αρχη. Το λεω αυτο γιατι υπηρχαν φημες για κρατησεις,οι οποιες μαλλον ΑΝ ειναι αληθινες και ΑΝ γινουν θα γινουν μεσω εφοριας μαλλον.

Καλη υπομονη στους υπολοιπους και οσοι εχετε υποψιες για τυχων προβλημα με ΙΒΑΝ κτλ κτλ πηγαινετε Οαεδ και ρωτατε μην το αφηνετε και εχετε καθυστερησεις κ αλλων μηνων. 

 

Καλη συνεχεια σε ολους  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...